Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łupież i przetłuszczające się włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czebulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na łupież dobrze działa ten olejek - http://olejek-palmowy.pl/ . Kilka kropel, to nie przetłuści Ci bardziej włosów, a na pewno łupież zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 18, 2016 19:55    Temat postu:

Powrót do góry
bimana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam coś na łupież http://www.mojakosmetyczka.pl/pl/show/jak-skutecznie-dbac-o-wlosy-ze-sklonnoscia-do-lupiezu używałaś dermokosmetyków? kluczem jest właśnie sprawdzony szampon, bo przypadkowy wybór kosmetyków tylko może zaszkodzić.
Powrót do góry
dazofaw
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam szampon pokrzywowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć też miałam problem z przetłuszczającymi się włosami na to pomagają różnego rodzaju metody ja korzystałam np z szamponów które mają w składzie ziołowe i cytrusowe wyciągi, dowiedziałam się o tym z bloga : http://ranking-kosmetykow.pl/2017/03/14/rozwiazujemy-problem-przetluszczajacych-sie-wlosow/, przydaje się właśnie poczytać trochę materiału na ten temat zanim przystąpi się do kuracji bo lepiej to robić z sensem. Mi ta terapia pomogła.
Powrót do góry
julia90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przetłuszczające się włosy to moja zmora, myję codziennie a i tak nie wyglądają świeżo, już nie wiem jak sobie z tym radzić
Powrót do góry
Kasia77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey, mam problem z moimi włosami też i nie wiem co już sama mam robić. Przeglądałam ostatnio gazetkę Hebe i próbowałam znaleźć coś co może mi pomóc. Macie może jakieś pomysły ??!
Powrót do góry
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz pozbyć się problemu przetłuszczających się włosów to koniecznie przeczytaj ten artykuł: http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Jakie-sk%C5%82adniki-powinien-zawiera%C4%87-szampon-na-przet%C5%82uszczaj%C4%85ce-si%C4%99-w%C5%82osy/a32378.aspx . Znajdziesz tutaj wskazówki na temat samej pielęgnacji oraz tego jakie kosmetyki możesz, a jakich nie możesz stosować
Powrót do góry
astoch
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O włosy i paznokcie trzeba dbać !
kajtekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 08:58    Temat postu: nizoral Odpowiedz z cytatem

ja to myślę, że nie ma nic lepszego jak sprawdzony i markowy produkt na łupież czyli nizoral , tutaj można go zakupić w atrakcyjnej cenie https://www.apteka-melissa.pl/produkt/nizoral-100-ml,1518.html szybko pozwala pozbyć się na łupieżu, polecam ! dodatkowo włosy są świeże i ładnie pachną
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku łupieżu i przetłuszczających się włosów w moim przypadku pomogło mi regularne stosowanie szamponu stworzonego na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników, który można znaleźć na stronie https://www.naturativ.pl/sklep/k-9-sweet/p-5-szampony-i-plyny-do-kapieli/. Substancje zawarte w tym szamponie są lepiej przyswajane i wchłaniane przez skórę. Dzieje się tak, dlatego że wiele naturalnych substancji przypomina w składzie czy budowie substancje występujące w organizmie człowieka.
Powrót do góry
Kamix89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy szukasz porządnych kosmetyków do głowy to sugerujemy hurtownię IvaSklep. Niniejszy serwis online sprawi, że wynajdziesz najdoskonalsze rzeczy do naprawy włosów, jakich szukasz. Jakość kosmetyków to najlepsza półka. Ja od paru tygodni cieszę się wyłącznie z ich kosmetyków. Nie jesteś przekonany to sprawdź na ich stronie ivasklep.pl.
Powrót do góry
agnieszkam
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przetłuszczające się włosy polecam Ci kupować naturalne szampony, które nie zawierają sls. Znajdziesz je tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/, jest tam naprawdę duży wybór. Kiedyś nie zwracałam uwagi na skład szamponów i moje włosy dużo szybciej się przetłuszczały.
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łupież (jesli dlugo wystepuje) powinnas chyba leczyc u dermatologa. Z kolei na przetluszczajace sie wlosy mam szampon fresh ginger i polecam. Wczesniej mylam wlosy wlasciwie codziennie, teraz juz znacznie rzadziej. Ogolnie szampon ma przyjemna konsystencje i daje fajne uczucie chlodzenia na skorze glowy.
Powrót do góry
Karina03
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety wiem jak uciążliwy jest problem łupieżu, o którym dużo osób wspomina, bo sama przez bardzo długi okres miałam ten problem. Niestety najgorsze jest to, że nawet jeśli go wyleczymy to on nawraca. Dermatolog polecił mi szampon Bioderma Node DS+, który zapobiega nawrotom łupieżu. W fajnej cenie można go znaleźć tutaj: https://www.wapteka.pl/bioderma-node-ds-szampon-zapobiegajacy-nawrotom-lupiezu-125-ml-15263,p. Okazał się naprawdę strzałem w 10. Odkąd zaczęłam go używać, a minęło już sporo czasu, faktycznie łupież nie nawraca. Warto spróbować, bo efekty są zdumiewające. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 12:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: