Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kredyt gotówkowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:00    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować . Co radzicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałeś ofertę kredytu gotówkowego online w kredyt123 opinie ? Oferują nawet do 120 tyś nawet na 120 miesięcy,oprocentowanie już od 5 %. Do tego mało formalności oraz błyskawiczną decyzję bo wstępną już w 5 min.
Powrót do góry
alexis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to całkiem coś innego niż pożyczka z parabanku...Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny, ale kilka banków odmówiło. Skorzystałam z pomocy doradców kredytowych w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/
przedstawili mi kilka ofert, wyjaśnili wszytskie wątpliwości i pomogli podjąć ostateczną decyzję. Mogłam również liczyć na pomoc w dopełnianiu formalności. Myślę że i Tobie pomogą.
Powrót do góry
kobe38
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką firmę chwilówkową polecacie? Ja właśnie się poważnie zastanawiam nad jakąś dobrą opcją. Czy Waszym zdaniem np. recenzja Banknot byłoby dobrym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym temacie Smile
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie opinie Concash.pl - jedna z bardziej polecanych firm pożyczkowych, z bogata oferta i atrakcyjnymi warunkami nawet dla nowych klientów czy także dla firm.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ciekawego kredytu gotówkowego, to skorzystaj z gotowych rankingów takich jak http://kredytowo.org/kredyt-gotowkowy/. Dzięki temu wybranie najlepszej oferty będzie bardzo proste i nie zajmie dużo czasu Smile
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwracacie uwagę przy wyborze kredytu? Na pewno musi to być odpowiednia dla nas oferta. Tutaj http://kredytowo.org/kredyt-gotowkowy/ czytałam o tym, jakie są kredyty i jaką wybrać dla siebie. Warto pomyśleć o takim kredycie.
Powrót do góry
Iwoim
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo informacji o takich kredytach udzielanych przez banki znajdziecie na przykład tutaj https://kredytolog.com/kredyt-gotowkowy-przez-internet.php . Szczegółowo rozpisane warunki kredytu we wszystkich bankach w jednym miejscu to moim zdaniem bardzo pomocne narzędzie jeśli szuka się dodatkowej gotówki!
Powrót do góry
zenobia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy i nie płacić odsetek. Płaci się natomiast prowizję bankową która jest zależna od ilości rat.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 16, 2018 16:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: