Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia zamiast studiów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makaba
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 10:57    Temat postu: Szkolenia zamiast studiów? Odpowiedz z cytatem

cześć,

miałam już kilka podejść pod różnego rodzaju studia podyplomowe, czy dodatkowe studia i zawsze okazywało się, że niestety z uwagi na dzieci i obowiązki w pracy na koniec dnia to się nie uda i musiałam odpuścić. Nie odpuszczam jednak i stwierdziłam, że poszukam czegoś co nie zajmuje tak dużo czasu. Pomysł to szkolenia - wychodzi na to że rynek też rozwija się w tę stronę bo jest np. wsb.pl - http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia - czy myślicie, że to dobre rozwiązanie, jeżeli zależy mi na tym, żeby zdobywać dodatkową wiedzę, ale nie mam możliwości uczestniczyć np. studiach podyplomowych, które są przeważnie w weekendy? Nie mam zarazem tyle samozaparcia, żeby siedzieć sama w domu nad książkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 20, 2018 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
MajaS
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam, że wolę studia bo będę mieć po nich wyższe wykształcenie. Wybrałam specjalność negocjacje i sprzedaż na UTH w Warszawie: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/zarzadzanie/negocjacje-i-sprzedaz Smile Z wyboru jestem bardzo zadowolona, mam doskonałą pracę, którą bardzo lubię.
Powrót do góry
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wybrałam studia i nie żałuję swojej decyzji. Jak się odpowiednio zorganizuje czas to wszystko się da. Wink Zdecydowałam się na studia graficzne: http://grafika.wse.krakow.pl i to był strzał w dziesiątkę. Ciekawe, praktyczne i przyszłościowe, czego chcieć więcej. Wink
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to niegłupie rozwiązanie ale niestety niezbyt uniwersalne. Ja na przykład studiuję fizjoterapię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka ) i nie wyobrażam sobie by te studia zastąpić nawet kilkumisięcznym kursem. Także opcja jest ciekawa ale na pewno nie dla każdego kierunku.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrych szkoleń w relatywnie niskiej cenie http://kar-group.elk.pl. Zdecydowanie warto.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szkoła poliecalna to zdecydowanie Cosinus. Ja uczyłam się w kilku i naprawdę jeżeli mowa o jakość prowadzonych zajęć, podejście nauczycieli przygotowanie do zajeć itd. to nie ma porównania. Ważne jest również to, że mają największe doświadczenie w tego typu nauczaniu dzięki czemu wszystkie aspekty są odpowiednio rozwiązane bez jakichkolwiek wątpliwości.
Powrót do góry
Mariola4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia i stawianie na rozwój to podstawa. Trzeba rozwijać zarówno swoje umiejętności jak i zdobywać nowe doświadczenia. Ja aktualnie stawiam na doszkolenie się z najnowszych aspektów i chodzę na szkolenia z działań marketingowych organizowane przez questus https://questus.pl/cim/. Firma dobrze jest znana, ma liczne akredytacje i chyba nie muszę mówić, że prezentują bardzo wysoki poziom i prowadzą świetne szkolenia. Wiele się już nauczyłam, a to dopiero początek!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 19, 2018 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: