Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie musi być długie i mozolne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dumna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ja już diet nie przetestowałam na sobie, teraz piszę o tym bo w końcu natrafiłam na skuteczny system, a mianowicie przed przejściem na dietę oczyszczam swój organizm taki mały detoks, powiem wam, że to wszystko wówczas ma sens, pozbycie się wszelkich toksyn z organizmu ułatwia dietę, mamy więcej energii, lepsze samopoczucie, kg w dół już od samego początku, a to wszystko dzięki piciu dużej ilości wody może być z cytryną lub dodatkiem octu jabłkowego, odstawienie słodyczy i tłuszczu zwierzęcego do tego łykam dwa razy dziennie sylimarol 70, on bardzo dobrze oczyszcza organizm i eliminuje toksyny ja polecam mój sposób, po wielu próbach w końcu coś działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Maj 19, 2018 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mamy dobrze dobraną dietę, to odchudzanie nie musi być męczarnią. Ale trzeba iść do dietetyka.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo na każdy proces odchudzania składa się wiele etapów, które należy mieć na uwadze celem osiągnięcia sukcesu. Polecam ci sprawdzić https://mamutpro.pl
Powrót do góry
jureczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi, wszystko zależy od ciebie i tego jak mocno się przyłożysz.
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że odchudzanie nie musi być długie i mozolne, ale wszystko stoi po naszej tak naprawdę stronie. Od tego ile mamy w sobie mobilizacji i jak bardzo jesteśmy w tym kierunku zapaleni do działania. Trening, dieta to jest podstawa. Warto też z pewnością stosować suplementy takie jak estiq które zredukują wagę, szybciej spalą tkankę tłuszczową.
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam siłownię. Regularne treningi spowodują, że bardzo szybko schudniemy - i to bez efektu jojo. Może to być fitness grupowy - mi osobiście bardzo odpowiadają takie zajęcia. Na stronie http://www.energym.com.pl/5-enerfitness bliżej się z nimi zapoznacie. Ten klub ma ich bardzo duży wybór.
Powrót do góry
alicja84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak Very Happy
Powrót do góry
Strelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że odchudzanie musi być chyba dosyć długim procesem, z tym nic nie zrobić. Jak chcesz się szybko odchudzić to może to się udać, jednak waga może wrócić niestety. Mi znajomy polecił raczej spokojne podejście do tej sprawy. Chce też kupić catering dietetyczny od https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl Dla osób spędzających sporo czasu w pracy jest to świetna rzecz.
Powrót do góry
toska300
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odchudzanie to proces, więc musi trwać. Zbyt szybka utrata wagi wcale nie jest dobrym i zdrowym rozwiązaniem. Lepiej chudnąc wolniej, ale i zdrowiej, bo jednak to zdrowie powinno być najważniejsze. Poza tym samo odchudzanie ma na calu nie tylko pozbycie się zbędnych kilogramów, ale też zmianę dotychczasowego stylu życia, w tym też diety na bardziej zdrową i bezpieczną dla naszego organizmu - a takie zmiany również wymagają czasu
Powrót do góry
hiacyntka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie tam może być ciekawie i przyjemnie. Trzeba tylko uprawiać sport jaki się lubi. Dużo inspiracji znajdziesz tu https://www.sportbody.pl/ Ja bardzo lubię wrotki czy rolki. W Katowicach jest wrotkowisko z prawdziwego zdarzenia. Pomyśl co sprawi Ci dużo frajdy
Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi być wystarczy się odpowiednio do niego przygotwać pić dużo wody i wspomagać sie suplementami na polepszenie metabolizmu mi pomógł zrzucić 7 kg ten http://suplegsm.com/odchudzanie/274-acai-berry-900-leki-na-odchudzanie Wpływa na wzmocnienie efektów odchudzania, regulacja poziomu cukru i tłuszczów w organizmie, oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, znaczne polepszenie samopoczucia i wydajności organizmu,

Ostatnio zmieniony przez kerti dnia Pon Lip 16, 2018 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Helutka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę by odchudzanie bez dietetyka dawało pozytywne skutki, przynajmniej nie na długi okres czasu. Kiedys dostepność do dietetyka była słaba, dziś wystarczy skontaktować się przez internet, zreszta sami zobaczcie https://www.konsultexpert.pl/dietetics Prostota i kompleksowość usługi, mozna nawet wykupić sobie możliwość kontaktowania sie z dietetykiem, kiedy tylko najdą nas watpliwości i to raptem za 40 złotych na tydzień.
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówią, że nie przytyło się przez 3 dni więc i przez 3 dni się nie schudnie - coś w tym jest Smile Ja uważam, ze regularne ćwiczenia i zdrowy tryb odżywiania wystarczą by zgubić nadprogramowe kilogramy. Warto też wspomóc ten proces róznymi ciekawymi i wyszczuplającymi zabiegami. Jak jesteście z Wrocławia to zerknijcie sobie na ofertę salonu COCO-TIME https://www.facebook.com/salon.cocotime/. Mają w ofercie wiele ciekawych zabiegów, które z pewnością przyspieszą ten proces.
Powrót do góry
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Ja np. odchudzam się z Wygodnądietę i jakoś nie odliczam dni do końca diety- wręcz przeciwnie. Dzięki nim jedzenie mam smaczne, zdrowo, świeże, urozmaicone i apetycznie podane, jem też praktycznie wszystko. Ich sposób na odchudzanie bardzo mi się podoba i przypuszczam, że nawet gdy już osiągnę swój cel dalej będę z nimi jeść.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie przy aktualnie dostępnych suplementach i środkach wspomagających spalanie tłuszczu zrzucanie kilogramów może być naprawdę szybkie i bez efektu jojo. Wystarczy dobrze dobrać suplementy, stosować zdrową dietę i można się cieszyć świetnymi efektami. Poczytaj o tym więcej http://studium-medyczne.pl/tabletki-na-odchudzanie-co-warto-o-nich-wiedziec/ , bo zdecydowanie wiedza jest kluczowa, jeśli chodzi o świadome chudnięcie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: