Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konferencja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Opalanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:31    Temat postu: Konferencja Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę polecić taką opcję jak organizacja eventów warszawa. Dla mnie jest to idealne miejsce na organizację konferencji czy też szkolenia. Jest to jedyne tego typu miejsce w Warszawie, któremu zdecydowanie warto bliżej się przyjrzeć.
Powrót do góry
Anitas04
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam juz wiele dobrych słów o tej sali. Warto chyba tam organizować konferencje. Przy takich wydarzeniach także jednak nie mozesz zapomnieć o innych rzeczach. Hostessy od https://papilioagency.com będą super opcją na poprowadzenia i obsługę każdej konferencji i innych eventów.
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 03:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę zorganizować konferencje i szukam dobrej oferty wynajmu sali. Sala musi znajdować się w Warszawie lub w okolicy i posiadać dobre wyposażenie a także parking i dobry dojazd z centrum. Sam szukałem już na własną rękę sali i oferta dostępna tutaj http://www.konferencjenimbus.pl/ najbardziej mnie zainteresowała, ale nie wiem, czy jest ona faktycznie najlepsza. Wypowiecie sie na ten temat?
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei byłam na konferencji organizowanej w hotelu http://www.milordhotel.pl/ pod Pułtuskiem. Bardzo dobrze oceniam organizację, ze wszystkiego dobrze się wywiązali, wszystko zostało profesjonalnie ogarnięte. A sam hotel przyjemny, z miłą obsługą i dobra kuchnią.
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie organizowałam nic w tym miejscu, co mówisz, ale mogę za to polecić na konferencję Bory Tucholskie i ten obiekt: https://hanzapalac.pl/5/konferencje
Mają bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne i ładne pokoje Smile A dodatkowo mozna zamówić ich catering oraz atrakcje dla Gości
Powrót do góry
edek443
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten temat jest bardzo ciekawy. Chodź oczywiście ten temat mógłby być jeszcze lepszy tak naprawdę.
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś organizował konferencję w http://www.restauracjanadpotokiem.pl/sala-konferencyjna-gdansk
? Zastanawiam się czy jest to dobre miejsce, wygląda bardzo profesjonalnie. Bardzo mi się sale podobają. catering też wygląda całkiem ciekawie.

Ostatnio zmieniony przez Andzela dnia Sro Gru 05, 2018 11:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz zielonego pojęcia o organizacji takich spotkań to może jednak lepiej zlecić to zadanie specjalistom? Polecam zainteresować się taką opcją jak organizacja szkoleń warszawa. Jest to bardzo duża agencja eventowa z Warszawy, która ma duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez.
Powrót do góry
eliska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię szkoleń ani konferencji - zabierają tylko czas. Poza tym muszę siedzieć z kolegami z pracy, których niecierpię. Dziękuję bardzo, nie jestem chętna na coś takiego Razz
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serdecznie Restaurację Akademia w Warszawie, jeśli chodzi o organizację imprez firmowych. Kilka razy uczestniczyłam w takich przyjęciach i nie mogę się do niczego przyczepić. Perfekcyjna obsługa i cudowna atmosfera, aż nie chce się opuszczać tego lokalu. Smakowite potrawy są przyrządzane przez kucharzy posiadających olbrzymie umiejętności. Musicie koniecznie się przekonać!
Powrót do góry
dierna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:27    Temat postu: Organizacja imprezy Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jeśli chodzi o organizację imprez (dużych czy małych) to polecam zrobić to przez agencję www.moontime.pl . Agencja najlepiej wie, które miejsca na organizację imprezy są fajne, sprawdzone a które ryzykowne lub ze złą obsługą. Pozdrawiam,
Reklama

Wysłany: Sro Gru 12, 2018 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Opalanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: