Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyciskarka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamanar10
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 05:44    Temat postu: Wyciskarka Odpowiedz z cytatem

Hej, czy korzystacie z wyciskarek? Mi ostatnio wpadła w oko wyciskarka wolnoobrotowa od Manty. Wygląda bardzo solidnie, a słyszałam, że takie wyciskarki to bardzo dobra rzecz jeśli chcemy zdrowo jeść Smile. Z racji tego, że Manta robi bardzo solidny sprzęt to pewni ja kupię ale moje pytanie brzmi, czy korzystacie z takich wyciskarek? Jak to sie sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 05:44    Temat postu:

Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ja miał bym wybierać to wolałbym zdecydowac się na wyciskarke do soków. Wydaje mi się, że napoje jakie uda się przygotowac będą dużo lepszej jakości. Popatrz sobie tylko na wyciskarki marki Biochef https://www.energiazdrowia.pl/ . To sprzęt bardzo dobrej jakości. Idealny na prezent jak i do domu
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie chce sobie kupić jakąś sokowirówkę ogólnie z wyciskarką już co myślicie ? bo jednak takie naturalnie zrobione soki to wiemy przynajmniej że to nie ściema żadna bo sami robimy, ja lubię bardzo takie soki pić a ciężko dostać taki w 100% zdrowy i lepiej chyba zabrać się za to samemu
Powrót do góry
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ja bym wybrała chyba sprawdzonego producenta wyciskarek. Zerknij na ofertę sklepu https://www.ekosklepbio.pl/ . Mają w sprzedaży wyciskarki BioChef. Te wyciskarki są fajne bo można je rozbudować np o akcesoria do robienia lodów (można dokupić taką przystawkę).
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli chodzi o tego rodzaju sprzęt, na pewno warto postawić na taką typową wyciskarkę, np. z https://zdroweimarkowe.pl/15-wyciskarki . W tym przypadku bowiem w znacznie większym stopniu niż przy tradycyjnych sokowirówkach wykorzystamy owoce, a co więcej możemy także robić soki z warzyw, robić smaczne koktajle i sorbety.
Powrót do góry
bialas834
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio widziałem na pewnym pokazie wyciskarkę za 2 tys zł. niezła była wycisła sok z wszystkiego nawet ziemniaków.
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z mojej strony mogę polecić wolnoobrotową wyciskarkę do soków firmy Exito http://exitopolska.com/ . Ostatnio trafiłam na nią na internecie i bardzo mi się spodobała. Zauważyłam że jest wysokiej jakości i możemy dzięki niej stworzyć naprawdę zdrowe soki. . Jak dla mnie ta oferta jest naprawdę super. Musze z mężem porozmawiać by kupić taka wyciskarkę a sam lubi pić soki.
Powrót do góry
puszczyk77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj znajomych w tym temacie Smile A przynajmniej ja bym tak zrobił...
Basia33
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

etharos napisał:
Ja właśnie chce sobie kupić jakąś sokowirówkę ogólnie z wyciskarką już co myślicie ? bo jednak takie naturalnie zrobione soki to wiemy przynajmniej że to nie ściema żadna bo sami robimy, ja lubię bardzo takie soki pić a ciężko dostać taki w 100% zdrowy i lepiej chyba zabrać się za to samemu

Jeśli chodzi o zakup czegoś, co wyciśnie sok to zdecydwanie polecam wyciskarkę wolnoobrotową. Robi soki, które mają wiele więcej witamin niż te z sokowirówki przez co są dużo zdrowsze. Kiedy wybierałam coś dla siebie moją uwagę zwróciła firma MUKE przez swoją cenę i dobrej jakości gwarancję i na nią się ostatecznie zdecydowałam. Robi pyszne soki nawet z buraka czy rabarbaru, można ją szybko wyczyścić- nawet jak nie masz czasu rano to możesz ją zalać wodą i przepłukać, by brud nie zasechł a później wyszorować. Jest to na pewno lepsza opcja niż sokowirówka, na pewno przekonasz się o tym szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że coraz więcej z Was posiada taki sprzęt w domu, ja niestety cały czas jestem na etapie poszukiwań najlepszego dla siebie, bo zależy mi zarówno na dobrej jakości wyciskarki jak i fajnym designie z tego względu, że chciałabym, aby na co dzień stała na blacie kuchennym. Może któraś z Was korzysta już z tego sprzętu http://www.eldom.eu/produkt/perfect-juicer-pj600c-intensi-czerwony-eldom i mogłaby się podzielić swoimi opiniami? Wyciskarka wygląda naprawdę solidnie, dlatego chętnie poznam Wasze opinie i dowiem się nieco więcej.
Powrót do góry
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciskarki do soków? Świetna sprawa Smile
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na zakup wyciskarki, to wyłącznie wolnoobrotowej (sok wyciśnięty przy jej pomocy będzie pełnowartościowy). Jest wiele miejsc, w których dokonać możesz jej zakupu. Jednym z nich jest chociażby https://wyciskarki.pl/ Smile.
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo na rynku jest wyciskarek do soków dlatego tak cięzko jest się zdecydowac która bedzie dla nas najlepsza. Sam fakt , ze się na nią zdecydowalismy jest już dobrym pomysłem bo soki z takiej wyciskarki są bardzo zdrowe. Chyba najlepiej jest zaufać jakiejś sprawdzonej firmie. Z tego co wiem to tutaj https://zdrowywycisk.com/wyciskarki-do-sokow/ , można dostać solidne wyciskarki do soków .Rodzinna firma przykłada wszelkich starań by ich wyciskarki służyły, przez wiele, wiele lat.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry sprzęt to podstawa. Zawsze kieruję się jakością, bo to ona jest najważniejsza. Lubię odżywiać się zdrowo, bo dzięki temu dbam o siebie. Warto zdecydować się na taką wyciskarkę, która wyciśnie sok nie tylko z owoców, ale i z warzyw. Tutaj https://wyciskarkisokow.pl można zobaczyć sobie świetny sprzęt. Jest tam też wiele informacji na jego temat.
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soki w diecie są bardzo ważne, bo zawierają dużo witamin i minerałów, ale oczywiście trzeba pamiętać o tym, aby były one w 100% naturalnych. Właściwie można samemu je wyciskać, ale kto ma na to czas i siły, żeby dziennie przygotowywać sobie taki napój ? Ja kupuję Sady Wincenta, które są nie tylko naturalnie tłoczone, bez dodatku wody, ale też mają bogaty wybór smaków > https://www.sadywincenta.pl/ Czy ktoś z was próbował już soków tego producenta ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 23:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: