Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie telefony są na topie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey Kochane!
Dla mnie na topie sa oczywiście Apple'a telefony, choć uwazam, że są nieco za drogie jak na parametry, które posiadają. Dlatego tez preferuje androidy, choć ten system nie wgniata tak w ziemie, tak jak iOS. ALe obecnie estem zahcwycona nowym LG v30 https://www.play.pl/telefony/lg/lg-v30/ Co o nim myślicie? Czyż nie ejst piękny <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 09, 2018 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też skorzystać z porównywarki takiej jak KOMÓRKOMAT i porównać specyfikacje np. pojemność baterii itp. Ale dużo osób jeszcze przy wyborze zwraca uwagę na wygląd i wielkość wyświetlacza. Myślę, że wybór telefonu to sprawa jednak indywidualna.
Powrót do góry
mgzeta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory korzystałam z I phone, ale ostatnio dość mocno zastanawiam się nad przejściem na Xioami. Dużo osób go poleca. Podobno świetne parametry i cena dość niska. Ktoś ma ?
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Xioami Redmi 4 już dwa lata z niego korzystam i jestem zadowolona. Zero awarii, zdjęcia fajne i bardzo wydajny. Teraz Xioami masz pełno (https://komorkomat.pl/telefony/?tf_prod%5B0%5D=48&tf_ekran_od=0.00&tf_ekran_do=7.00&tf_pamiec=dowolna&tf_cenat_od=0&tf_cenat_do=4%20700&tf_sort=kp_id%2CDESC najlepiej sobie porównaj.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I faktycznie te Xioami są takie fajne? Bo dużo osób na forach pisze, że telefon za takie pieniądze są na prawdę wydajne.
Powrót do góry
mgzeta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tego co czytałam opinie to za cenę jaką kosztują te modele dostajesz na prawdę bardzo dobre parametry. Faktycznie warto kilka modeli porównać ze sobą i wybrać. Choć jak się na specyfikacje Xioami patrzy w porównaniu z Samsungiem to mam wrażenie, że jeśli chodzi o Samsunga płacimy za markę.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrą ofertę telefonów ma Max Com. Zerknij na ich stronę - https://www.maxcom.pl/pl/. Być może nie są to telefony walczące z Samsungiem S9, ale w swojej półce cenowej są bardzo dobre i godne uwagi Wink
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mnie te MaxCom nie przekonują. Jak już miała bym kupić to jednak tego Xioami. Szczególnie, że Komórkomat porównuje te modele właśnie na półce z i Phone czy Samsungiem więc raczej są popularne.
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie ten Xioami ma dobre, nawet gdzieś słyszałam, że ludzie mówią, że to tańszy odpowiednik I Phone.
Powrót do góry
philippe
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w kwocie to 2 tysięcy można wziąć Honora 10
walka00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym wam zalezy najbardziej w telefonie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na aparacie szczerze mówiąć. Jak szukałam telefonu to w komórkomacie zaznaczałam od ile do ile mpix ma mieć. I żałuje, że już kupiłam, bo dziś jest przedsprzedaż xioami mi A2 z 20 mpix przodem.
Powrót do góry
Wiola88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!
Ja dwa lata wzięłam iPhone'a 6 Plus na abonament. Bardzo żałuję. Płacę co miesiąc ponad 200 zł a ten telefon z dnia na dzień działa co raz gorzej. Słyszałam, że podobno Apple podobno specjalnie tak robi aby kupować nowe modele. Ja już na pewno nie skuszę się na żadną 8'mkę albo inny telefon tej firmy. Tym bardziej, że nowe modele prawie w ogóle się już niczym nie różnią od poprzednich. Umowa mi się kończy i zastanawiam się czy znowu brać abonament czy może kupić telefon osobno? Wchodzi teraz Samsung Note 9 i oferty są w miarę, ale znowu boję się, że za rok telefon nie będzie się do niczego nadawał. A może ja poprostu nie umiem korzystać. Ale przecież nie instaluję żadnych gier czy głupich aplikacji. Co sądzicie o tym nowym Samsungu i ofercie: https://rankingsieci.pl/samsung-galaxy-note-9-w-play-orange-porownanie-ofert/
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co „tak ogólnie” jest na topie – bo co innego jest popularne w różnych kręgach społecznych po prostu – więc mogę jedynie powiedzieć, co trenduje w tych, w których ja się obracam, czyli jednak biznesowych sztywniaków. Żartuję oczywiście, nie jesteśmy tacy sztywni… czasami ; ). W każdym razie wśród ludzi prowadzących biznesy od jakieś już czasu widzę wielkie przywiązanie do iPhone’a X, z reguły w wersji takiej, jakie są oferowane np. w tym sklepie: https://ispot.pl/iphone-iphone-X . Myślę, że stoi za tym po prostu wydajność i funkcjonalność tego telefonu, co w biznesie jest niesamowicie ważne. Bo to oczywiście nie tylko telefon w takim kontekście, ale też wiele innych rzeczy przez poszerzające jego możliwości appki. Więc to często też swojego rodzaju organizer, skrzynka mailowa, narzędzie do podstawowego zarządzania biznesem i analizy danych, gdy nie mamy komputera pod ręką itd. Nie wiem, czy teraz jest lepsze rozwiązanie, szczególnie w tej półce cenowej, które może zaspokoić te, no dość wysokie, wymagania biznesmenów – pewnie i dlatego wielu akurat po niego sięga.
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli chcemy miec ladny i lekki telefon komorkowy to warto zerknac na taki model https://www.maxcom.pl/pl/wszystkie-telefony-komorkowe/1-maxcom-comfort-mm720.html Wiele osob, ktore nie lubia smartfonow wybraly wlasnie taki. Ma duze klawisze i czytelny wyswietlacz.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: