Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochody poleasingowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 14:15    Temat postu: Samochody poleasingowe Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Od jakiegoś czasu szukam samochodu i nie mogę się na nic zdecydować. Mam małą firmę, która póki co powolutku się rozkręca, więc nie stać mnie za bardzo na coś z salony. Poczytałem ostatnio jednak o tym, że jest coś takiego jak samochody poleasingowe. Jak myślicie, czy warto jest zainwestować w taki "twór"? Wydaje mi się, że ktoś miał super pomysł, bo ceny po spłacie leasingu grubo spadają, a samochody od pierwszego właściciela przeważnie są zadbane. Co o tym myślicie, warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Sie 13, 2018 14:15    Temat postu:

Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam takie auto i muszę przyznać, że jest to świetne rozwiązanie. Ceny aut, tak jak napisałeś, są znacznie niższe, przez co dużo łatwiej kupić wysokiej klasy auto, w cenie czasami o połowę niższej. Należy jednak pamiętać, że posiadając tak wartościowy samochód, trzeba go również odpowiednio ubezpieczyć. Jeżeli zdecydujesz się na jego zakup, to koniecznie rozważ zakup ubezpieczenia AC jak np. https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ac-pelne/
Koszty naprawy uszkodzeń w nowych autach, bardzo często są kosmicznie wysokie. Aby oszczędzić sobie takich wydatków, warto kupić polisę AC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trambino
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sposób by zaoszczędzić jest warty ropatrzenia
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie taki pomysł na samochód jest baardzo ciekawy. Tylko trzeba szybko zainwestować w auto detailing Warszwa. Dzięki temu auto będzie odświeżone, co pozytywnie przełoży się na komfort użytkowaania go Smile
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochody poleasingowe, jak czytam tutaj https://paniala.pl/wiedza/samochody-poleasingowe/ są naprawdę popularne. Przede wszystkim przez jednostki, których nie stać na nowy model, ale i na takie, które nie mają potrzeby wożenia się najnowszym modelem danej marki. Ja też kupiłabym takie autko, oczywiście po sprawdzeniu wcześniej przez ASO wszystkiego. Oni to najlepiej się znają i usterki wynajdą.
Powrót do góry
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również rozważałem wybór Honda CR-V, bo ostatnio wracając z pracy obok mnie jechał ktoś nowym modelem i prezentuje się świetnie, a jak jeszcze uda mi się go trafić na fajnej promocji w salonie HondaPlaza Warszawa bądź wyprzedaży roczników to chyba dłużej nie będę się zastanawiała.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 11, 2018 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: