Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Soczewki czy okulary?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilakamila
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień dla mnie wygodniejsze są soczewki, ale jeśli oko zaczyna mnie boleć, to robię kilka dni przerw i wtedy chodzę w okularach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 11, 2018 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych dwóch rzeczy zdecydowanie wybrała bym soczewki. Bardziej przekonuje mnie to, ze nie muszę ciągle o nich pamiętać i nie martwię się, ze je zgubie. Popatrz w sklepach internetowych za takimi soczewkami, w tym miejscu https://dlaoka.com/4-plyny-i-akcesoria mozesz dokupić do nich odpowiedni płyn i akcesoria.
Powrót do góry
rozalka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie nosze okulary i nie wyobrażam sobie, że mogłabym je zamienić na soczewki. Wprawdzie są momenty kiedy okulary sprawiają trochę kłopotu, jak np. wchodzenie zimą do ciepłego pomieszczenia i natychmiastowe parowanie szkieł, ale już się do tego przyzwyczaiłam. I już też sama nie mogę się przyzwyczaić do siebie bez okularów Very Happy
Powrót do góry
Alexa555
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwłaściwszym rozwiązaniem dla osób doznających kłopoty ze wzrokiem, według mnie stanowią soczewki kontaktowe. Niewątpliwie okulary korekcyjne podobnie są stosownym asortymentem jednak soczewki są nadzwyczaj korzystne oraz mają niemało zalet. Jakiś czas temu kupiłam soczewki w sklepie, który przetestował się genialnie. Soczewki są użyteczne oraz nie tną gałek ocznych. Rekomenduję ten firmę salon optyczny poznań.
Powrót do góry
pentak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie okulary. Zarówno korekcyjne zamiast soczewek jak i te przeciwsłoneczne. Dla Panów polecam zajrzeć na stronę https://iokulary.pl/product-pol-22690-Emporio-Armani-EA-4114-56766Q.html gdzie mozna ciekawe okulary w stylu aviator kupic od emporio armani na atrakcyjnych promocjach!

Ostatnio zmieniony przez pentak dnia Pon Lip 30, 2018 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to zawsze będe wybierać soczewki https://eyewear24.net/pol_m_Soczewki-Kontaktowe_Dwutygodniowe_Johnson-Johnson-1087.html nigdy nie podobalam się sobie w okularach i tak już zostało, teraz zastanawiam sie nad zrobieniem zakupów w tym sklepie internetowym. Oferta na soczewki mi się bardzo podoba i chyba będę z niej korzystać.
Powrót do góry
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest skonsultować się z okulistą, żeby sobie nie zaszkodzić. Ja przy okazji wizyty musiałam wykonać pachymetrię: https://okulista-trojmiasto.pl/services/pachymetria/ Gabinet dr Zdybel jest dobrze wyposażony, dlatego wszystkie potrzebne badania diagnostyczne, wykonywane są na miejscu Smile Bardzo wygodne i profesjonalne.
Powrót do góry
szalona25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o modne okulary to polecam Ci salon optyczny http://www.okko.com.pl/ Znajdziesz tutaj naprawdę modne okulary progresywne oraz wiele atrakccyjnych ofert cenowych. Jeżeli interesują Cię modne okulary to lepiej nie trafisz Smile jest to bardzo fajny salon optyczny w warszawie który naprawdę warto odwiedzić.
Powrót do góry
milka_33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebne badanie wzroku Rzeszów oferuje pomoc naprawdę dobrych optyków. Ofertę można zobaczyć na stronie https://www.rianoptyk.pl/ Lubię przeglądać tą i podobne strony w poszukiwaniu nowych oprawek na okulary - mam kilka par, na każdą okazję. Kobieta przecież zmienną jest Wink
Powrót do góry
hypnotizingeyes12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd koleżanka opowiedziała mi o swoich przeprawach z soczewkami (jedna z nich obsunęła się i przesunęła w głąb oczodołów), nie chcę nawet o nich słyszeć. Mam "swój" kształt i okulary success w kształcie kociego oka są na moim nosie od wielu lat.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 14:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: