Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o remonty to polecam firmę Handy-Man. Ja byłam bardzo zadowolona, bo nie dość, że przeprowadzili generalny remont to doradzili mi kilka fajnych i przydatnych rozwiązań.
Polecam zajrzeć na ich stronkę http://www.remontywarszawa.net, działają w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 07:58    Temat postu:

Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ci narzędzia unior do tego
Powrót do góry
gerwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam teraz odpowiednich płytek do łazienki. Przejrzałam już kilka stron i doskonały wybór znalazłam tutaj http://www.paste-group.pl/keope/evoke
Powrót do góry
moniczka3298
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne płytki wielu producentów mają także tutaj http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/ . Warto zajrzeć to może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Anna33op
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

Jeśli chodzi o usługi sprzątające po remoncie warto wynająć profesjonalną firmę, która posiada w swojej "flocie" np. maszyny czyszczące i wózki do sprzątania itp. Z pewnością po wpisaniu w internecie coś znajdzie dla siebie. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eluzna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza ekipa remontowa to wujek, szwagier i brat Very Happy No i połówka Very Happy
Powrót do góry
fotomorgana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A czy polecacie może kogoś od instalacji sanitarnych w województwie lubelskim? Zastanawiam się w tym momencie, czy takie instalacje sanitarne będą ok... Macie w tej kwestii jakieś doświadczenie?
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy planowaniu remontu własnego domu ważne jest, aby podejść do tego tematu z rozwagą i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie, ponieważ każda zbyt szybko i nierozważnie podjęta decyzja może mieć nieciekawe konsekwencje w przyszłości. Wybór materiałów czy ekipy budowlanej to niewątpliwie jedne z najważniejszych kwestii dotyczących remontu i na tym w największym stopniu skupiłbym się najbardziej. Dla mnie remont własnego domu na szczęście nie stanowi większego wyzwania, ponieważ trzy lata temu prowadziłem firmę budowlano-remontową i z własnego doświadczenia wiem jak ważny, jest dobrej jakości sprzęt, który jest komfortowy i bezpieczny w użytkowaniu. W związku, z czym zazwyczaj sięgam po sprawdzone urządzenia, przykładowo na potrzeby remontu mojego domu nabyłem sprzęt, który można obejrzeć na stronie https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/narzedzia-wyburzeniowe/ i jestem w stu procentach zadowolony. Wszelkie prace remontowe dzięki takiemu sprzętowi zostają wykonane bez większych trudności, a komfort i obsługa urządzenia jest na bardzo wysokim poziomie.
Powrót do góry
Radosna93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wolicie poświęcić więcej pieniędzy jednorazowo na wymarzony remont, czy na przykład działać połowicznie, tak, żeby było? Ja jestem z tych pierwszych, a niestety mąż z tych drugich. Obu nam się podobają płytki od producenta Emil Ceramica https://www.paste-group.pl/oferta/emil-ceramica/ , ale Krzysiek najchętniej kupiłby byle co, byle mieć z głowy remontowanie. Jak mam go przekonać, że porządna inwestycja to lata pięknej łazienki i kuchni?
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ladnie mozna dzisiaj sobie wyremontowac mieszkanie, czy dom. Warto zadbac o szczegoly, takze o wlaczniki i przelaczniki. Dopaujemy je kolorystycznie takimi od Ospel. Firma ma ich bardzo duzo w sklepach. Macie takie?
Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy ogrodzie korzystałam z ich usług http://incor.com.pl/realizacje/pasy-ostrzegawcze-malowanie-slupow-i-legarow/ i byłam bardzo zadowolona, profesjonalna ekipa na której sie nie zawiodlam wszytsko mi ładnie odnowili i to za stosunkowo nie duze pieniadze.
Radosna93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak remont, to i pewnie często wymiana mebli? Jako typowa żona, również planuję takową wymianę i to w rok po poprzednim remoncie. Wskoczyło mi troszkę pieniążków i teraz mogę sobie pozwolić na takie https://mo.design/ nowoczesne i stylowe wyposażenie. Nie wiem tylko, czy wziąć do salonu rysunek mieszkania. Pewnie ułatwi rozmowy z doradcami , też tak sądzicie?
Powrót do góry
moniek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy takie meble do pokoju dziecięcego to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie? Ja się przyznam, że właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego. Z góry wielkie dzięki za sprawdzone info w tym temacie.
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to spory wydatek, ale potem jak jest przyjemnie w domu. Zmiany w domu są bardzo fajne, kto z nas ich nie lubi? Czasem wystarczy kupno kilku dodatkow, przestawienie kanapy i mieszkanie juz jest inaczej zaaranżowane. Tym razem u mie szykuje sie rewolucja, bo chce tapety https://walldecor.pl/tapety/ Mam nadzieje, że wyjdzie super i juz niedługo bede miała odnowione mieszkanie.
Powrót do góry
Paula883
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się wspólnie z mężem zastanawiamy czy robić remont naszego mieszkania czy kupić po prostu nowe. Znalazłam ofertę Bemowo mieszkania i od razu spodobały mi się tamte mieszkanka. Będę musiała przedyskutować to z mężem ale ja chyba już jestem na tak.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 31, 2018 07:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: