Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Olejki do wlosow
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anya28 napisał:
donianowak napisał:
oprócz olejków w klasycznej postaci, lubię kosmetyki mające je w składzie. z inoaru mogę polecić absolut daymoist- fajna nawilżająca seria, dobra dla zniszczonych włosów.

a czy te kosmetyki mogę stosować, jeśli jestem po keratynowym prostowaniu? Boję się, że codzienna pielęgnacja popsuje mi efekty po zabiegu...

(Tak, ogólnie ksometyki z inoaru dobrze wspolgraja z wlosami po keratynie, takze nie musisz sie obawiac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:22    Temat postu:

Powrót do góry
primre
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejki są zdecydowanie na plus! Tak jak napisała osoba powyżej - warto jest sprawdzić jakie oleje są odpowiednie do Twojego rodzaju włosów. Jest wiele testów i artykułów, które pomogą Ci przy tym Smile

http://www.narzedziownia.org/artykuly,80210,1,Gdzie_szukac_czesci_do_wozkow_widlowych__sprawdz_to
Powrót do góry
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie potrafię znaleźć dobrego oleju i wszystkie sprawiają, że moje włosy wyglądają na tłuste.
Powrót do góry
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby Wasze włosy były piękne i zdrowe to powinnyście poznać przykładowe diety, które będą temu sprzyjać. Od siebie mogę polecić Wam artykuł https://adamed.expert/dieta-na-piekne-i-zdrowe-wlosy/ który znacznie mi pomógł, teraz wiem jak dbać żeby włosy były silne i nie łamały się Smile
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki do włosów. Wciąz testuje nowosci ale chyba najbardziej zadowolona jestem z dzialania olejku arganowego ( kupuje ten z Inoar ). Kiedys moje wlosy puszyly sie ciagle, byly suche jak wior a na domiar zlego pojawil sie łupież... uwierzcie lub nie ale regularne stosowanie takiego olejku potrafi w dość szybkim czasie uporac sie z tymi wszystkimi problemami Smile
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anya28 bez obaw Smile ja jestem świeżo po zabiegu keratynowego porsotowania włosów i fryzjerka zaleciła mi stosowanie zestawu Herbal Solution do codziennej pielęgnacji. W jego składzie znajduje się masa olejków jak np. olejek z oliwy z oliwek, jaśminowy czy z kiełków pszenicy. Fajne jest to, że kompletnie nie obciąża włosów a podtrzymuje wysoki poziom nawilżenia Smile
Powrót do góry
buziak_06
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię stosować na włosy olej lniany. Wygładza je fajnie i nawilża. Ostatnio spróbowałam również oleju kokosowego i muszę przyznać, że też całkiem fajnie się sprawdził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Paź 18, 2018 12:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: