Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sexy bielizna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bohostyle
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:45    Temat postu: Piżamy dla kobiet Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Jeżeli chcecie się czuć dobrze nie tylko w dzień, ale także podczas snu, pamiętajcie, że piżamy to ważna kwestia. Niezależnie od tego czy lubicie koszule, czy komplety, wybierajcie te, w których będziecie czuć się dobrze. Piżamy dla kobiet to nie tylko część garderoby, to element, który pozwala poczuć się zmysłowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:45    Temat postu:

Powrót do góry
ewelina546
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pończochy, to jest to co dodaje mi kobiecości. Przepiękne kupicie tutaj https://lores.pl/ . Cudeńka. chodzenia w takich kuszących pięknościach, mężczyźni mogą nam pozazdrościć.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sexy bielizną są zdecydowanie gorsety. Mój mąż bardzo lubi mnie w takim wydaniu i chętnie raz na jakiś czas coś takiego zakładam. Chciałabym teraz kupić coś nowego i tak szukając w internecie trafiłam na stronę kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/gorsety i bardzo fajną cenową okazję.
Powrót do góry
mia2015
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz czegoś bardziej pikantnego to tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna mają świetne gorsety, lub bodystocking - rewelacyjnie ozdobiona bielizna. Mam tego trochę w swojej szafie, wiadomo nie jest to na codzień tylko na specjalne okazje.
Powrót do góry
bohostyle
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może koronkowa bielizna nie jest zbyt komfortowa do spania, ale ekskluzywne szlafroki, mięciutkie i delikatne robią efekt wow i są wygodne nieziemsko Smile
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą bieliznę o każdym rozmiarze znajdziesz tutaj http://orirose.pl/ mają bieliznę modelującą i antycellulitową. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Jestem bardzo zadowolona
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zainteresowała taka bielizna damska jaką jest boddy oraz bielizna modelująca, nie używałam nigdy wcześniej tej drugiej, boddy kiedyś sie nosiło ale również wieki nie miałam na sobie, z wiekiem kilogramow się troche nazbierało i myślę własnie nad taką modelująca. Będę musiała poszukac czegoś w sklepach internetowych które często odwiedzam
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zwracałyście uwagę na koszulę nocną w ciąży lub karmiąc piersią? Ja tak. Super opcje znalazłam w sklepie dla kobiet w ciąży https://sklepciazowy.com/c/35/koszule-nocne-do-karmienia.html . Niektóre są bardzo sexowne, warto poczuć się wyjątkowo w takim czasie pięknym, a dodatkowo atrakcyjnie.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością przyda się pas do pończoch - https://triumfomania.pl/pasy-do-ponczoch/sexy-angel-spotlight-s-czerwony. Pończochy to najbardzije zmysłowy element bielizny, więc warto zainwestować w akcesoria do niego Wink
Powrót do góry
Caryca777
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 10:24    Temat postu: Sexy bielizna to jest podstawa Odpowiedz z cytatem

Sexy bielizna to jest podstwa wszystkiego! Facet musi widzieć w kobiecie przede wszystkim kochankę, a nie koleżankę!
Reklama

Wysłany: Pią Lis 16, 2018 10:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: