Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nasze auta..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W autach warto również zadbać o wysokiej jakości wycieraczki samochodowe. Na stronie producenta Visee poprzez konfigurator możesz je dobrać do swojego modelu samochodu, który następnie przekieruje Cię do sklepów w Twojej lokalizacji, gdzie będziesz mógł je kupić. Moim zdaniem pod względem dopracowania i jakości ściągania wody z powierzchni szyby są jednym z najlepszych na ten moment rozwiązań w tym zakresie cenowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 24, 2018 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, jakie są najczęstsze awarie samochodowe podczas wyjazdów wakacyjnych? Ja też nie wiedziałam, ale sprawdziłam to sobie na stronie https://nocar.pl/blog/najczestsze-wakacyjne-awarie-samochodow-czy-mozna-ich-uniknac/ i dowiedziałam się, że najczęściej awarii ulega opona, przegrzewa się silnik, światła przestają działać i wyciekają płyny. Czasami jest to większa, a czasami mniejsza usterka, która pojawia się po pokonaniu większej ilości kilometrów na raz.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dbać o swój samochód, polecam zainteresować się usługami takimi jak detailing Warszawa. Dzięki nim auto będzie wyglądało znacznie lepiej, można utrzymać jego świetny wygląd przez wiele lat Smile
Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już zależy jaki masz budżet oraz czego szukacie (auto bardziej rodzinne, małe na miasto, czy coś sportowego). Myślę, że w wolnej chwili warto abyś udała się do salonu HondaPlaza w Warszawie i sprawdziła ich ofertę aut nowych i używanych (możesz je również wcześniej sprawdzić na ich stronie internetowej). A przy okazji możesz liczyć na pomoc specjalisty, który rozwieje Twoje wątpliwości i pytania przed ewentualnym zakupem.
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio mieliśmy ogromne problemy z samochodem. Non stop jakieś naprawy. Teraz przymierzamy się do wzięcia salonowej Dacii Duster - 5 lat gwarancji i spokój. Na stronie https://autodetale.pl/product-pol-987-Lacznik-stabilizatora-przod-lewy-A4-A6-Superb-Passat-B5.html dostaliśmy ostatnio Łącznik stabilizatora i generalnie ceny nie są wysokie, ale ile można?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie może auta Peugeot 206? Na http://odkryty.net/tylna-belka-w-peugeot-206-co-jeszcze-psuje-sie-w-peugeot-206-najczestsze-awarie-problemy opisano co w tym modelu psuje się najczęściej. Problemy są głównie z zawieszeniem.
Powrót do góry
martinii
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę Lexusem GS300t
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby jeszcze lepiej wpłynąć na sam samochód i jego osiągi można zainwestować w chiptuning. Nie wymaga on wiele wkładu, jedyny problem to znaleźć firmę która będzie w stanie zaoferować go na wysokim poziomie jjak na przykład http://funwarechiptuning.pl
Powrót do góry
lupek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym wam najbardziej zalezy w aucie?
Denijmik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej zależy żeby auto było ekonomiczne i żeby części zamienne nie były zbyt drogie. Teraz właśnie się zastanawiam nad zakupem opon wielosezonowych. Ten artykuł mnie zainspirował Czy warto kupić opony wielosezonowe? - sprawdź artykuł na Magazynceneo.pl A wy jakie opony wybieracie?
Powrót do góry
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wybieracie zazwyczaj świece zapłonowe? Ja właśnie niedługo będę musiała wymienić, a nie wiem, jakie wybrać. Znajoma poleca mi świece zapłonowe denso. Słyszałyście o nich kiedykolwiek?
Powrót do góry
MagicznyMarcin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na świecach się nie znam zostawiam to zawsze mechanikom. Mogę polecić wam serwis szyb samochodowych lublin bo tanio i szybko.
Powrót do góry
Iwonamalek2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tzw. detailing możecie zabdać sobie sami Smile Nie jest to łatwe, trzeba wiedzieć jak się za to zabrać, ale i także bardzo wazny jest odpowiedni dobór kosmetyków do samochodów. Ja swoje zamawiam w sklepie http://www.fhkrystyna-import.pl Mają tam spory wybór takich rzeczy i akcesoriów samochodowych
Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli samochód wam się psuje, to może warto pomyśleć o zmianie części? Ze swojej strony mogę wam polecić portal https://www.wyszukajczesci.pl/ - znajdziecie tam wszystkie te części, których potrzebujecie. Ponadto są to oferty z różnych sklepów, które różnią się np ceną - to od was zależy, jakie częściwybierzecie.
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy kochamy swoje samochody, bez względu na to jak często się psują, bo są potrzebne i mogą nas dowieźć w miejsca, do których pieszo byśmy się nie wybrali. Niestety, są to maszyny i czasem ulegają awariom i warto wiedzieć, co można samodzielnie zrobić, a co nie, a także warto znać przepisy rządzące prawem samochodów. Myślę, że Blog Unital może Wam przynieść trafne odpowiedzi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 16:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: