Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ginekolog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkabos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 10:46    Temat postu: ginekolog Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, wiem że w nas kobietach siła!
Potrzebuje namiary na dobrą poradnię ginekologiczną w Łodzi, czy jesteście w stanie kogoś polecić tak na 100%? Chodzi mi o sprawdzone opinie, nie jakieś zasłyszane. Mam dość już swoich ginekologów, ciągle z nimi coś nie tak ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 24, 2018 10:46    Temat postu:

Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej wlasnie isc do sprawdzonego ginekologa, szczegolnie, gdy mamy jakies problemy ze zdrowiem. Tutaj http://www.arciszewski.pl/uslugi/badania-usg mozna znalezc fajnego. Dobry lekarz to podstawa. Trzeba regularnie chodzic na wizyty do ginekologa.
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz, przechodziłam to samo! Czasami to jest katorga, bo wiesz, niby idziesz do specjalisty, a nie wiesz jak Cię potraktuje. Musisz odwiedzić Centra Medyczne Medyceusz, które mieszczą się w Łodzi, jestem przekonana, że taka poradnia dla kobiet w 100% będzie potrafiła Ci pomóc. Jestem dobrej myśli, Ty też bądź.
Powrót do góry
natkabos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulka Ty chyba nawet nie wiesz jak bardzo podniosłaś mnie na duchu, to bardzo miłe. Jasne, z Twojego polecenia z pewnością tam się przejadę. Tak jak mówisz, ciężko zaufać lekarzowi po takich przejściach, bardzo się staram i mam nadzieję, że moja psychika też stanie na nogi.
Powrót do góry
womenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff ja mam to szczęście że mam od lat naprawdę super ginekologa. A też szukałam długo nie powiem. Przekonał mnie do siebie już na pierwszej wizycie jak poszłam po tabletki, jakieś sobie wymyśliłam że chce a on do mnie "spokojnie proszę Pani musimy się zbadać, sprawdzić czy w ogóle taka antykoncepcja jest dla Pani". I rzeczywiście wypisał mi belarę zamiast tamtych, okazały się idealne Smile od tamtego czasu mam do niego pełne zaufanie.
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda sprawa we Wrocławiu? Znacie jakieś sprawdzone poradnie albo lekarzy? Nie ma znaczenia, czy na fundusz, czy prywatnie, byleby byli dobrzy w tym co robią.
Na podstawie poleceń z innego forum znalazłam np. tego lekarza: http://www.maciejzalewski.pl/o-mnie . Czy ktoś był u niego na wizycie? Jak to wszystko przebiegało?
Dajcie znać!
Powrót do góry
Strelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze macie kogoś godnego polecenia z Łodzi? Teraz szukam kogoś, bo mój aktualny ginekolog nie najlepiej się spisuje. Nie jest też zbyt miły, a to też jest bardzo ważne. Mam już namiar na https://ultimed.com.pl i ginekologa z tej kliniki. Jak macie też kogoś godnego polecenia to chętnie przyjmę namiar. Najlepiej proszę o opinie kogoś kto już osobiście korzystał z usług konkretnego ginekologa Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 14, 2019 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: