Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kredyt gotówkowy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:00    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować . Co radzicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałeś ofertę kredytu gotówkowego online w kredyt123 opinie ? Oferują nawet do 120 tyś nawet na 120 miesięcy,oprocentowanie już od 5 %. Do tego mało formalności oraz błyskawiczną decyzję bo wstępną już w 5 min.
Powrót do góry
alexis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to całkiem coś innego niż pożyczka z parabanku...Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny, ale kilka banków odmówiło. Skorzystałam z pomocy doradców kredytowych w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/
przedstawili mi kilka ofert, wyjaśnili wszytskie wątpliwości i pomogli podjąć ostateczną decyzję. Mogłam również liczyć na pomoc w dopełnianiu formalności. Myślę że i Tobie pomogą.
Powrót do góry
kobe38
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką firmę chwilówkową polecacie? Ja właśnie się poważnie zastanawiam nad jakąś dobrą opcją. Czy Waszym zdaniem np. recenzja Banknot byłoby dobrym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym temacie Smile
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie opinie Concash.pl - jedna z bardziej polecanych firm pożyczkowych, z bogata oferta i atrakcyjnymi warunkami nawet dla nowych klientów czy także dla firm.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ciekawego kredytu gotówkowego, to skorzystaj z gotowych rankingów takich jak http://kredytowo.org/kredyt-gotowkowy/. Dzięki temu wybranie najlepszej oferty będzie bardzo proste i nie zajmie dużo czasu Smile
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwracacie uwagę przy wyborze kredytu? Na pewno musi to być odpowiednia dla nas oferta. Tutaj http://kredytowo.org/kredyt-gotowkowy/ czytałam o tym, jakie są kredyty i jaką wybrać dla siebie. Warto pomyśleć o takim kredycie.
Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo informacji o takich kredytach udzielanych przez banki znajdziecie na przykład tutaj https://kredytolog.com/kredyt-gotowkowy-przez-internet.php . Szczegółowo rozpisane warunki kredytu we wszystkich bankach w jednym miejscu to moim zdaniem bardzo pomocne narzędzie jeśli szuka się dodatkowej gotówki!
Powrót do góry
zenobia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy i nie płacić odsetek. Płaci się natomiast prowizję bankową która jest zależna od ilości rat.
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej wziąć od LendOn bo pierwsza pożyczka do 3 tys. jest darmowa. Akurat potrzebowałam takiej kwoty na spłatę czynszu i dzięki nim odbiłam się od dna finansowego. Są uczciwi także polecam. https://www.lendon.pl/
Powrót do góry
zenobia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy i nie płacić odsetek. Płaci się natomiast prowizję bankową która jest zależna od ilości rat.
Powrót do góry
retga
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 02:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to nie taka prosta sprawa, dlatego warto kilka razy przemyśleć jaką podjąć decyzję. Kiedy ja planowałam wziąć kredyt, sprawdziłam wcześniej ranking na https://www.kredytomania.eu/, a także przeliczyłam wszystko na tamtejszym kalkulatorze Smile
Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szybką gotówkę, to osobiście mogę polecić pożyczki nowy sącz. Całkiem niedawno sama przeglądałam ich ofertę i bardzo mnie zainteresowała. Warto też wspomnieć, że doradcy podchodzą indywidualnie do każdego klienta, przez co mamy pewność że doradzą nam najlepiej, jak potrafią.
Powrót do góry
szalona25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrego kredytu to polecam Ci stronę https://polecampozyczke.pl/ Dzieki niej wybierzesz najlepszy z możliwych szybkich kredytów poza bankowych, jest to bardzo fajny ranking w którym masz opisane duzo firm pożyczkowych, chętnych na niesienie Ci pomocy.
Powrót do góry
seop
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję jakiegoś dobrego kredytu, gdyż spotkała mnie niemiła sytuacja i mam sporo nieprzewidzianych wydatków. Myślicie, że tutaj http://www.kredyt-zary.pl/ warto będzie wziąć jakiś kredyt? Wydaje mi się, że mają ciekawą ofertę. Nie chciałem zbytnio nigdy tego robić no ale niestety muszę
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 09:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: