Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darek44
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi lekarz opowiadał że jak włosy wypadają to coś z psychiką musi być. Inaczej żadne włosy wypadać nigdy nie powinni.
Reklama

Wysłany: Sro Sie 08, 2018 07:46    Temat postu:

Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj - https://www.e-zikoapteka.pl/artykuly/wypadajace-slabe-wlosy-jest-na-to-sposob-suplementy-diety-i-kosmetyki-wzmacniajace-strukture-wlosa.html może znajdziesz tu poradę która pomoże Twoim włosom. Ale też warto pamiętać, że wypadające włosy mogą być objawem osłabienia organizmu i może warto zrobić badania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście sposobów na zdrowe, mocne włosy jest od groma. Mój mężczyzna ostatnimi czasy ma spory problem z powiększającymi się zakolami - dopiero dzięki https://www.drturowski.pl/blog/pl/najlepszy-sposob-na-zakola dowiedziałam się, jak mogłabym mu pomóc. Czy uważacie, że powinien zastosować się do rad w nim zawartych?
Powrót do góry
dorota55
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pójść do lekarza i zrobić chociaż podstawowe badania, skoro włosy wypadają to może masz niedobór czegoś.
Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wspomagać się ziołami. Dobrze w przypadku problemów z włosami robi skrzyp https://www.doz.pl/apteka/p126836-ZIELNIK_DOZ_Skrzyp_polny_ziola_do_zaparzania_18_g_30_saszetek - tu masz niedrogi i dobrej jakości. Smile
Powrót do góry
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść do lekarza, to może być związane z jakąś chorobą lub niedoborami witamin w organizmie.
Powrót do góry
natsko1993
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą być i niedobory, ale tak się składa, że można też spróbować jakiś wcierek Wink
margaretta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze mogą byc problemy z tarczycą. Znajoma niedawno skorzystała z pomocy specjalisty. Znalazła endokrynologa w lublinie i udało się ten problem rozwiązać. Tarczyca może naprawdę namieszać w Twoim organizmie.
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to tak jest ze co inny lekarz to inny rada...Mam też wrazenie ze te wszystkie nowe wynalazki ktore probujemy tp tylko dodatkowo obciazaja wlos... Nie wiem czy nie lepiej spróbowac z terapia tymi lampami w centrum medycznym bieńkowski https://www.wbienkowski.pl/kosmetologia/terapia-lampa-dermalux/ Odpowiednio dobrana lampa wspiera produkcję kolagenu i elastyny, które poprawiaja napiecie skóry i jej elastycznosc, a dodatkowo promienie stymuluja ją dzieki czemu skora glowy jest wzmocniona a przez nia sam wlos
Powrót do góry
paninkaa33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle jest sposobow na to, ze ciezko zliczyc. Mozna brac kolagen, mozna uzywac specjalnych odzywek, mozna nacierac wlosy olejkiem, mozna tez zmienic diete na zdrowsza. No pelno jest opcji. Very Happy
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się na szczęście udało opanować ten problem. Muszę przyznać, że ciężko mi zliczyć ile ja wypróbowałam różnych środków. Aż w końcu moja ciocia poradziła żebym spróbowała ekstrakt z Dąbrówki i pomogło. Oczywiście nie stało się z dnia na dzień u mnie kuracja trwała około 2 miesięcy. Dziewczyny mówię Wam warto spróbować. Powodzenia w tej nierównej walce Smile
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a robiłyście może badania hormonów? Często przyczyną wypadania włosów sa zaburzenia pracy tarczycy. Warto przebadać się w kierunku Hashimoto - ta choroba daje własnie takie objawy jak wypadanie włosów, zmęczenie, osłabienie, problem z nadwagą. Ja niestety należę do tych "szczęśliwców", którzy posiadają Hashimoto. Własnie rozważam wyjazd na wczasy zdrowotne na turnus dla chorych na Hashimoto https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/program-opanuj-hashimoto/ . W Primaverze w Jastrzębiej Górze organizowane sa takie wczasy. Myślę, że to dobra opcja aby dowiedzieć się jak radzić sobie z tą chorobą.
Powrót do góry
landrynka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak włosy wypadają to warto iść do trychologa, on przeprowadzi badania i ewentualnie zleci dodatkowe i opracuje metodę leczenia. Miałam podobny problem swego czasu i byłam u pani Elwiry w Miraflores. Miałam zagęszczane włosy za pomocą siatki microline, bardzo naturalnie to wyglądało, a w międzyczasie dzięki terapii moje włosy odrosły. Nie warto lekceważyć takich problemów...
Powrót do góry
kasiunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy wiadomo z upływem czasu robią się coraz słabsze ,ale dzięki stałemu ich odżywianiu i pielęgnacji można cieszyć się na prawdę ładnymi i zdrowymi włosami.Czasami jednak jest już za późno (jak u mojej dobrej koleżanki z pracy) i trzeba już szukac pomocy specjalistów.Nie wiedziałam ,że są specjaliści ,że tak powiem od włosów - https://medicusself.pl/specjalisci/?category=trychologia - nazywa się trycholog.Kolezanka pozbyła się problemu i dalej cieszy się ładnymi włosami. pzdr
Kazoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może za często myjesz włosy i masz zniszczone, łamliwe i przesuszone? Ja tak miałam trochę i zaczęłam częściej stosować suche szampony https://glossyshop.pl/pl/c/Pielegnacja-wlosow/72. Pomogło, bo włosy nie były każdego dnia katowane suszarką.
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: