Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prowadzenie salonu fryzjerskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 09:16    Temat postu: Prowadzenie salonu fryzjerskiego Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie poradzę sobie z prowadzeniem salonu fryzjerskiego? Mam taki zwód i myślę, nad czymś swoim. Wiele osób prowadzi swoje zakłady i jakoś im się powodzi. Jak to wszystko urządzić? Jakie kosmetyki używać w salonie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 15, 2017 09:16    Temat postu:

Powrót do góry
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sprawdzi się doskonale taki salon, ale z pomocną dłonią kogoś na bieżąco. Warto szukać sprawdzonych kosmetyków, których używają profesjonaliści, może jakieś szkolenia itp.
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o marce Inoar, która według mnie sprawdza się bardzo dobrze pod wieloma względami co do pielęgnacji włosów w salonach, domach i nie tylko. Kosmetyki o różnym przeznaczeniu do różnych włosów.
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest też urządzenie salonu. Jeśli będziesz miała w sprzedaży kosmetyki, to zamów wygodne i pojemne regały sklepowe , które robione na zamówienie wkomponujesz bez problemu do całości wystroju. Możesz je tez wykorzystać do chowania kosmetyków, jakich Ty używasz na codzień w pracy
Powrót do góry
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ostatnio dużo o tej marce czytałam na: https://inoar.com.pl , mają tam godne uwagi propozycje. Może naprawdę warto by było nad tą marką pomyśleć.
Powrót do góry
Drochola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zadbaj o odpowiednie oznakowanie Twojego gabinetu pod kontem BHP, żeby nie mieć nieprzyjemności, gdyby coś komuś się stało a Ty miałabyś być za to odpowiedzialna. Odpowiednie tablice i ew. wzory dokumentów znajdziesz w BHP-online https://bhp-online.com/ochrona-i-higiena-pracy-c1225
Powrót do góry
herbatoholik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest prosta sprawa otworzyć własny salon, ale jeśli wszystko przemyślisz to na pewno ci się uda. W temacie kosmetyków to pewnie dobrze jest popytać na forach typowo fryzjerskich albo jechać na jakieś targi kosmetyczne. Tam często profesjonalne marki mają swoje stoiska i można zapoznać się bliżej z ich ofertą. Moja fryzjerka używa u siebie polecanych tutaj kosmetyków z Inoaru. Nie znam się na tym fachu, ale jako klientka zawsze wychodzę zadowolona z kondycji swoich włosów, nawet jeśli jest to tylko użycie szamponu i odżywki z tej marki, a nie jakiś specjalistyczny zabieg.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko odpowiedzieć na pytanie, czy sobie poradzisz, bo tak naprawdę nikt z użytkowników forum cię nie zna. Wiem jednak, że prowadzenie własnej firmy to mnóstwo problemów, wyrzeczeń, a także poświęconego czasu. Jest też wiele aspektów o których musisz nieustannie pamiętać. Jeżeli czujesz, że podołasz, to nie widzę przeszkód, abyś spróbowała. Od siebie mogę ci zasugerować, abyś odpowiednio ubezpieczyła swój zakład od różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Bardzo dobrą ofertę możesz znaleźć na stronie https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm mam nadzieję, że przyda ci się moja rada, a twój salon w bardzo szybkim tempie się rozwinie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 13:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: