Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki sklep z wyjątkowymi ubraniami dla córek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 10:40    Temat postu: Jaki sklep z wyjątkowymi ubraniami dla córek? Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić mi z własnego doświadczenia sklep, gdzie znajdę fajne i dobrze wykonane sukienki dla dziewczynek w wieku 6 i 8 lat? Już same chcą wybierać swoje ubrania, dlatego najpierw szukamy odpowiednich miejsc na które warto zwrócić uwagę i później zacznie się już wybieranie. Mam nadzieję, że trochę mi w tym pomożecie bo już zaczyna brakować pomysłów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 25, 2018 10:40    Temat postu:

Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje są o 1 i 2 lata starsze, ale i tak mogę polecić Ci świetny sklep w którym na pewno się zakochacie, a jest to https://colorshakestore.pl/ w końcu miejsce, gdzie można kupić wyjątkowe ubranka dla dzieci i również znajdziesz tam coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amelia trochę mnie wyprzedziłaś, bo również miałam wspomnieć o ColorShake, ale rzeczywiście jak sama nazwa mówi świetnie wychodzi im połączenie kolorów i różnorodnych wzorów, dzięki czemu ich ubrania znacząco wyróżniają się wśród tłumu. Ja uwielbiam ich bluzy i sama mam kilka modeli w zimne wieczory sprawdzają się super Wink
Powrót do góry
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sklepów jest bardzo dużo, ale ciężko trafić na takie które czymś się wyróżniają na rynku bo za dużo jest już tych oklepanych modeli i ubranek dla dzieci z motywem bohaterów bajek...
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też @Kala212 ich nie lubię, szczególnie że praktycznie po kilku praniach są do wyrzucenia, a te nadruki szybko się niszczą. Jak zależy komuś na dobrych ubraniach również dla swoich pociech to do czołówki z własnej perspektywy mamy kilkuletnich dzieci https://colorshakestore.pl/ byłby w ścisłej czołówce Wink
Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ile Twoja córka ma lat, ale jeśli chodzi o kobiece ubrania, to na pewno znajdziesz coś w tym sklepie http://sklep.larafabio.pl/ . Mają bardzo ciekawą ofertę i sama niedawno u nich zamawiałam. DO tego teraz jest 50zł rabatu na nową kolekcję, więc moim zdaniem warto skorzystać, bo ubrania są na prawdę super!
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka mi powiedziała, że sklep 5.10.15. ma fajną zniżkę na nową kolekcję ubranek dla maluchów. Trzeba tylko wpisać kod 501012550, a ciuszki z nowej kolekcji: https://www.51015kids.eu/klub kupimy za połowę ceny. Ja uwielbiam takie rabaty! Akurat ten trwa od dziś do 29 października.
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nabyłam niedawno maszynę do szycia i kreację dla moich dziewczyn szyję sama Smile Przyznam, że to super pomysł, gdyż córki mają ciuchy ładne i... niepowtarzalne Smile
Powrót do góry
Gunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie eleganckich sukienek dla małych dziewczynek- ten sklep jest idealny Smile Zerknijcie sobie na ich ofertę, na pewno przypadnie Wam do gustu Smile
Reklama

Wysłany: Sro Gru 19, 2018 15:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: