Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawy waszych dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:30    Temat postu: Zabawy waszych dzieci Odpowiedz z cytatem

W co najchętniej bawią się wasze dzieciaki?
Jestem ciekawa, czy też obserwujecie to, że współczesne kilkulatki większość czasu spędzają przed komputerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 07, 2015 10:30    Temat postu:

Powrót do góry
Karola321
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę czasu na pewno spędzają w ten sposób, ale myślę, że jeśli rodzice trzymają rękę na pulsie, ten czas jest zrównoważony też innymi zabawami.
W każdym razie wydaje mi się, że tak powinno być.
Powrót do góry
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zdecydowanie królują klocki - chodzi mi oczywiście o te chwile, kiedy nie siedzą przed telewizorem albo nie szaleją na dworze.
Ostatnio gdzieś zobaczyły reklamę takich klocków jak te: http://www.remi.biz/kat/39/koggi-klocki.html?order=default
Super to wygląda, bo klocki są gigantyczne i jak coś się z nich buduje, to powstaje prawdziwa budowla, do której można wejść.
Nie wiem tylko gdzie znaleźć na to miejsce w domu Smile
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje, gdyby im nie ograniczać to sprzed komputera by nie wylazły. Na szczęście mają reżim komputerowy i trzochę jednak czasu spędzają na zewnątrz i na innych zabawach.
Powrót do góry
Kaczucha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My staramy się zawsze dzieciakom jakoś kreatywnie organizować czas. Ostatnio znaleźliśmy zajęcia dla dzieci w Pałacu Kultury i Nauki, a że nigdy nie były w Warszawie, z najbliższą sobotę tam jedziemy Smile
Wilkat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputer i internet to dzisiaj nieodłączna część życia. Nie ma co się tym przerażać i zacietrzewiać na to, tylko znaleźć złoty środek. Tak jak z telewizją. Jeżeli rodzice cały czas siedzą przed TV albo przed komputerem to dzieci biorą z nich przykład. Sposobem nie jest też całkowite pozbawienie ich komputera, czy konsoli, ale wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Jak brakuje wam pomysłów na to, jakie zabawy spodobają się dziecku to przeczytajcie sobie tekst Arrow http://dzidziusiowo.pl/dla-dzieci/zabawy-dla-dzieci/2513-co-zamiast-komputera-i-tabletu-5-sprawdzonych-zabaw-dla-dzieci. Macie tam przykłady pięciu zabaw, które mogą spodobać się waszym dzieciom. Na pewno lepsze to niż długie godziny spędzone przed ekranem w wirtualnym świecie.
Powrót do góry
kerti
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieciaczki strasznie polubiły bańki mydlane uwielbiają to robić , jest to dla nich świetna zabawa . Śmiechu przy tym co niemiara Smile Wasze dzieciaki także lubia puszczać bańki ? Jak jest ciepło to wtedy robimy te ogromne bańki .
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko bardzo lubi bawić się klockami. Szukam dla niego najlepszych ofert w sieci, aby powiększać kolekcję. Dzisiaj trafiłam tutaj i muszę Wam powiedzieć, że oferta całego sklepu bardzo mi się spodobała. Co Wy o tym myślicie? Znacie może ten sklep? Korzystacie z niego?
Powrót do góry
damians
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dziaciaki tylko gry na necie !
renatka92
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci uwielbiają zabawę kolejką, grę piłką, skoki na trampolinie (mamy w ogrodzie), puzzle. 5 lat przed komputerem? To gratuluję rodzicom wychowania... Przecież to tylko od nich zależy jak bawi się ich dziecko.
A co do zabaw, znacie jakiś sposób jak spędzić czas w dziećmi wrocław? Wybieramy się niedługo i chciałabym im pokazać coś naprawdę ekstra. :) Czytałam w tym artykule, że jest własnie coś takiego jak kolejkowo, na pewno tam pójdziemy. ;) A znacie jakieś sale dla dzieci, gdzie można je zostawić pod opieką tak na godzinkę?
Powrót do góry
ela.paluszek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli brakuje wam już pomysłów, jak bawić się z dziećmi w domu, zajrzyjcie na https://mami.pl/w-co-sie-bawic-z-dzieckiem-w-domu-kreatywne-zabawy-dla-3-i-4-latka/, podpowiadają tam, jak spędzać czas z trzy- i czterolatkami. Można się tym zainspirować.
Powrót do góry
Barbara Wójcik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas komputer jest mozliwosc tylko godzinke dziennie po odrobieniu lekcji. Jesli ma zle oceny to jest kara i komputera nie ma. Podobnie z grami typu konsola. Jesli chodzi o rozwoj to bardziej stawiam na zabawki edukacyjne i konstruktywne. Ostatnio kupiłam zestaw klocków lego na prezent https://www.gandalf.com.pl/puzzle/lego-duplo/ i sa w uzyciu niemalze codziennie
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci bardzo lubią bawić się w swoim pokoju. Układają klocki, lepią z plasteliny czy urządzają sobie bazę z koców i poduszek. Niestety nie mogę z nimi siedzieć całymi dniami w pokoju, gdyż mam też inne obowiązki domowe. Postanowiłam zamontować w ich pokoju mikrokamerę - https://spy-center.pl/modul-kamery-ip-camev-543-wifi-do-samodzielnego-montazu-p-348.html która po podłączeniu do wifi, daje mi możliwość zdalnego podglądu co dzieje się w ich pokoju. Dzięki temu mogę robić swoje, a przy tym mieć oko na swoje pociechy.
Powrót do góry
Bunia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie ciekawej zabawki dla naszego malucha czasami może okazać sie sporym wyzwaniem. Sama zastanawiam się, teraz co kupić córce by trochę się zajeła. Pomyślałam o takich jeździkach http://www.millymally.pl/pl/oferta/produkty/c/1/11/jezdziki-pojazdy.html . Mogła by bawić sie nim w domu jak i na dworze. A wygladają na solidne to mogą posłużyć przez dłuższy czas.
Powrót do góry
olina7
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawy z moimi dziećmi wymagają nie lada kondycji i kreatywności. Czasami już brakuje mi weny, ale wtedy albo inspiruję się innymi rodzicami albo szukam pomysłów na różnych stronach albo blogach. Ostatnio znalazłam kilka ciekawych sposobów na nudę na blogu junior angin https://blog-juniorangin.pl/ - i dzięki temu miałyśmy bardzo udanych kilka dni Smile Teraz, nawet kiedy jest brzydka pogoda staramy się tym nie przejmować, tylko wymyślamy coś nowego i ja staram się pokazywać maluchom nieznany świat w ciekawy sposób, a przy tym ich czegoś nauczyć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: