Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny gabinet kosmetyczny - zabiegi?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika334
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 22:23    Temat postu: Własny gabinet kosmetyczny - zabiegi? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ otwieram własny gabinet kosmetyczny i chciałabym Was zapytać jakie zabiegi warto dobrać, aby klientki były zainteresowane i nie ukrywam, żeby również przynosiły oczekiwane zyski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 22:23    Temat postu:

Powrót do góry
Nataliaa25
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm o tych klasycznych zabiegach chyba nie ma po co wspominać, aczkolwiek wydaje mi się że możesz rozważyć również opcję infuzji tlenowej, który świetnie odżywia skórę ponieważ tlen wnika w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu wygładza zmarszczki i jednocześnie ją ujędrnia Wink
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tutaj również mogę zgodzić się z poprzedniczką. Sama wprowadziłam taki zabiegi z http://dermaoxy.pl/ w swoim salonie kosmetycznym i jak klientki zobaczyłyna sobie efekty to stale wracają oraz pojawiają się nowe i to specjalnie na ten zabieg. Cera staje się lepiej nawodniona i zaczynają wygładzać się nawet głębokie zmarszczki także sama postanowiłam z tego korzystać bo lata lecą, a chciałbym ten proces starzenia skóry jednak trochę zahamować Smile
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja o tym jeszcze nie słyszałam, ale no wygląda to ciekawie. W takim razie będę musiała gdzieś zapisać się na tą infuzję tlenową, aby trochę lepiej poznać zasady działania na własnej skórze i jeśli przyniesie to oczekiwany skutek to sama pomyślę nad tym czy go nie wprowadzić u siebie Smile
Powrót do góry
Kala212
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda ciekawie, ale również przynosi oczekiwane i długotrwałe efekty, także jeżeli nadal się zastanawiasz to może dobrą opcją będzie skorzystanie z takiego zabiegu samodzielnie, bądź ewentualnie zamów taką prezentację od http://www.dermaoxy.pl/ do swojego gabinetu kosmetycznego gdzie dokładnie Ci wszystko przedstawią od początku do końca i jednocześnie rozwieją wątpliwości.
Powrót do góry
hala88
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny gabinet to fajny pomysł, ale ja jeszcze coś do tego bym dołożyła, a konkretnie taki zabieg, jak tlenoterapia hiperbaryczna Oxybaria. Nie wiem, czy już o tym słyszeliście, ale jest możliwość, aby taki zabieg był franczyzą w salonie. Jeśli chcecie się przekonać, to zapraszam Was na stronę internetową https://oxybaria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rufiia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo słynnym zabiegiem na czasie jest usuwanie tatuażu, więc myslę ze powinnaś to wprowadzić w swoim salonie, tutaj mozesz znaleźć laser do takiej usługi https://www.clearclinic.pl/ Ludzie często pod wpływem impulsu robią sobie tatuaż którego żałują wiec warto mieć taką usługę w swoim cenniku.
Powrót do góry
gwen
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas chyba największa popularnością cieszą się wszelkie zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę ale też wspomniana już wcześniej infuzja tlenowa czy zabiegi z wykorzystaniem narzędzia Hifu. Współpraca z dobrą firmą to podstawa, ja ze swojej strony szczerze polecam monduniq. Dodatkowym atutem jest też mozliwość sprzedaży detalu kliemtom ( to dla Ciebie, jako właściciela salonu dodatkowa opcja na zarobek ).
Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas zdecydowanie króluje depilacja laserowa Smile dlatego wciąż inwestujemy w nowy sprzęt, trzeba sprostać coraz to większym oczekiwaniom klientów Smile Ostatnio zrobiłam dobry zakup. W hurtowni Mimari kupiłam dobrej jakości laser diodowy Coolite Pro i to w bardzo korzystnej cenie Smile
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak samo jak besia1 polecam hurtownię Mimari Smile My akurat laser diodowy już mamy ale zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia do modelowania sylwetki Magnifico https://mimari.com.pl/pl/p/MAGNIFICO-/918. Ma dobre parametry i przede wszystkim bardzo korzystną cenę Smile wiadomo, że to większa inwestycja ale jesli ma szansę szybko się zwrócić to czemu nie Smile
Powrót do góry
Lucynda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak , zgadzam sie w 100%
joanna78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak dobieraj zabiegi z rozwagą. W przyszłym roku ma wejść znowelizowane prawo, wg którego mocno zostanie okrojona lista skutecznych zabiegów, które mogą wykonywać kosmetyczki - personel niemedyczny.

Kaczucha
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gabinet kosmetyczny nie może istnieć bez oferty depilacji Very Happy
Od wosku, po różne kremy i na laserze skończywszy. Depilacja laserowa pleców w Krakowie ostatnio robi się coraz powszechniejsza wśród panów Wink
Reklama

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 08:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: