Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dentysta - problem z wyborem gabinetu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pasuje gdyński gabinet Ars Dentana przy Rdestowej. Fachowo, miło, nowocześnie, z dobrą obsługą i niepowalającymi cenami Smile Zawsze jak jeżdżę do rodziców to korzystam z tego gabinetu, bardzo mi pasują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 25, 2018 17:53    Temat postu:

Powrót do góry
maggi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Warszawy lub okolic to mogę polecić http://hippolit.pl/ bardzo profesjonalne podejśćie do klienta, dodatkowo specjalizują się w stomatologii dziecięcej, dlatego możecie się tam śmiało wybrać nawet z waszym maluchem Smile
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam gabinetu w którym wykonują periodontologie czyli leczenie paradontozy, słyszałam że periodontologia wykonuje bardzo dobrze gabinet odent i chyba tutaj wykonam ten zabieg. Nie wiem czy periodontologia jest bolesna i bedę musiała się jeszcze w tym temacie rozeznać. Ale chyba udam sie do tego własnie gabinetu.
Powrót do góry
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór dentysty jest naprawdę trudny. Ja przez wiele lat chodziłam na fundusz ale niestety ostatnio tak strasznie pogorszyła się jakość usług w gabinecie którego chodziłam, że zdecydowałam się poszukać prywatnego stomatologa w Krakowie. Koleżanka poleciła mi gabinet doktor Świątkowskiej. U niej można wykonać wszystkie zabiegi związane z zębami. W gabinecie można skorzystać z leczenia zębów, stomatologii estetycznej, implantologii a nawet ortodoncji.
Powrót do góry
hala88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na tej stronie znajdziesz bardzo fajny gabinet, w którym wyleczysz wszystkie swoje kłopoty z zębami. Sama je mam i też już planuję jakieś leczenie, bo czasami ból staje się już nie do wytrzymania. A niewyleczone zęby są czasem początkiem innych chorób.
Powrót do góry
KorneliaPassa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był tak, że przeprowadziłam się na studia do Gdańska i pewnego dnia zaczął mnie boleć ząb tak strasznie, że nie mogłam czekać do powrotu do rodzinnego miasta, żeby pójść do mojego dentysty i musiałam na szybko znaleźć kogoś w Gdańsku. Dentysta to dla mnie zawsze był przerażający, ale już się przyzwyczaiłam do swojego i chodziłam regularnie, bo mam słabe zęby. W Gdańsku kiedy tak męczył mnie ból poszukałam gdzie jest najbliższy gabinet i padło na ten: http://podralscy.pl/ . Na miejscu okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe, a dodatkowo dentystka rozplanowała dalsze leczenie, bo okazało się, że jest sporo zębów do wyleczenia, ale też do NAPRAWIENIA PO POPRZEDNIM DENTYŚCIE! Byłam w szoku, bo jak 3 miesiące wcześniej byłam u swojego dentysty to zrobił przegląd i stwierdził, że wszystko jest okej, a tu się okazało, że potrzebne jest kompleksowe leczenie. Ale zaufałam pani stomatolog i jestem zadowolona. Wszystko wyleczone, mogę się cieszyć pięknym, białym uśmiechem i zniknął ból głowy, który też długo mnie męczył, a nie miałam pojęcia jaka jest jego przyczyna. U stomatologa okazało się, że najprawdopodobniej ból idzie z zębów. No teraz muszę stwierdzić, że mój poprzedni dentysta był niekompetentny, nigdy mi nic nie tłumaczył i też nie zwracał uwagi na to jakie objawy zgłaszałam.
Jak ktoś jest z Gdańska to polecam sprawdzić. Profesjonalny nowoczesny gabinet i zabiegi bez bólu.
Cieszę się, że tam trafiłam przypadkiem, być może gdybym się długo zastanawiała i szukała opinii to wybrałabym inaczej, a tak przypadkiem okazało się, że taki dobry dentysta ma gabinet w pobliżu mojego miejsca zamieszkania.
Powrót do góry
gregorekrk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn miało problem z zębami i musiałem szybko zareagować. Kiedy zadzwoniłem do dentysta nowa huta bardzo sympatyczna Pani znalazła w tym samym dniu termin dla mojego dziecka Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
hala88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szeroki zakres usług mają tutaj http://litynscy.pl/ więc może sprawdź konkretne miejsce, w którym mieści się gabinet i umów się na wizytę, jeśli jesteś z okolic. Moim zdaniem profesjonalny stomatolog jest w stanie lepiej zadbać o nasze zęby i otrzymamy bardzo dobrą opiekę.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba kazdy ma problemy z wyborem gabinetu stomatologicznego... Ja również go mam i prawdę mówiąć licze na Waszą pomoc w tej kwestii. Szukałam na własną rękę gabinetów stomatologicznych, przejrzałam dziesiątki ofert. Wstepnie zdecydowałam się zapisać do gabinetu stomatologicznego, którego ofertę leczenia znalazłam tutaj http://frankowski-maloclinic.pl/ . Jednak wolałabym poznać osoby, które leczyły się w tym gabinecie.. Są tu takie?
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może polecę gabinet http://www.dentaria.com.pl/invisalign/ Stosują bardzo nowoczesne metody, więc jeśli takowe Cię interesują, to jak najbardziej jest to miejsce dla Ciebie. A masz jakiś kłopot z zębami? Chcesz osiągnąć jakiś konkretny efekt czy tylko wizyty kontrolne?
Powrót do góry
beti13
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do kilku lat chodzę do gabinetu Medicum Dent https://www.medicumdent.pl/ i jestem zadowolona. Nie jest to mój pierwszy gabinet, bo wcześniej chodziłam do innych ale ten zatrudnia kilku specjalistów z różnych dziedzin stomatologii więc mam wszystko na miejscu.
Fransiiscas2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ciężko jest wybrać dobrego dentystę szczególnie gdy jesteście w takiej sytaucji jak jak. Dopiero co przeprowadziłam się do nowego miasta i wszystko jest mi jeszcze obce. Warto polegać w takim przypadku na opiniach w internecie. A o gabinecie stomatologicznym http://ultimed.com.pl/ czytałam już wiele dobrych opinii i tam zamierzam spróbować udać się na pierwszą wizytę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 25, 2018 13:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: