Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najsmaczniejsza pizza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:57    Temat postu: Najsmaczniejsza pizza Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo lubie pizze typowo amerykańską. Na grubym cieście i z dużą ilością składników. Na szczęście taką dostanę w Party Pizza we Wrocławiu. A co do składników to wszystko zalezy od dnia, tam wiem że dadzą mi ich dużą ilość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 17:57    Temat postu:

Powrót do góry
Halszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak będziesz w Krakowie, zobacz sobie na poniedziałkowe promocje w tej krakowskiej pizzerii Smile Jedzenie od nich też na pewno Ci zasmakuje Smile
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę unikać sieciówek, lubię testować różne, mniejsze pizzerie. Zwykle szukam czegoś ciekawego na https://glodny.pl - można tu znaleźć mnóstwo rewelacyjnych pizzerii, które normalnie ciężko byłoby znaleźć Wink
Powrót do góry
polina123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsmaczniejsza to domowa Very Happy
Powrót do góry
ela.paluszek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale żeby domowa wyszła profesjonalnie, warto sprawić sobie odpowiedni sprzęt i akcesoria. Czy wiecie na przykład, jaki kamień do pizzy sprawdza się najlepiej? Tutaj http://tekstowy.net/jak-kamien-do-pieczenia-pizzy-granit-czy-szamot/ znajdziecie artykuł poświęcony temu zagadnieniu.
Powrót do góry
krzycha9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pizza to jedno z moich hobby Very Happy Serio, potrafię kilka razy w tygodniu chodzić na pizzę. Uwielbiam jej smak, aromat i to, że zawsze mogę zjeść inną. Najczęściej chodzę do https://www.pizzadominium.pl/lokale/dabrowa-gornicza-c-h-pogoria , bo mają bardzo dużo smaków pizzy Smile Mam zamiar spróbować każdej i brakuje mi tylko kilku do spełnienia celu! Do galerii pogoria mam rzut beretem i często tam bywam, więc też często wpadam na pizzę. A w dominium mają sporo promocji i zazwyczaj udaje mi się na jakąś załapać Smile Pizzeria jest też świetnym miejscem na wypad ze znajomymi! No bo kto nie lubi pizzy? Very Happy Dajcie spokój, pewnie że każdy lubi! U mnie w paczce jak ktoś powie słowo pizza, to już wszyscy robią się głodni Very Happy A że wszyscy mamy blisko do centrum handlowego, to zawsze kończy się to wieczorem przy pysznej pizzy z dominium. Ja najbardziej lubię tą na super cienkim cieście, ale można też zamówić na klasycznym czy też na grubym- także dla każdego coś dobrego. Dzięki temu, że jest tak duża możliwość personalizacji, każdy może zamówić pizzę idealną dla siebie Smile
Powrót do góry
siata
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki mam humor. Czasami mam ochotę na typowo domową pizzę, z ogromna ilością dodatków na bardzo grubym cieście, czasami mam ochotę na ta zamawianą do domu. A zawsze mam ochotę na prawdziwą pizzę z pieca opalanego drewnem i z małą ilością dodatków! Najważniejsze żeby produkty były dobrej jakości!
Ruzica
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest pizza włąsnej roboty:)
z fullem składników na max Laughing
Powrót do góry
MadziaRULEZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się doradził w tym temacie znajomych. To jest moim zdaniem najlepsze możliwe rozwiązanie.
Reklama

Wysłany: Pon Sty 14, 2019 17:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: