Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zabrać się za przygotowania do ślubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Jestem tu nowa, ale wydaje mi się, że moja wiedza może sięprzydać.
Wg mnie najlepszym sposobem w takim wypadku jest na pierwszym miejscu znalezienie sali z wolnym terminem. Dopiero pod to szukać innych usługodawców. Zdaje się, że zespół a potem foto-video. Zauważyłam, że ta kolejność odzwierciedla też ilość zajętych terminów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 04, 2018 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się akurat. Byłam jakiś miesiąc temu na weselu w Janowie Podlaskim w Zamku. Piekne miejsce, pogoda dopisała, obsługa dała radę a jedzenie było na wysokim poziomie Smile
Powrót do góry
pina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą dobrej organizacji jest oczywiście lista zadań. Popieram moje przedmówczynie. Są rzeczy, które trzeba załatwić w pierwszej kolejności typu sala, didżej czy zespół, menu, ubrania, kolory, motywy przewodnie. Na końcu zostają już szczegóły takie jak kotyliony czy wizytówki z imionami gości. Choć te ostatnie są już trochę wyświechtane. Lepiej wybrać coś nowego jak na przykład znaczki na ślub. Fajnie się wyróżniają na ubraniach gości Smile
Powrót do góry
nataliakozera
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie już fotografa ślubnego? Jeśli zależy Wam na naturalnych zdjęciach, wykonanych z pełnym profesjonalizmem to polecam tego z Warszawy, zobacz zdjęcia na jej stronie: http://www.agnieszkaklosinska.pl/. Współpraca z tą Panią jest świetna, doskonale wiedziała czego oczekujemy i dzięki temu zdjęcia wyszły cudowne. Wzruszyłam się oglądając nasz album ślubny i często goście chwalą zdjęcia. Dlatego jeśli nie macie jeszcze fotografa to koniecznie zobaczcie jej portfolio.
Powrót do góry
Andzela
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zacząć faktycznie od rozeznania się w dostępnych terminach, ale mnie najbardziej kusił zakup obrączek więc to zrobiłam jako pierwsze Smile https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne jak już będziecie na etapie wyboru obrączek to zobaczcie koniecznie. Wszyscy mnie straszyli, że jeśli nie mam swojego złota do przetopienia to zapłacę potworne pieniądze, a okazało się, że wystarczy trafić w dobre miejsce. Polecam!
Powrót do góry
Megi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, polecam zrobić sobie listę rzeczy do zrobienia/kupienia. Mamy wtedy pewność, że w tym chaosie informacji i nawale obowiązków o niczym nie zapomnimy. Smile Jeśli jeszcze nie masz wybranych akcesoriów ślubnych, polecam https://jdstyle.site123.me - przejrzyj sobie, zainspiruj się, zanotuj co trzeba. Powodzenia. Smile
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm warto poczytac poradnik weselny o nazwie: Magazyn Wesele. Mozna go znalezc w Internecie, jest on oczywiscie darmowy. Znalezc tam mozna rozne porady weselne - w zakresie przygotowania do wesela, do slubu. Porady odnosnie mody, prezentow czy usadzenia gosci wokol stolow. Czyli po prostu - praktycznie wszystko co jest potrzebne, aby wesele bylo dobrze zorganizowane.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pomogę Ci w taki sposób, że polecę Ci świetną fryzjerkę, która wykonuje fryzury ślubne z dojazdem w Warszawie - http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-slubny-z-dojazdem-warszawa/ w tym dniu na pewno nie może tego zabraknąć. Każda z nas chciałaby się czuć pięknie i oczywiście można to osiągnąć w nawet najskromniejszej fryzurze. Wszystko tylko zależy od tego, jakie macie plany. Jeśli chodzi o fryzjerkę to polecam z całego serca, bo wykonywała fryzurę ślubną mojej siostrze.
Powrót do góry
wieniec45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jak już macie zabukowaną salę, to jeszcze warto zamówić do tego sobie piękne ozdoby do tej sali jak na przykład girlandy na stół i świece, białe balony https://godanparty.pl/ takie dekoracje, potrafią pięknie dopełnić wnętrze Smile
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sukienek to w Olsztynie najpiękniejsze znajdziecie w salonie Magdalena http://magdalena.olsztyn.pl/ Mają ogromny wybór i sporo przecen, dlatego można kupić suknię w całkiem dobrej cenie. Mój mąż garnitur tez tam właśnie znalazł.
Powrót do góry
Kasia_Gie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sala i orkiestra to najważniejsze, potem fotograf, resztę organizuje się po kolei lub pomagają w dużej mierze osoby z sali, jeśli trzeba
my organizujemy w Zamku Janów Podlaski i jestem przeszczęśliwa, że wybrałam to miejsce, sceneria przepiękna, a w październiku 2019 będzie jeszcze lepiej Smile
Powrót do góry
Jadzia11
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z męzem tez zaczełiśmy od szukania sali .Jesteśmy z Bielska-Białej i mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku http://www.kameliowy.pl/ Bardzo dopasowała nam sala,wszystko było zrobione tak jak chceieliśmy i jedzenie i wystrój sali.A ze zaczęliśmy wławsnie od sali,to okazało się że na miejscu mogliśmy wybrac fotografa,muzyków ,wodzireja i co najważniejsze mogliśmy zakwaterowac naszych gości w hotelu obok.
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zorganizowane wesele zalezy od tego, jaka sale weselna wybierzemy. Wiem, ze taki Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa to super miejsce. Kazde wesele tutaj bylo idealne. Bardzo ladna sala, mozna sobie wszystko zorganizowac tak, jak sie chce.
Powrót do góry
Kasia_Gie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem pod wrażeniem gdy Parze Młodej uda się zorganizować wesele w ciągu 6 miesięcy! a zdarza się tak Surprised
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż to podstawa drogie panie. Musimy wtedy lśnić :, bo w końcu to wyjątkowy dzień Smile Warto wiec w takiej sytuacji wybrac fryzjera i makijaż ślubny z dojazdem Warszawa . Akurat MobileSalon, jak sama nazwa wskazuje http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/ dysponuje takimi uslugami. Dzieki temu zaoszczedzimy sporo czasu .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 00:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: