Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walka z kilogramami - jak?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pszczółka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na zabiegu wyszczuplającym bandażami Arosha w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Teraz po całej serii zabiegów prawie w ogóle zniknął mi cellulit, a uda mi wyraźnie zeszczuplały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
felitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wcześniej wspomniał o oczyszczaniu organizmu zanim zaczniemy dietę - na swoim własnym przykładzie potwierdzam, że to działa! Przeszłam kilkudniową kurację dicopegiem 10g, który ładnie oczyścił mi jelita z toksyn, a później dietą i ćwiczeniami szybciutko pozbyłam się zbędnych kilogramów. 10kg w 3 miesiące! dla mnie to ogromny sukces Smile
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staraj się dobrać znaleźć taką aktywność fizyczną, którą faktycznie polubisz Smile tylko wtedy nie stracisz motywacji a każdy trening będzie Ci sprawiał radość Smile Siłownia nie jest dla każdego Smile Ja wybrałam zajęcia fitness w klubie Atlantic Sports w Krakowie https://atlanticsports.pl/. Ogromny wybór różnego rodzaju zajęć jak płaski brzuch, body sculp czy zumba Smile
Powrót do góry
hekier
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie wyrobić sobie do wakacji piękna uda i pośladki to polecam porady z artykułu https://adamed.expert/dieta-wyszczuplajaca-nogi-schudnac-ud-lydek/ zarówno w kwestii diety jak i w kwestii ćwiczenia. Pamiętajcie wszystko jest stanem umysłu i jeśli czegoś pragniemy możemy to osiągnąć Smile)
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo na każdy proces odchudzania składa się wiele etapów, które należy mieć na uwadze celem osiągnięcia sukcesu. Polecam ci sprawdzić https://mamutpro.pl
Powrót do góry
grzesiu44r
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze walka z kilogramami jest bardzo trudna i wyczerpująca.
Gretta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo oczywiście nie jest. Odchudzanie wymaga często sporo poświęcenia. Ja już zrobiłam jednak ku temu odpowiednie kroki Wink Wybrałam już specjalne maty na siłownie od https://powerrubber.com Jeżeli urządzanie w domu mini siłownie to według mnie takie maty to jest podstawa.
Powrót do góry
assanka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem że walka z kilogramami nie jest prosta, ale wystarczy trochę determinacji i się uda. Polecam Wam ten poradnik https://www.marbo-sport.pl/Orbitrek-jak-cwiczyc-zeby-schudnac-cinfo-pol-150.html odnośnie ćwiczeń na orbitreku. Bardzo fajny Smile
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję naturalne sposoby czyli diety i treningi. . Oprócz dobrej diety noszę bieliznę korygującą. Ja kupiłam taką z http://www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomaga. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten materiał z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu .
Powrót do góry
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co robicie, żeby przyśpieszyć wasze odchudzanie? Macie jakieś domowe sposoby, żeby wspomóc się w tej trudnej sytuacji Smile Ciężko się czeka na zmiany, muszę przyznaćSmile Zaczęłam robić domowe koktajle kierując się poradami z tego wpisu https://szczuplejsza.pl/co-wspomaga-odchudzanie-domowe-sposoby/ co jeszcze można zrobić żeby było lepiej? Chciałabym się czuć lepiej.
Powrót do góry
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w walce z kilogramami bardzo pomógł catering dietetyczny. Zamawiam Wygodnądietę i to dzięki nim w końcu zaczęłam jeść zdrowo, świeżo i regularnie a to bardzo ułatwiła sprawę.
Powrót do góry
Bernold12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 09:28    Temat postu: Re: Walka z kilogramami - jak? Odpowiedz z cytatem

recepturka napisał:
Jak można skutecznie walczyć z nadprogramowymi kilogramami?
Wiadomo - dieta i ćwiczenia.
Może dorzucić jeszcze coś do tego?

Zależy jeszce jakie ćwiczenia, mój chlopak korzysta z najlepsza bieżnia magnetyczna . Nie tylko na siłowni można korzystać z najlepszej jakości sprzętu ćwiczeniowego, inwestycja na lata Smile
Powrót do góry
AsiaJoasia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja niestety nie zdąże już na te wakacje (skutek uboczny dzidziusiowania Smile Smile ), ale na przyszłe zamierzam złapać formę.
Powrót do góry
Madameadame2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobraniu odpowiedniej diety mogą wam pomóc oczywscie fora i porady od innych użytkowników. Też specjalistyczne blogi są bardzo pomocne. Jednak Serwis kcalmar.com będzie chyba najskuteczniejszą metodą na odchudzanie i dbanie o swoje zdrowie. Jest to ogólnopolski portal gdzie ogłaszają się dietetycy i specjalisci od zdrowego odżywiania. Warto się tam zarejestrować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 13, 2018 17:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: