Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Księgowość w firmie. Jak prowadzicie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 17:06    Temat postu: Księgowość w firmie. Jak prowadzicie ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Moje drogie czy podzielicie się informacją w jaki sposób prowadzicie księgowość w Waszych firmach ? Rozliczacie się samodzielnie czy może jednak korzytacie z pomocy profesjonalnych księgowych ? Ja dopiero bede otwierać firmę i zastanawiam się właśnie nad najlepszym rozwiązaniem. Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 09, 2018 17:06    Temat postu:

Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od samego początku korzystam z pomocy biura rachunkowego. Samodzielne prowadzenie księgowości nie jest wcale takie łatwe a o poyłki nie trudno. Chyba każdy z nas wolałby jednak unikać niepotrzebnych kontroli i jakiś kar Smile Ja ze swojej strony mogę Ci polecić biuro, z którym sama od 3 lat współpracuję. Zerknij sobie na ofertę firmy Kasprzyk i Niziołek Smile
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też tak jak mizar polecam firmę Kasprzyk i Niziołek. Księgowość mojej firmy prowadzą dopiero od kilku miesięcy ale pomagali mi w zakładaniu firmy od A do Z Smile Bardzo uprzejmi ludzie, widać, że mają sporą wiedzę i ogromne doświadczenie Smile
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi Smile Na pewno wezmę to biuro pod uwagę bo widziałam na ich stronie, że mają swój oddział w Katowicach a tu mieszkam Smile Postaram się zadzwonić tam w tym tygodniu i umówić się na spotkanie w biurze. Tego typu sprawy lubię jednak załatwiać w 4 oczy Smile
Powrót do góry
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 07:37    Temat postu: pełna księgowość Odpowiedz z cytatem

Koleżanka poleciła mi by skorzystać z usług pełnej księgowości we Wrocławiu od: http://www.poltaxpro.pl/oferta.html Od tej pory jestem ich stałą klientką, polecam!
Powrót do góry
agness76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro rachunkowe to bardzo dobra opcja, my korzystamy z usług http://memoria.com.pl
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super besia1, na pewno będziesz zadowolona. Daj znać w ogóle czy udało się umówić na spotkanie i jak tam wrażenia Smile
Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie myślcie o tym, aby księgowość, outsourcing księgowy poprowadzić samodzielnie. Lepiej zapłacić za tę usługę, ale mieć pewność, ze jest wykonana odpowiednio. Sprawdźcie ofertę GLC, http://www.glc.pl/ksiegowosc - to eksperci w swoim fachu. Myślę, że ich oferta was zainteresuje.
Powrót do góry
Orbiterek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam przez jakis czas z programu online, ale jak sie interes zaczal poszerzac to jednak wrociłam do tradycyjnych rozwiazan. Ksiegowa w firmie musi byc i musi byc na miejscu... Naprawde to wiele ułatwia - szybciej jest podejsc i cos znaleźć. A druga rzecz to jeszcze temat kadr, bo rozliczenia ok, ale sa jeszcze zatrudnienia. W jednym i w drugim w sumie wyreczylam sie ta agencja http://workroom.com.pl/ bo najpierw znaleźli mi dobra ksiegowa, a teraz zajmuja sie kadrami i panuja nad calym tym hr w fimie
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gwen dzięki za pamięć Smile byłam już na spotkaniu i wszystko było ok, zrobili na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie i od 1 pazdziernika zaczęliśmy współpracę Smile
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z doradztwa firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/capital-markets-and-pere/capital-markets/securitization/ Wybór podmiotu zewnętrznego do prowadzenia ksiąg jest często tańszym rozwiązaniem pozwalającym na redukcję kosztów działalności. Zatrudnienie osób do działu księgowości bywa kosztowne, ponieważ oprócz wysokich kosztów wynagrodzenia trzeba często ponosić koszty związane z oprogramowaniem księgowym, fachowymi czasopismami i szkoleniami pracowników z zakresu zmian w przepisach. Dodatkowo firma TMF pomaga w kwestiach związanych nie tylko z prowadzeniem księgowości, ale także obsługą kadr czy bardziej złożonymi sprawami jak sekurytyzacja czy rejestracja adresu firmy za granicą.
Powrót do góry
Weronka9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za pomocą programu do faktur online https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Miałam kiedyś tradycyjną księgową, ale to się nie sprawdziło. Za dużo zajmowały mi dojazdy do niej i nie byłam zadowolona z jej usług. Teraz jest dużo lepiej. Mam możliwość wystawiana wszystkich rodzajów faktur, co jest dla mnie dużym plusem oraz możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych na podstawie tych poprzednich. Wszystko zajmuje mi mniej czasu, dlatego jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Marynia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i wielu moich znajomych, choć nie wszyscy korzystamy z usług  https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-pelna. Może to byc zaskoczeniem, podobnie jak dla mnie jkakiś rok temu. nie maiłąm ppojecia i takich usługach, ale sa i maja sie świetnie:)
natkabos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni prowadzą księgowość internetową np. za pomocą platformy https://wfirma.pl/ a jeszcze inni sami się rozliczają. Choć ja zdecydowanie uważam, że mając firmę już wiele mamy na głowie, po co sobie dokładać jeszcze księgowość, skoro może się tym zająć profesjonalista i to za nie duże pieniądze.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to super besia1, że sie udało Smile daj znać w wolnej chwili jak tam po pierwszym miesiącu współpracy Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: