Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywacja i rozwój osobisty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trybulski
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o książki chodzi, polecam dwa moje najnowsze nabytki:
-Sekret Kodu Mojżesza
- Money: Mistrzowska Gra
Reklama

Wysłany: Nie Paź 01, 2017 12:16    Temat postu:

Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm szkoleniowych jest mnóstwo. Sama kilka razy się sparzyłem. Jednak po namowach znajomych zastanawiam się nad http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe . Kilkoro znajomych było u nich na szkoleniach z negocjacji i są bardzo zadowoleni. Słyszałam, że duży nacisk kładą na warsztaty i doskonalenie umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela.paluszek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam jakoś motywacyjne gadki i książki nie przekonują.
Powrót do góry
Layla29
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inwestycja w siebie to zawsze dobra inwestycja. Uczymy sie cały czas, zdobywamy mniej lub bardziej wartościowe umiejętnośći. To buduje naszą osobowość i doświadczenie , tzw mąrość życiową, Smile Ja ciągle o czymś czytam, czegoś sie uczę co mnie aktualnie interesuje . Szkolenie z zakresu motywacji brzmi bardzo ciekawe. Chętnie sama bym się na nie wybrała.
Powrót do góry
sosna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze poznawanie nowych ludzi daje najwiekszego motywacyjnego kopa. To w jaki sposob oni radza sobie z pewnymi problemami, barierami moze byc niezwykle inspirujace Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jest inny i każdego motywuje tak naprawdę co innego. Ja ostatnio znalazłam ciekawy blog jak osiągnąć sukces w życiu . Polecam zapoznać się z nim, ponieważ jest tam mnóstwo cennych wiadomości odnośnie motywacji m.in. dowiecie się o jej źródłach, w jaki sposób obudzić u siebie motywację itp. Sama jestem bardzo ciekawa tego blogu i planuje w najbliższym czasie bliżej się z nim zapoznać.
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od tego, czy odkryjemy jak się motywować. Nie od dziś wiadomo, że motywacja jest głównym punktem, który zadecyduje o tym, czy coś nam się uda, czy też nie. Bez niej jesteśmy skazani na porażkę. Warto więc sięgać po takie źródła, blogi, książki, bo to jest coś z czego można czerpać wiedzę i inspirację. Nie korzystając z tego pozostaniemy na zawsze w jednym i tym samym punkcie, bez możliwości rozwoju.
Powrót do góry
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna panowała na to moda i pewnie warto się rozwijać, szukać motywacji- ale każdy ma swoją drogę i trzeba to trochę wyważyć.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 03:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdą osobe w pewnym momencie życia dopada brak motywacji do pracy i poczucie bezsensu. Ja to tak prawdę mówiac przerabiałam bardzo wiele razy, bo trafiałam w miejsca w których uważano, że moim obowiązkiem jest pracować zawsze tak samo. Teraz sama jestem sobie szefem i bardzo dbam o to żeby moi pracownicy byli zadowoleni. Uzyskuje to dzięki benefitom, ktore znajdziecie tu https://www.nais.pl/benefity-w-firmie-ktory-model-wybrac-by-zyskac/
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty jest bardzo ważny. Rozwijanie swoich pasji powinno być istotną cześcią życia każdej osoby Smile mi się marzy wygranie tego foto konkursu https://www.amundsenphotoawards.pl/ Biorę w nim udział i polecam każdemu kto się interesuje fotografią
Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodze z założenia, że nieustannie należy się rozwijać i zdobyć nowe umiejętności. Ja choć magisterkę zrobiłam już kilka dobrych lat temu w tym roku w pazdzierniku rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku zarządzanie prawem medycznym ( na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ). Wiem, że zdobęde nową wiedzę i umiejętności, które zapewnią mi lepszą pozycję na rynku pracy.
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto pomyśleć nad zdobyciem nowych umiejętności zawodowych? Polecam w wolnej chwili m.in zwrócić uwagę na opcje kursów jakie przygotowuje Cosinus. Ja ostatnio byłam w Łodzi na lifitingu rzęs i też od nowego roku wprowadziłam taką usługę do swojego gabinetu kosmetycznego, także rozwijamy się Smile
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam nawet firmę szkoleniową, która kształci trenerów osobistych. Sprawdźcie sobie http://www.kuzniatrenerow.pl/# Moze same pójdziecie na taki kurs, ktoś z waszych bliskich albo z firmy? Siostra była u nich na szkoleniu, kończyła Motivation Personal Trainer , ale są tam tez inne szkolenia. Wiele jej to dało, teraz sama przekazuje wiedzę dalej.
Powrót do góry
Luise49
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba konkretnie sie rozejrzeć za firmą organizującą szkolenia podatkowe, nie biorąc pierwszej lepszej z brzegu, bo się mozna przejechać. Słyszałam o Akademii LTCA https://akademialtca.pl/szkolenia-otwarte/ . W najbliższym czasie widziałam, że maja być szkolenia ze schematów podatkowych, a kolejne to windykacja należności, to ze szkoleń otwartych. Organizują tez szkolenia zamknięte. Podejrzyjcie sobie, co maja ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 16:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: