Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o wzrok latem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto używać okularów przeciwsłonecznych, ale przede wszystkim warto być pod opieką okulisty, żeby widzieć, jak sobie radzić Smile Ja polecam dr Zdybel w Gdańsku: https://okulista-trojmiasto.pl/ bo jest świetnym specjalistą, a na wizytę nie czeka się długo Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba nosić dobre okulary preciwsłoneczne. Ja akurat kupowałam korekcyjne.
Powrót do góry
kazik44
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem bardzo trudno dbać o wzrok człowieka. Sam dbam tak że noszę specjalnie okulary za dwa tysiące złoty i to mi pomaga.
tolla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lato okulary słoneczne ale generalnie wzrok trzeba badać na bieżąco, żeby kontrolować stan oczu. Dzięki temu u mojego dziadka wykryto np. zaćmę! Czytałam, że zaćmę usuwa się laserem i to najszybsza i najpewniejsza metoda. Podobno Polacy chętnie jeżdżą na takie zabiegi do Czech. Dlaczego? Bo jest szybko, termin oczekiwania to ok. 2 tygodnie, a w renomowanych czeskich klinikach typu http://www.operacjazacmy.info/ przyjmują polscy lekarze. Do tego pacjent ma możliwość wyboru soczewki, a w cenie są m.in. leki osłonowe, opieka polskiego zespołu medycznego, wizyty kontrolne, ubezpieczenie, dokumentacja w j. polskim. Tyle korzyści!
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz wady wzroku to spokojnie wystarczą okulary przeciwsłoneczne np https://iokulary.pl/product-pol-27046-Prada-PR-21US-A88239.html Kształt oprawek to motylek. Wykonane z tworzywa połączonego z metalem. Twarzowe, lekkie. Cena nie jest niska, ale czego nie robi kobieta dla dobrego wygladu.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A latem powinno dbac się inaczej o wzrok? Szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałam... Jestem właśnie na etapie szukania dobrego okulisty, u którego mogłabym przebadać grubość rogówki. Nie jest to łatwe, bo mało okulistów wykonuje takie badania. Jak na razie rozważam zapisanie się do okulisty, którego ofertę takiego badania znalazłam tutaj https://okulista-trojmiasto.pl/services/pachymetria/
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nasze oczy nie lubią ostrego i jasnego światła, przez co szczególnie latem musimy o nie dbać ze szczególną uwagą. Dobrym sposobem jest właśnie zakładanie okularów przeciwsłonecznych, ale także warto stosować krople nawilżające. Oprócz wzroku, warto też pomyśleć o swojej skórze. Odpowiednio nawilżona i zadbana, to według mnie marzenie każdej kobiety w okresie letnim. Można taki stan, a także piękną opaleniznę utrzymać znacznie dłużej, np. stosując się do porad z artykułu https://lirene.pl/jak-utrzymac-letnia-opalenizne-na-dluzej/
Powrót do góry
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam niestety mam problem, mi w tym roku bardzo powiększyła się wada wzroku i latem postanowiłam,że zrobię korekcję wzroku. Zabieg już się zbliża wielkimi krokami. Czy ktoś miał taki zabieg https://blikpol.pl/femtolasik ? Bardzo proszę o odpowiedź, mam wiele pytań. Często nosiłam okulary słoneczne latem i zapowiadało się wszystko ok,tak jak pisałam...jednak chyba m.in mocne światło ma zły wpływ na moje oczy...
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewazne czy to lato zima czy jesien - o wzrok nalezy dbac caly czas! Warto tez chodzic na badania regularnie. Ja chodzę do optegry na badania.Fajne jest to że w razie np zaćmy można wykonać operację nawet za granicą w ramach NFZ i oni zajmują się wszystkim. Taka operacja jest bezpieczna i skuteczna
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 10, 2019 00:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: