Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa szkoła podstawowa dla dziecka - stolica!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 07:46    Temat postu: Nowa szkoła podstawowa dla dziecka - stolica! Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad tym do jakiej szkoły wysłać dziecko... dopiero co przeprowadziliśmy się dość niespodziewanie do Warszawy i jestem w przysłowiowej kropce. We wcześniejszym miejscu zamieszkania synek chodził do szkoły prywatnej i teraz też szukam czegoś podobnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 07:46    Temat postu:

Powrót do góry
Bernold12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana otoczenia dla dziecka może byc dość cieżka.. na początku bedzie trudno sie zaklimatyzowac. Wiem , bo z żoną sami przechodziliśmy przez to z naszą córą, dlatego motywowaliśmy ją do chodzenia do szkoly, kupowaliśmy różne kolorowe zakładki do książek i z uśmiechem szła do szkoly zeby sie pochwalic nowym kolezankom Very Happy
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i słusznie, w Warszawie takich prywatnych placówek nie brakuje a i z poziomu nauczania powinnaś być zadowolona bo z tymi publicznymi placówkami różnie bywa... wiem, bo dwójka moic dzieci chodzi do dwóch różnych szkół państwowych i bywa naprawdę różnie.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mizar wiesz co zerknij sobie na ofertę szkół Te Vizja w Warszawie.
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, zerknę na pewno. Masz z nimi jakieś doświadczenie, podzielisz się opinią ? Czy ta Te Vizja to jakiś skrót czy pełna nazwa ?
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Vizja do skrót od Szkoły Podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Smile Dwójka moich szkrabów chodzi do placówki na Ochocie, na ulicy Gładkiej. Nie mam zastrzeżeń - odpowiednio wysoki poziom nauczania, doświadczona kadra pedagogów. Zajęcia prowadzone w kameralnych klasach. Jest też ogrom zajęć dodatkowych ( większość w ramach czesnego ). Dodatkowo szkoła dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa wychowanków co też ogromnie doceniam bo wiadomo, że w tym temacie w innych miejscach bywa różnie.
Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór szkoły to zawsze dylemat dla każdego rodzina. Zawsze zastanawiamy się, jak zrobić, żeby było najlepiej. Ja mam podobny problem z ubezpieczenie swojego dziecka, a dla mnie jest to równie ważna kwestia. Na szczęście natrafiłam na taki artykuł https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw . Zawiera ważne i przydane informacje dla każdego rodzica.
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybor szkoly dla dziecka jest bardzo wazny. Warto popatrzec na rozne placowki. Wiem, ze Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest dobra. Poslalismy tutaj nasze dzieci. Na pewno w takiej szkole sa swietni nauczyciele.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio znalazłam taką szkołę podstawową i bardzo mi się spodobała https://www.linde.waw.pl/ ma bardzo dobre opinie wśród rodziców dzieci które uczęszczają tutaj, zastanawiam sie nad zmianą dotychczasowej placówki własnie na tą. Chyba warto będzie przenieść dziecko bo program nauczania jest bardzo obiecujący.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: