Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powiększanie ust
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akiko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie robiłam sobie zabiegu modelowania twarzy, ale w Centrum Zdrowej Skóry Damian do którego dosyć często zaglądam jest kilka stałych i znajomych mi klientek które odważyły się na ten zabieg. I przyznam szczerze, że jakby mi nie powiedziały to nawet nie zauważyłabym, że jest to nienaturalne i pop[rawiane manualnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 04, 2018 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiększanie i nawilżanie ust kwasem hialuronowym robiłam w klinice http://artederm.pl/ i jestejm bardzo zadowolona z tego zabiegu, usta są idealne, pełne, mają perfekcyjny kształt i przede wszystkim wyglądają naturalnie
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie powiększyć usta w Krakowie? Kogo możecie mi polecić? Czy dobrym wyborem będzie dr Rafał Pabiańczyk? Słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii, ale nie miałam jeszcze okazji być na wizycie. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby efekt był naturalny.
Powrót do góry
hektorka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam powiększane usta w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów przez dr Szczepańską. Efekt bardzo mi się podoba. Jest naturalny, usta są nawilżone i nie widać, że są efektem zabiegu. Dla mnie to było najważniejsze, więc polecam osobom, którym zależy na naturalnym wyglądzie ust.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma powiększała usta w Krakowie, w salonie http://jadoreinstytut.com/powiekszanie-ust/ i efekt jest bardzo naturalny. Jeśli kobieta ma kompleksy z powodu niepełnych warg, nierównego ich konturu etc., to ja uważam że warto się poddać takiemu zabiegowi kwasem hialuronowym. Większych przeciwwskazań do zabiegu chyba nie ma. Ale oczywiście lekarz oceni.
Powrót do góry
Marysia91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wykonane powiększanie ust wygląda bardzo dobrze i ciężko je odróżnić od ust po prostu naturalnych. W tym celu należy wybrać się do renomowanej kliniki. Jeśli nie przesadzimy z wielkością to dalej będą naturalne, co jest fajnym efektem.
Powrót do góry
renata0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście nie podobają się powiększane usta, więc nigdy nie zdecydowałabym się na taki zabieg.
Powrót do góry
dalia112
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy warto powiększać usta, myślę, że to zależy od osoby. Ważne jednak, aby zabieg wykonał specjalista, tu https://lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust/ jest parę słów o tym jak to wygląda i czy warto.
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czego się boicie w tym wszystkim... specjaliści z gabinetów pokroju www.sopockafabrykaurody.pl świetnie sobie radzą z całą sytuacją, w postaci zabiegu. Gwarancja sukcesu poparta moimi doświadczeniami. Rolling Eyes
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że jeżeli zachowa się umiar przy powiększaniu to czemu nie , zwłaszcza jeśli dzięki temu mamy poczuć się lepiej we własnej skórze. Ja sama nie zdecydowałam się jak do tej pory na taki zabieg . Ale za to pamiętam o tym aby dbać o moje usta. Korzystam z kosmetyków dostępnych w https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/Pielegnacja-ust/5441 . Posiadają szeroką ofertę organicznych i naturalnych kosmetyków różnych marek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 26, 2018 21:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: