Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent na chrzciny dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufiia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo spodobała taka moneta z grawerem dla dziecka https://www.grawernia.pl/p2773,moneta-z-dedykacja-srebrna-pamiatka-chrztu-swietego-mon001.html Wydaje mi się że taka pamiątka chrztu świetego będzie bardzo dobrym rozwiazaniem dla dziecka Smile Jest poręczna i jak dziecko dorośnie można przerobić na wisior Smile sama chciałabym mieć taką pamiątke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 25, 2018 20:24    Temat postu:

Powrót do góry
gregorekrk
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej córce kupiłem wianki komunijne, a po komunii otrzymała ode mnie piękny łańcuszek. Nie uwierzycie, że bardziej cieszyła się z wianka, ponieważ miała chyba najładniejszy ze wszystkich dziewczynek, więc była bardzo zadowolona Very Happy
haxwell
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób wyżej proponowało naprawdę wyszukane i niejednokrotnie przesadnie drogie prezenty. Ja uważam, że na chrzest powinno się podarować dziecku (i rodzicom!) coś celebrującego wiarę. Dewocjonalia Poznań to sklep, w którym znajdą się kosze upominkowe, gry dla dzieci, kalendarze lub figury świętych i aniołków Smile
Powrót do góry
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mysle ze powinno sie kupic jednak cos dla dziecka... prawda jest taka ze chrzci sie malutkie dzieci ktore w nosie maja medaliki itd. takie cos to mozna dac na komunie gdy dziecko jest bardziej kumate i bardziej swiadomie wchodzi w ta religie.. dla takiego malucha na chrzciny to powinno sie dac cos co przyda sie jemu (np zabawki sensoryczne), tu przyklady takich zabawek https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/zabawki-sensoryczne-czym-sa-i-jakie-warto-wybrac oraz dodatkowo mozna jakis album by rodzice wklejali zdjecia dziecka z czasów jego rozwoju
Powrót do góry
JokoW
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że świetnym prezentem na chrzciny może być ubranko wizytowe dla dzieci, które idealnie sprawdzi się jako element bardziej oficjalnej stylizacji. W zeszłym roku zakupiłam dla mojej chrześnicy piękną suknię, którą znalazłam na stronie pewnego sklepu internetowego. Zakupiona przeze mnie biała sukienka do chrztu zachwyciła całą moją rodzinę. Byłam bardzo zadowolona zwłaszcza z solidnego, delikatnego materiału, który przepuszczał powietrze.
Powrót do góry
Bratek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezentów jest masa do wyboru - dla mnie ważne aby były to rzeczy które realnie się przydadzą. Jeśli zabawki to kreatywne. Warto czasami złożyć się na jedną konkretną rzecz czy zabawkę. W tej chwili jest np. promocja w sklepach Toysrus na wiele wiele rzeczy - zapewniam, że każdy znajdzie tam coś wartościowego. Takie moje skromne zdanie
Powrót do góry
dominikus
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy dają koperty, ale ja wolę coś nawet małego, ale symbolicznego np. różaniec. W internecie istnieją sklepy takie jak http://dewocjonalia-roza.pl/ gdzie można kupić przepiękne różańce w bardzo dobrych cenach. Kto wie, może w przyszłości dziecko będzie używać go do codziennej modlitwy?
Powrót do góry
hazle
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam jakiegoś dobrego przenetu na taką okazję, co mi doradzicie?
Powrót do góry
sylwia-klara-94
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako świeżo upieczona mama chrzestna uważam, że najlepszym pomysłem jest szatka. Chrzest jej wymaga jako jednego z symboli oczyszczenia, więc to dodatkowy atut Smile Dla swojej chrześnicy kupiłam tutaj: https://www.stylowychrzest.pl/szatka-do-chrztu.html
Powrót do góry
karakara
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia-klara-94 napisał:
Jako świeżo upieczona mama chrzestna uważam, że najlepszym pomysłem jest szatka. Chrzest jej wymaga jako jednego z symboli oczyszczenia, więc to dodatkowy atut Smile

Też uważam, że ubranko do Chrztu to fajny prezent i dodatkowo ograniczający wydatki rodziców. Tylko taki prezent trzeba właśnie z nimi ustalić i wręczyć go wcześniej. A ładne stroje do Chrzest możecie też znaleźć tutaj.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 23, 2019 06:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: