Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje last minute
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to swietna okazja na wyhaczenie ciekawych ofert w niskich cenach Smile Mnie jednak przy takim spontanie uratował parking przy lotnisku, ponieważ inaczej nie miałabym możliwości by polecieć! Smile Tak mogłam podjechać pod samo lotnisko w bardzo krótkim czasie Smile U mnie się sprawdziło to: https://parkujilec.pl/ Smile Mają monitoring i ogrodzony parking Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sie 04, 2018 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi być przecież gdzieś za granicą. W Polsce mamy zatrzęsienie ciekawych i sympatycznych miejsc. Ja na przykład jeżdżę regularnie do mojego ulubionego Janowa Podlaskiego gdzie spędzam cały weekend jeżdżąc na koniach a wieczorem wylegując się w jaccuzzi Very Happy
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też w tym roku planujemy takie wakacje last minute, ale oferty zaczniemy dopiero przeglądać pod koniec sierpnia. Wcześniej jednak oczywiście odpowiednio się przygotujemy do takiego urlopu. Wczoraj na przykład zamówiliśmy sobie zestaw walizek podróżnych na https://sklep.solier.pl/pol_m_Walizki-podrozne_Walizki-730.html - udało nam się skorzystać ze świetnej okazji i tak naprawdę zapłaciliśmy za nie połowę ich normalnej ceny Smile Jeśli też planujecie wakacje i potrzebujecie walizki, to polecam tam zajrzeć, jest tam sporo różnych okazji cenowych i wyprzedaży Smile
Powrót do góry
kornelia00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką formą wakacji trzeba być ostrożnym, bo często występują takie udogodnienia jak opóźniony lub odwołany samolot, co negatywnie wpływa na wykupione wakacje. Jedna z sprawdzonych firm, która zajmuje się odszkodowaniami w tej sprawie są oni https://wyplatazalot.pl Słyszałam o nich sporo pozytywnych opinii że skutecznie i szybko działają.
renata0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nigdy nie udało znaleźć super ceny i fajnej oferty na wakacje.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku pierwszy raz byłam na wakacjach w Trójmieście i zakochałam się w tym miejscu do tego stopnia, ze w tym roku ponownie tam wróciłam i chce jechac także w przyszłym roku. Jednak problemem Trójmiasta są bardzo wysokie ceny wynajmu noclegu. Z tego wzgledu juz teraz rozgladam sie za jakimis promocyjnymi ofertami. Sporo widzialam tutaj http://www.dhapartamenty.pl/ , ale jeszcze nie wybralam konkretnej.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 06:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: