Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Olejki do wlosow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 21:08    Temat postu: Olejki do wlosow Odpowiedz z cytatem

Uzywacie? Polecacie? CHcialam dolaczyc olejki do codziennej pielegnacji, ale moje wlosy maja sklonnosci do przetluszczania sie... boje sie, ze olej za bardzo je obciazy. Czy to prawda? Czy mozna dobrac taki olej, ktory bedzie pielegnowal wlosy i nie bedzie tlusty??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2018 21:08    Temat postu:

Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie ma znaczenia, że twoje włosy mają skłonności do przetłuszczania się. Olej możesz nakładać na godzinę/krócej/dłużej i potem go zmywasz. Jeśli dokładnie go zmyjesz to włoski będą świeże, miękkie.
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale tez trzeba dobrac odpowiedni olej, zalezy jakie masz wlosy- nisko/srednio/wysokoporowate. w necie gdzies jest test, zeby sobie to sprawdzic i na podstawie wyniku wybierasz odpowiedni dla siebie olej. powodzenia!
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich uniwersalnych dobrych olejów, który sprawdzi się chyba u każdego to polecam Kalice z Inoaru. Dostałam go w prezencie, nie byłam przekonana do takiej formuły, ale ten olejek ma lekką konsystencję, nie jest tłusty, ładnie się wchłania. Co lepsze, kładę go nie tylko na włosy, ale też na twarz i ciało. Super nawilża, lepiej niż niejedna odżywka czy balsam.
Powrót do góry
katnis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przepadam za olejkami do włosów. Za każdym razem kiedy ich używam mam wrażenie, że włosy są bardzo oklapnięte..
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich uniwersalnych dobrych olejów, który sprawdzi się chyba u każdego to polecam Kalice z Inoaru. Dostałam go w prezencie, nie byłam przekonana do takiej formuły, ale ten olejek ma lekką konsystencję, nie jest tłusty, ładnie się wchłania. Co lepsze, kładę go nie tylko na włosy, ale też na twarz i ciało. Super nawilża, lepiej niż niejedna odżywka czy balsam.
Powrót do góry
witrek78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo cienkie włosy i w moim przypadku stosowanie preparatów opartych na olejkach nie zdało efektu. Z tego, co zauważyłam włosy wyglądają trochę lepiej po kuracji opartej na keratynie. Zastanawiam się nawet nad zakupem jakiejś serii od https://www.gobli.pl/keratyna-na-wlosy-c4211 bo mają dużo kosmetyków do pielęgnacji włosów.
Powrót do góry
anya28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza olejkami to myślę, że fajnie jest też stosować kosmetyki na ich bazie. Z Inoaru mam np. szampon i odżywkę Argan Oil. Rewelacja. Oprócz olejku arganowego jest tam też olejek jojoba, z kiełków pszenicy, co daje intensywniejszy efekt na włosach. Wcale nie są oklapnęte, tylko fajnie dociążone i mocno wygładzone.
Powrót do góry
silka99
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko raz w miesiącu stosuje olejek do włosów. Mam cienkie i bardzo szybko się tłuszczą więc na co dzien to odpada.
Powrót do góry
kinia91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najlepszy jest olej arganowy na wszystko ale też nie ma co przesadzać bo zbytnie natłuszczenie może obciążyć włosy
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anya28 napisał:
Poza olejkami to myślę, że fajnie jest też stosować kosmetyki na ich bazie. Z Inoaru mam np. szampon i odżywkę Argan Oil. Rewelacja. Oprócz olejku arganowego jest tam też olejek jojoba, z kiełków pszenicy, co daje intensywniejszy efekt na włosach. Wcale nie są oklapnęte, tylko fajnie dociążone i mocno wygładzone.

jestem ciekaawa tego zestawu. dotychczas to raczej robilam sobie takie normalne olejowanie na kilka h, ale tez nie zawsze mi sie chce z tymmeczyc Very Happy i chyba na wlosy tez dobrze podziala szampon czy maseczka z olejkiem.
Powrót do góry
Madziaka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do swoich suchych i zniszczonych włosów używam olejków arganowych.
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: