Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

menu na chrzest

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 15:33    Temat postu: menu na chrzest Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Kraków i okolice, to możecie zamówić jedzenie w Firma cateringowa Kraków . Mają bardzo ciekawe menu. A jeśli nie chcecie zamawiać na wynos, to całą imprezę możesz zorganizować u nich w lokalu. Zajrzyjcie na ich stronę i zapoznajcie się ze szczegółami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 25, 2018 15:33    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam problemu z menu na chrzciny, bo sala którą wynajmuję ma to wszystko w cenie. Mam nieco inny dylemat, ponieważ ostatnio wpadłam na stronę z artykułem o dekoracjach na chrzciny http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-jako-dekoracje-na-chrzest/. Zastanawiam się czy kupić tylko wiązankę dla maluszka do kościoła czy na salę też kupić jakieś dekoracje kwiatowe? Co myślisz?
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jest wyprawić chrzciny w restauracji, która zatroszczy się o odpowiednie menu dla gości. Warto znaleźć jakiś dobry pensjonat Poznań na przykład ma taki na ul. Malwowej 148 - mowa oczywiście o Gościńcu pod Brzozami. Są tam dwie sale - jedna na 25, druga na 50 osób, więc na pewno się pomieścicie. Restauracja serwuje tam naprawdę pyszne dania - zarówno wytrawne jak i słodkie, więc z jedzenia na pewno będziecie zadowoleni. Ponadto jest tam ładny wystrój i miła atmosfera, więc sądzę, że warto Wink
Powrót do góry
Drekil21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menu jest najważniejsze Smile
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że menu na takie imprezy bardzo często jest przeładowane. Zwyczajnie nie da się zjeść takiej ilości w ciągu kilku godzin.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: