Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powrót do formy po ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zrzucbrzuch
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do formy to ciężka sprawa ale warto. Nawet jeśli nie dla sylwetki to dla naszego zdrowia. Niezbędne będą pokłady dużej motywacji i jasne cele. Ważne by wyznaczyć takie, które możemy osiągnąć. Oraz dobrać odpowiednią aktywnośc fizyczną. http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/01/jaka-wybrac-aktywnosc-dla-osob-z-duza.html
Reklama

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ciąży trzeba dać sobie troszkę czasu, żeby wrócić do siebie. Jesteś zmęczona, masz sporo obowiązków, to wszystko działa na Ciebie. Znajoma pojechała do sanatorium żeby zrzucić wagę. Czytałam artykuł o zdrowotnych kąpielach odchudzających http://forwoman.pl/redukcja-masy-ciala-przy-wsparciu-kapieli-zdrowotnych-i-opieki-sanatorium/ Być może to będzie dla Ciebie jakiś pomysł na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy dla mnie jest ruch, bo wiadomo, że wtedy nie dość, że czujemy się lepiej, to i zbędne kilogramy uciekają. Poza tym dieta. Dobra dieta, jak idzie w parze z ruchem, to nie ma sobie równych jeśli chodzi o pociążowe powroty do formy Smile Osobiście bardzo polecam cateringi dietetyczne, sama korzystam z Diet4U i jestem mega zadowolona. Każdy tam znajdzie coś dla siebie...
Powrót do góry
jowitka22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem po dwóch ciążach, na dodatek rok po roku, dlatego trochę ciałka mi zostało. O ile w pierwszej ciąży mało przybrałam na wadze, tak w drugiej było znacznie gorzej.. dlatego potrzebowałam pomocy, żeby wrócić do siebie. Znalazłam super siłownie i trenera, który z głową dostosował do mnie ćwiczenia, żebym nie zrobiła sobie krzywdy. Dodatkowo, koleżanka namówiła mnie do skorzystania z diety pudełkowej właśnie od Diet4u, dokładnie z diety paleo, naprawdę super sprawa. Mam więcej czasu dla siebie, jem regularnie, bo zorganizowanie sobie czasu dla samej siebie przy dwójce dzieciaczków jest po prostu trudne. Na szczęście mamy na rynku super firmy, jak Diet4u i różne siłownie, dzięki którym wyglądamy nadal świetnie i zdrowo Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: