Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na poprawienie urody
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Riedfi44
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystam z niektórych waszych propozycji.

__

w rankingu kredytów samochodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:11    Temat postu:

Powrót do góry
sabina00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość z Was ma naprawdę ciekawe sposoby, jednak wiele z nich wymaga dużo cierpliwości i czasu. Ja niestety tego nie mam, więc dla mnie łatwiej jest umówić się do kosmetyczki przynajmniej raz w miesiącu na oczyszczanie twarzy i czuję się wtedy dużo lepiej Smile
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że bez trenera bym sobie rady nie dała. Albo i prędko bym sobie krzywdę zrobiła. W moim wieku niektóre ćwiczenia trzeba pominąć. A o linię trzeba dbać. Mieszkam we Wrocławiu i szukałam wielu klubów fitness. Znalazłam jeden gdzie na stronie http://www.topfitness.pro/zajecia/ pisze jakie ćwiczenia są na jakie partie ciała itp. Zadbać o siebie trzeba w każdym wieku. Mnie na pewno poprawiło się krążenie i nie mam zadyszki wchodząc na 3 piętro. I najważniejsze przy aktywności fizycznej ważna jest zbilansowana dieta, a nie jakieś głodówki. Trzeba być pięknym z umiarem ;]
Powrót do góry
FrankieeFran
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno od czasu do czasu warto udać się do salonu kosmetycznego na jakiś zabieg. Ja to właśnie często zaglądam do salonu kosmetycznego w Katowicach http://ecoclinic.com.pl Mam tam swoją ulubioną kosmetyczkę i dopiera mi zawsze jakieś ciekawe zabiegi kosmetyczne, oczywiśćie odmładzające
Powrót do góry
koncok
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie od dziś wiadomo na nasz wygląd wpływa jakość naszego snu. Wszelkie sprawy dotyczące tego jak polepszyć nasz sen znajdziecie na tym oto blogu: https://melatoninka.pl/ Smile
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 03:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety cierpie na łuszczycę i nie mogę stosować wszystkich kosmetyków i poddawac się wszystkim zabiegom i w zasadzie wszystko muszę konsultować z lekarzem. Zastanawiam sie nad wypożyczeniem lamby uvb z tej oferty http://febumed.pl/wypozycz-lampe-uvb-311/ , bo mój lekarz opowiadał mi o bardzo dobrym wpływie terapii tą lampą. Nie chce jej od razu kupować, bo jeśli okaże się, ze nie sprawdza się w moim przypadku, to byłaby to strata pieniędzy.
Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety coraz częściej przez niezdrową dietę oraz duże ilości stresu pojawiają się problemy związanie z jakością naszej skóry, a przede wszystkim cery, dlatego jeżeli prowadzicie własny gabinet kosmetyczny bądź macie z tym problem to polecam poczytać na stronie http://aquasure.com.pl/ o oczyszczaniu wodorowym, które można wykonać za pomocą narzędzia AquaSure H2. Jest bardzo skuteczne i z pewnością na taki zabieg znajdzie się wiele chętnych, ponieważ działa dobrze na zmarszczki, nawilżenie oraz usuwa wolne rodniki które powodują własnie że nasza skóra wygląda coraz gorzej.
Powrót do góry
MagicznyMarcin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ładne, zdrowe, zadbane i ułożone włosy to podstawa urody każdej damy. Moja dziewczyna kupiła niedawno kurację do włosów zawierającą ekstrakt z konopi i jak na razie jest zadowolona z efektów a moim zdaniem ma naprawdę piękne włosy Very Happy
Powrót do góry
Solner
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam raz na jakiś czas wybrać się do SPA , bardzo pomaga mi to poprawić urodę , odpocząć itp. Zresztą poczytaj ten artykuł : http://chcemy-wiedziec.pl/dlaczego-warto-pojechac-do-spa/ to dowiesz się ciekawych rzeczy , m.in dlaczego właśnie warto do SPA się wybrać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
marlena77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na poprawienie urody jest naprawdę sporo. Ja zastanawiam się nad sztucznymi rzęsami, które znalazłam tutaj https://www.perhaeps.pl Sztuczne rzęsy w dzisiejszych czasach to normalka, wiele kobiet ich używa, zwłaszcza jeżeli ktoś ma rzadkie czy słabe rzęsy.
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zdecydowanie wystarczy fryzjer i elegancki manicure. Nic więcej nie jest mi do szczęście potrzebne. Wybieram salon urody warszawa i zawsze do nich wracam bo za każdym razem wychodzę zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
annamalina11
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 17:12    Temat postu: podkład. Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdzają się podkłady mineralne zwłaszcza ten z eshopannabelle. Mimo sypkiej konsystencji nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha trądzikowej cery. Przy odpowiedniej aplikacji utrzymuje się cały dzień.
Powrót do góry
gomar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwage. Dłonie, koniecznie trzeba o nie zadbać. Usta, można je wygładzić. Trzeba nauczyć się ukrywać ślady zmęczenia, albo poprzez masaż odprężający buzi albo poprzez makijaż. Robiąc makijaż sięgnij po korektor, najlepiej cielisty, płynny. Nałóż go po podkładzie. Rozświetl korektorem skórę pod oczami. Warto również do tego zainteresować się nauką makijażu. No i na samym końcu trzeba zadbać o włosy. Oczywiście najlepiej wyglądają umyte i starannie ułożone. Jeśli jednak nie masz wiele czasu, tylko odśwież fryzurę.
Powrót do góry
Kazoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic tak nie pomaga w poprawie urody jak dobre kosmetyki. Ja zawsze kupuję przez internet na https://ladiosa.pl/. Koleżanka mi jakiś czas temu pokazała i serio można masę kasy zaoszczędzić. Kilkanaście złotych na jednym lakierze w porównaniu do sklepu w galerii!
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie działa makijaż, podkreślone oko znacznie poprawia moją urodę Smile Teraz sama kupuje kępki w NobleLashes https://noblelashes.pl/ i zakładam sobie rzęsy sama. Naprawdę mega oszczędność czasu, zresztą nie wiem czy wiecie ale stylistki rzęs obchodziły swoje święto 24 wrzesnia, marka NobleLashes zorganizowała nawet kampanię w Krakowie OCzymZapomniałLeonardo? Słyszałyscie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 11, 2018 16:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21
Skocz do: