Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt na mieszkanie na wynajem - czy to się może opłacać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że może się opłacać i najkorzystniej to wygląda w przypadku inwestowania w aparthotele, Jerozolimskie Invest pozwalają się cieszyć zyskiem na poziomie 7% w skali roku http://www.jerozolimskieinvest.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 23, 2016 11:39    Temat postu:

Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o kredyty chodzi to warto poznać Kredyt123. Maja bardzo ciekawe oferty. A załatwianie kredytu trwa bardzo krótko, bez zbędnych zaświadczeń. Decyzja o przyznaniu kredytu zapada przeważnie w ciągu 15 min. W razie konieczności do dyspozycji jest doradca.
Powrót do góry
ewelina546
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stałe wynajem się nie opłaci. Za to co płacisz za wynajem, to spłacając miesięczną ratę kupisz mieszkanie. Sama zobacz tutaj http://actumfinanse.pl/pozyczka-zastaw-nieruchomosci-mieszkania/. Poproś o estymacje i zobaczysz ze wyjdzie ci na to samo.
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,

Firma Kredyt123 z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat.

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:
- Dobro klienta przede wszystkim,
- Rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji,
- Nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji).

Obecnie w swojej ofercie posiadamy między innymi:
- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt dla firm,
- Konsolidacja chwilówek,
- Kredyt samochodowy,
- Chwilówki,
- Prywatna pożyczka hipoteczna,
- Upadłość konsumencka.

Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 17 77 07 200 , lub mailowego: biuro@kredyt123.pl .

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Kredyt123
https://kredyt123.pl
Powrót do góry
dazofaw
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

todanka napisał:
Kredyt na mieszkanie bierzesz jak musisz. Dziś nie weźmiesz już kredytu walutowego. O ile wiem taki kredyt jest jeszcze dostępny w Deutsche Banku https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-mieszkaniowy.html , pod warunkiem że zarabiasz w Euro czy GBP.
Wynajem mieszkania to już coś innego. Przede wszystkim na tym raczej nie zarobisz. W 75 % ludzie dewastują wynajmowane mieszkania. Poza tym robią przeróżne machloje. Dziś w wiadomościach słyszałam o "sprzedaży" mieszkań przez mafię która je wynajmowała. Niektórzy biorą chwilówki na takie lokale, potem masz problemy z komornikami. W Polsce nie szanuje się własności prywatnej. W zasadzie jest jak za komuny. Kto okrada "bogatych" jest bohaterem i prawdziwym patriotą. Najlepszym przykładem jest ustawa gruntowa uniemożliwiająca dziedziczenie ziemi.

Zgadzam się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miłorząb
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 05, 2016 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zarabianiu na wynajmie mieszkania jeszcze nie dorosłam. Dużo się słyszy o dewastacjach wyrządzonych przez lokatorów. Poza tym nie chcę by ktoś zrobił z mojego mieszkania agencję towarzyską. Jednak od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem mieszkania lub w domu w jakimś atrakcyjnym miejscu nad morzem lub w górach. Takie lokum na wypad w weekend, czy na wakacje z wnukami. Z pewnością musi być czysty las, jakaś woda, coś co umożliwi wypoczynek. Co ciekawe takie nieruchomości za granicą są dużo tańsze. Czarnogóra prosi się o chętnych do wykupu nieruchomości, a "Kucu na prodaj" wisi niemal na każdym domu nad samym morzem. Zakładając że to trochę za daleko można skorzystać z ciekawej chatki w Czechach, lub na Słowacji. Jak zrealizować taką inwestycję. Są dwa rozwiązania. Wziąć kredyt w Banku Słowackim lub Czeskim, lub w naszym banku, pod hipotekę nieruchomości jaką posiadamy w Polsce. Na przykład w mBanku Hipotecznym https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-bbh/ . Życie na Słowacji, a szczególnie w Czechach jest dużo tańsze niż w Polsce. Wiele firm przenosi tam swoją siedzibę Również na ulicach możemy zobaczyć luksusowe samochody w których Polacy jeżdżą na Czeskich rejestracjach.
Powrót do góry
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że na portalu alior kredyt można znaleźć wiele przydatnych informacji odnośnie kredytów. Dostępne są tutaj także darmowe narzędzia kredytowe oraz opinie użytkowników.
Powrót do góry
Cecomyra
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania, by potem go wynajmować jak najbardziej ma sens. Dużo osób decyduje się na taką formę zarobkowania. Zwróć uwagę na ten artykuł http://www.budnet.pl/Kredyt_hipoteczny_na_zakup_mieszkania_czy_wynajem,Kredyty_i_pozyczki,138615-czytaj.html a być może będzie Ci łatwiej wybrać korzystny dla siebie kredyt mieszkaniowy. Ja już swoją ofertę znalazłam Smile
Powrót do góry
monka58
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 17:28    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że przed wzięciem takiego kredytu trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw. A potem dopiero szukać dla siebie najlepszej oferty. A jeszcze warto jest zajrzeć na finansowetipy.pl , ponieważ tam jest wszystko na temat brania kredytów, jak i pożyczek online.
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, poczytaj sobie o tym, jak wyglądają aktualnie pożyczki, a dopiero potem podejmij decyzję. Kredyt to nie jest coś, do czego powinnaś przekonać się na blogu. Każda pozyczka online jest ryzykowna i trzeba się z tym liczyć. Ja osobiście zawsze patrzę w porównywalkach, co mi się najbardziej opłaca i polecam ten sposób Smile
Powrót do góry
natkabos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku kredyt na dom opłaca się najbardziej. Jak chcesz to sprawdź tutaj jakie są pożyczki dla osób, ktore mają ładne historię w BIKu, nie ukrywam, że one są również niezbędne do zaciągnięcia jakiegokolwiek zobowiązania finansowego. Mam nadzieję, że troszkę wam pomogłam.. ale jakbym miała coś wybierać to od razu dom.
Powrót do góry
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, zdecydowanie się opłaca, ale musisz wziąć poprawkę, że wszystko w zależności od tego jakie i gdzie mieszkanie kupisz. Na przykład bardzo opłaca się kupić w Trójmieście, ponieważ tam zawsze znajdziesz kogoś, kto będzie chciał wynająć. Jeżeli zbieracie się do kupna mieszkania w Gdańsku, to polecam Wam firmę http://www.russjan.com/ , o której ostatnio w samych superlatywnych wypowiadała się moja koleżanka z pracy. Kupili właśnie mieszkanie w Gdańsku i je wynajmują, a mieszkanie znalazła ta firma.
Powrót do góry
adz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że trzeba dużo wody wówczas pić, czy to jest prawda czy jakiś kolejny mit?
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w warszawie ceny mieszkań są spore, ale pewnie czynsz za wynajem starczy na ratę kredytu, gorzej ze zdolnością kredytową, najlepiej iść do doradcy kredytowego http://www.michal-mazur.pl/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: