Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja hormonalna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cat
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele kobiet z wariantu mini przechodzi potem na normalny vibin, z minimalnie wyższym składem hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 17, 2018 13:48    Temat postu:

Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sporo słyszałam o tym, że taka antykoncepcja pomaga na PMS… I widzę, że niektóre z Was to tutaj potwierdzają, ja natomiast, nie wiedzieć czego, nie odczułam żadnej zmiany w tej kwestii. No ale wiadomo, każdy organizm jest nieco inny, inaczej reaguje i tak dalej. Natomiast sporo pomogły mi rady zawarte w kampanii #NieTracęDni – słyszałyście może o niej? Mają bardzo fajne materiały informacyjne na temat tego, jak dokładnie przebiega napięcie przedmiesiączkowe, walczą z mitami na jego temat (a tych jest trochę, możemy się co do tego raczej zgodzić) oraz pokazują różne sposoby na uśmierzanie objawów. Strasznie podoba mi się ta inicjatywa. Jak któraś z Was chce sobie o niej poczytać, to tutaj polecam zajrzeć: http://www.castagnus.pl/ . Dało mi to dużo więcej niż tabletki antykoncepcyjne, choć wiadomo, one służą przede wszystkim… do czegoś innego Wink i tu mnie nie zawiodły.
Powrót do góry
mojwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, ja problem PMS mam nie od dziś i chyba wszystko już testowałam co istnieje łącznie z bardzo silnymi lekami przeciwbólowymi które rujnują żołądek i cały organizm ale żaden ze sposobów nie zadziałał tak jak hormony i to niezależnie czy to te zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych (vines) czy inne. Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie czym jest PMS żeby wiedzieć jak go skutecznie zwalczać.
Powrót do góry
cola34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie antykoncepcja hormonalna źle się skończyła.Brałam tabletki Yaz i przytyłam 10 kg.To było straszne.Teraz stosuje prezerwatywy.
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie pigułki źle dobrane, moze wytarczyło zmienić? Ja mam vibin i nie przytyłam ani kilograma.
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem na Vibinie i świetnie się czuję. To moje drugie tabletki. Na poprzednich nie było tak dobrze no i lekarz zmienił mi na Vibin. Teraz jest dobrze, żadnych skutków ubocznych. Polecam porozmawiać o swoich spostrzeżeniach ze swoim ginekologiem.
Powrót do góry
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo wybieram się po nowe tabletki do ginekologa, niestety na Vibinie źle się czułam Sad miałam bóle głowy, stany depresyjne . Trafiłam do gabinetu http://doktorginekolog.pl/ i muszę przyznać, że jest o wiele lepiej. Inne tabletki, inne podejście, konkretne badania. Polecam:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 14:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: