Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy w małżeństwie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balabala
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas problemem jest alkohol męża Sad coraz częściej widzę go z kieliszkiem zastanawiałam się nad jakąś terapią na przykład z prywatnym ośrodku terapii uzależnień słyszałam że PCTU Anna Zapała ma bardzo dobre wyniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:58    Temat postu:

Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania że należy próbować wszystkiego. Kobietę można jeszcze odzyskać dzięki takim szkoleniom http://odzyskacbyla.com.pl/ . Zawsze warto walczyć do końca.
Powrót do góry
Graynkag
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a próbowaliście powercum na potencję? poczytajcie sobie o tym
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym małżeństiwe sa jakieś problemy, mniejsze lub większe. Nie ma idealnych małżeństw - niestety. Może pomocny bedzie dla was ten artukuł https://nianio.com.pl/udany-zwiazek/ Ja zgadzam się z autorką, czasami nie potrzebne słowa starczy gest.
Powrót do góry
filip530
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle o cokolwiek Razz Kłótnie to esencja związku, grunt to umieć rozwiązać problem samodzielnie, tak żeby po byle sprzeczce nie musiała interweniować kancelaria adwokacka białystok - a takie rzeczy się zdarzają w małżeństwach które rozpadają się po kilku miesiącach od zawarcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiki22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie zawsze da się dogadać. Czasem sprawy zajdą już tak daleko, że pozostaje jedynie rozwód. Moja koleżanka była w takiej sytuacji, właśnie niedawno sfinalizowała swój rozwód.. wiem, że pomagała jej kancelaria JST, którą bardzo sobie chwaliła. Zespół doświadczonych, rzetelnych i przede wszystkim ludzkich prawników.
Powrót do góry
Luise49
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że są sytuacje, gdzie brak zaufania nie pozwala się już pogodzić, kontynuować normalne życie rodzinne. Co lepiej upewni nas, czy partner kłamie jeśli nie wariograf. Jest kilka dostępnych w Polsce, takich do użytku prywatnego. Zobaczcie tutaj https://www.wariograf.com.pl/ Jeśli partner nie ma nic do ukrycia na pewno bez problemu podda się badaniom.
Powrót do góry
mama89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze warto pomysleć o gadzetach erotycznych? Oboje na tym skorzystacie. U nas zazwyczaj sprawdzają sie eksperymenty w łozku i od razu jest lepiej. Mąż zazwyczaj robi zakupy w sexshopie https://sexshop112.pl/ i oboje jestesmy zadowoleni. Seksowna bielizna potrafi zdziałac cuda. Sądze, że kazda para miewa problemy w małżenstwie.
Powrót do góry
filip530
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile małżeństw, tyle problemów, jedne mniej drugie bardziej poważne. Jeśli jednak trudności się nasilą, nie należy się poddawać i od razu wszczynać procedury rozwodowej, tylko przedyskutować problemy z profesjonalistą - pomocna tutaj może być terapia małżeńska kraków która pomoże się uporać z tego typu trudnościami.
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam zbyt wiele historii gdzie powodem kłótni i problemów są pieniądze. Co do braku zaufania, rzeczywiście często się zdarza. Według mnie najczęstszą przyczyną problemów jest brak rozmów. Gdy mąż wraca zmęczony z pracy, nie ma czasu dla żony. Nie ma czasu na rozmowy i na rozwiązywanie problemów więc pozostają nierozwiązane i może ich być coraz więcej. U mnie była podobna historia, na szczęście w porę udaliśmy się do siedlce psycholog, który bardzo nam pomógł. Taka terapia odbudowała nasz związek, na prawdę polecam gabinet http://www.agrubapsycholog.pl/ gdyby ktoś potrzebował.
Powrót do góry
tom.m
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich sprawach, jeśli już jest naprawdę źle, to dobrze przejść się po porada prawna trójmiasto lub jakąś w Waszej okolicy. Lepiej być przygotowanych gdyby miało dojść do rozwodu...
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy w moim małżeństwie zaczęły się 2 lata temu jak zmieniłam prace, zaczęłam pracować dużo więcej byśmy mogli odłożyć pieniądze. Jednak odbiło się to na naszych relacjach negatywnie. Praktycznie mijam się z mężem w drzwiach czasem Sad Jestem pielęgniarką, więc mam przeróżne zmiany. Chcę wysłać swoje dane do https://grupaprogres.pl/ i poczekać aż może zaproponują mi jakieś sensowne godziny pracy. Myślicie, że to dobry pomysł? Zależy mi na fajnej pracy i szcześliwym małżenstwie, bede walczyć!
Powrót do góry
Amela22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie już nie można się dogadać i nie ma chęci aby ratować małżeństwo to nie ma się też co męczyć i dołować. Rozwód będzie najlepszym rozwiązaniem. Fajnie jak się można dogadać między sobą. Jeśli nie to trzeba pomyśleć o jakimś dobrym prawniku, który zadba o nasze "interesy". Ze swojej strony mogę polecić kancelarię JST z Warszawy, zespół doświadczonych i rzetelnych prawników, którzy chętnie służą pomocą i wsparciem.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w przypadku kiedy nie możemy dojść do porozumienia z mężem w sprawie mieszkania? Niestety u mnie jest taka sytuacja, że mąż robi mi na złość i nie zgadza się na nic, co proponuję. Zawsze musi być na jego. Jakiś czas temu siostra podpowiedziała mi, by skorzystać z pomocy, jaką świadczy Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi i być może tam pomogą ten spór rozwiązać. Czy ktoś może z takiej pomocy korzystał i może podzielić się efektem?
Powrót do góry
olsenka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jakbym była w podobnej sytuacji, że już nie ma co ratowac, to raczej bez adwokata do rozwodu bym nie podchodziła, szczegolnie jesli w grę wchodzi jakiś majątek czy alimenty na dzieci. Z adwokatem jestesmy w stanie ugrac więcej
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: