Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie buty wybrać na sezon jesień-zima?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikaprusik6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 18:39    Temat postu: Jakie buty wybrać na sezon jesień-zima? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny podpowiedzcie jakie buty warto wybrać na jesień, aby mieć pewność że jak będzie zimo. To nie zmarznę w stopy i będę się czułą bardzo wygodnie. Ostatnio nawet z koleżanką udało się nam znaleźć bardzo fajne buty na stronie https://ideal-shoes.pl, tylko kwestia pozostaje jakie warto wybrać? Żeby przetrwały zarówno jesień jak i zimę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 17, 2018 18:39    Temat postu:

Powrót do góry
Cerbiatto
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałabym się na skórzane botki, podbite w środku jakimś ciepłym materiałem, albo muszkieterki skórzane. Tylko pamiętaj o zabezpieczeniu butów przed sezonem!
Powrót do góry
Luna077
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze na taki okres są buty skórzane, które najlepiej trzymają się podczas deszczowych dni. Skóra jest zdrowa dla stopy, a jednocześnie chroni przed wiatrem i zimnem. Tylko oczywiście od razu trzeba także zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do pielęgnacji obuwia (można je zakupić w internecie - https://multirenowacja.pl). Dzięki odpowiedniej pielęgnacji buty skórzane posłużą Wam na co najmniej kilka sezonów jesiennych oraz wczesno wiosennych.
Powrót do góry
rufiia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój maż nie ma za bardzo szerokiego wyboru, bez wzgledu na to jaka jest pogoda on chodzi ubrany bardzo klasycznie, czasem ubierze inne buty ale zazwyczaj chodzi w takich jak te https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-derby Te planuje mu kupic pod choinke, ma podobne ale takich jeszcze nie posiada.
Powrót do góry
Wenecja79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze decyduję się na jakieś buty za kostkę i dodatkowo podklejam w nich podpiętki korkowe dla dodatkowego komfortu chodzenia Wink
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A która z Was lubi chodzić w botkach? Ja muszę Wam powiedzieć, że są to dla mnie chyba najwygodniejsze buty, zarówno na jesień, jak i na zimę. Co roku staram sobie kupić jakieś ładne nowe, w tym sezonie na przykład postawiłam na botki na koturnie ze strony https://multu.pl/obuwie-damskie/botki. Nie były drogie, a są całkiem dobrej jakości i co najważniejsze, świetnie wyglądają na nodze Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 12, 2018 10:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: