Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc drogowa z Gdańska

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 13:06    Temat postu: Pomoc drogowa z Gdańska Odpowiedz z cytatem

Znacie jakąś dobrą pomoc drogową z Gdańska ? Albo może mieliście styczność z http://pomocdrogowagdansk.pl/wyciaganie-aut-z-rowu/? Chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 04, 2016 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
besthol
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 19:09    Temat postu: BESTHOL - pomoc drogowa Warszawa Odpowiedz z cytatem

My prowadzimy pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic, zatem w razie nagłej usterki auta w stolicy - zapraszamy do kontaktu. Pracujemy w systemie 24h/7, więc oferujemy holowanie pojazdów niezależnie od pory dnia. Dodatkowo prowadzimy również mobilny warsztat samochodowy, dzięki czemu Klienci w nagłych przypadkach nie muszą holować pojazdów do stacjonarnych serwisów. Nasi mechanicy i elektrycy samochodowi są w stanie naprawić każdą usterkę na drodze lub pod domem Klienta. Dzięki temu Klienci oszczędzają czas, który musieliby poświęcić na dojazd do stacjonarnego serwisu i oczekiwanie na naprawę pojazdu oraz pieniądze, które musieliby przeznaczyć na auto lawetę i holowanie pojazdu. Dysponujemy również parkingiem strzeżonym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. BESTHOL WWW: http://besthol.pl/
Sabrina203
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często mam sytuacje takie, że psuje mi się samochód. Ostatnio byłam w Poznaniu i własnie tak się stało. Z opresji wyciągnęła mnie Pomoc Drogowa Lidia Buda http://holowanie.i-poznan.pl Można dzwonić tam 24h na dobę, zawsze odbierają i pojawiają się na miejscu w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie warto do nich dzwonić.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie ofertę tej firmy http://www.eucocar.pl . Wypożyczają auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. Jeśli chcemy, to mogą się również zająć naprawą naszego auta. Oferta jest bardzo kompleksowa.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sprawdzonej i zaufanej pomocy drogowej z Gdańska, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa24-gdansk.pl/oferta/. Znajdziesz tam ofertę jednej z firm, które działają właśnie na tym terenie. Na pewno pomoże Ci ona w przy nagłych awariach, stłuczkach itp. Smile
Powrót do góry
moniczka3298
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namiary na lawetę przydadzą się w każdym mieście. Sama się o tym przekonałam szukając pomocy w jednym z miast śląska. Pomogła mi laweta siemianowice . Teraz już mam numer zapisany w telefonie, żeby w razie czego nie szukać.
Powrót do góry
MadziaRULEZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby zostawić ten temat specjalistom? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
ankin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Gdańsku jest naprawdę kilka dobrym firm Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 15, 2019 18:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: