Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysły na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniakar87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kobiet super pomysłem na biznes jest http://studiofigura.com.pl znajoma też właśnie myśli nad takim rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 05, 2018 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
gerwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma ma inne potrzeby i to chyba na początku trzeba określić. Jedni będą potrzebować controllingu, inni chcą wykorzystać elektroniczny obieg dokumentów po to, by usprawnić przebieg wszelkich faktur oraz informacji. Prezesi i zarząd wiedzą najlepiej czego potrzeba i to od nich należy zacząć.
Powrót do góry
boddekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma w której pracuje zakupiła ostatnio nowy system transportowy na https://www.ssi-schaefer.com/pl-pl . Charakteryzuje się on wysoką jakością i kompatybilnością całego zespołu, teraz wszystko w firmie dobrze działa. Klient który kupuje u nas towar może sprawnie otrzymać zamówienie . Uważam że ten system bardzo wspomógł przy naszej organizacji firmy w której pracuje.
biznesik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając własny biznes, trzeba zwracać uwagę na przepisy prawa dotyczące danej branży. Jeśli o wszystko zadbamy od początku, spada ryzyko późniejszych problemów. Dla początkujących w branży finansowej na przykład, przeciwdziałanie praniu pieniędzy może się okazać dużym wyzwaniem. W razie wątpliwości zawsze warto skorzystać z pomocy ekspertów.
Powrót do góry
gregorekrk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalizuje się w dorabianiu kluczy oraz wymianie baterii w zegarkach Very Happy Szukam pomysłu na biznes w takich dziedzinach i ostatnio natrafiłem na szewc wrocław. Myślicie, że to jest dobry pomysł na biznes?
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jest wiele firm które umożliwiają leasing dlatego ciężko jest sprawdzić je wszystkie oddzielnie bo na pewno zabrakłoby nam na to czasu. Ja gdy potrzebowałam nowego sprzętu i wyposażenia do naszej firmy to postanowiłam skorzystać z opcji i-leasingu od Platforma Finansowa, dzięki czemu dużo szybciej i na bardzo dobrych warunkach dostaliśmy to czego szukaliśmy i zamiast brać kredyt bądź płacić z własnej gotówki mamy sprawdzoną możliwość finansowania w odpowiednio dopasowanych ratach.
Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może czas zmienić pracę? W dzisiejszych czasach możliwości zarobku jest całe mnóstwo. Polecam zajrzeć chociażby na stronę make-cash - praca dorywcza przez internet, gdzie znajdziecie trzynaście sposobów na to jak zarobić przez internet. Sądzę, że to bardzo ciekawa możliwość.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja otworzyłam własną firmę, na lepszy pomysł w zyciu wpaść nie mogłam, niezależność finansowa i brak nikogo nad głową to był mój życiowy cel. W organizacji bardzo pomógł mi internet i artykuły takie jak ten https://www.cleveragency.pl/blog/2018/10/24/jak-zalozyc-strone-firmowa-na-facebooku-i-dlaczego-warto-to-zrobic/ Dowiedziałam sie z niego jak prowadzić fanpage na facebooku, samo założenie go to żaden problem nawet dla laika, ale żeby zrobić to dobrze to polecam artykuł.
Powrót do góry
kornelia00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą opcją na nowy biznes jest np myjnia, w każdym mieście odczuwamy ich małą ilość. Sam zastanawiam się nad tym, bo mam działkę z dobrą lokalizacją. myjnia bezdotykowa koszt to główna sprawa nad którą się wszyscy zastanawiają, wiadomo nie należy do najtańszych ale z drugiej strony to biznes na lata, można powiedzieć że dożywotni.
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłam z koleżankami produkować naturalne mydełka i szampony. Mamy odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Mamy już nawet pozwolenie na produkcję kosmetyków, teraz musimy jeszcze mieć odpowiednie certyfikaty i będziemy mogły zacząć je sprzedawać. Na szczęście kolega podrzucił nam adres https://hamilton.com.pl/oferta/badania-kosmetykow-i-chemii-gospodarczej/badania-czystosci-mikrobiologicznej-i-testy-konserwacji/
Dzięki temu badania laboratoryjne będziemy miały z głowy.
Powrót do góry
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://www.cleveragency.pl/blog/2018/10/24/jak-zalozyc-sklep-na-facebooku/ masz informacje związane z otwarciem sklepu na Facebooku, bo jest to opcja dostępna od jakiegoś czasu. Myślę, że taka opcja mogłaby Ci się spodobać, bo jest to korzystny biznes.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 17:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: