Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

40 rocznica ślubu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lawenda-MAGDA
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 14:19    Temat postu: 40 rocznica ślubu Odpowiedz z cytatem

Kupowaliście już prezent dla rodziców na 40 rocznicę ślubu? Stoję właśnie przed takim wyborem i przede wszystkim szukam wspólnego prezentu dla nich obojga. Wpadły mi w oko fajne kursy kulinarne, wypady do SPA i porady architekta, bo stoją właśnie "u progu remontu". Co byście wybrali? Szukałam pomysłów głownie tutaj - https://podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/pomysly-prezenty-40-rocznice-slubu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 27, 2018 14:19    Temat postu:

Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji takiej uroczystości warto pomyśleć o jakimś klasycznym, eleganckim prezencie. Może zegarki? Albo eleganckie pióra? Lub wycieczka - krótsza lub dłuższa.
Powrót do góry
Kaczucha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze mam inny pomysł. bardziej klasyczny. Pościel. Zawsze potrzebna. Może to być tego rodzaju pościel jednobarwna, albo jakaś inna: haftowana, wyszywana czy po prostu z ciekawymi motywami wzorów lub kolorów. Gust rodziców zapewne w tym zakresie znasz?
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mam problem z wyborem prezentu na jakiekolwiek okazje. Długo się zastanawiam nad tym co komu wręczyć, czy będzie się podobać itp. Wiem jedno, że jakikolwiek prezent (zarówno mały, jak i duży) warto wręczyć w wyjątkowej oprawie. Mam na myśli obiad lub kolację urodzinową lub rocznicową, którą polecam zorganizować w Restauracji Akademia.
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam zawsze problem ze znalezieniem dla danej osoby prezentu. Ostatnio zastanawiałam się co kupić mojej mamie, ale moja koleżanka nasunęła mi świetny pomysł... Żeby zaprosić mamę do restauracji Bubbles i tak w sumie zrobiłam. Zrobiłyśmy sobie typowo babski wieczór, tylko my dwie... Zjadłyśmy świetne desery i napiłyśmy się znakomitego wina w ich ogródku. Było naprawdę super.
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wzbogacić nieco kolację albo obiad rocznicowy? Np. wynająć jakiegoś kamerzystę, który oferuje tego rodzaju profesjonalne filmowanie rocznic. Dzięki temu takie przyjęcie będzie nie tylko miłym przeżyciem - będzie można do niego wrócić w każdej chwili Smile
Powrót do góry
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się nazwy na te wszystkie rocznice, nie zdawałam sobie sprawy, że jest ich tak dużo Smile W artykule https://szmineczka.pl/rocznice-slubu-nazwy-i-znaczenie/ można odczytać ich nazwy i znaczenie. Przynajmniej ich nazwa już mnie nie zaskoczy Wink
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np. od swojego męża na 25 rocznicę ślubu dostałam przepiękny pierścionek zaręczynowy. Oczywiście zanim go otrzymałam, mąż zaaranżował wszystko tak, jakby były to nasze pierwsze oświadczyny. Od siebie polecę wam bardzo ciekawy artykuł - https://aclari.pl/poradnik/jak-dobrac-rozmiar-pierscionka-zareczynowego_10 nie bez powodu go tu wklejam, gdyż mój mąż rozmiar pierścionka dobrał ten sam, który miałam za pierwszym razem. Niestety, ale z biegiem lat przybyło mi kilka kilogramów, więc nie pasował już on tak idealnie jak powinien. Panowie, pamiętajcie, że źle dobrany rozmiar, może popsuć całe wasze starania i końcowy efekt.
Powrót do góry
ola_z_printu
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz podarować swoim rodzicom fotoksiążkę. Ma pewno masz mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Dodatkowo projekt możesz uzupełnić życzeniami Smile Jeśli podoba Ci się mój pomysł, to zapraszam Smile https://printu.pl/fotoksiazka/.
Mam na imię Ola i pracuję w firmie Printu. Zajmujemy się tworzeniem fotoksiążek oraz fotoalbumów. Jest to nowoczesna forma przechowywania zdjęć, Wspomnienia zamknięte w pięknej oprawie idealnie sprawdzają się na prezent. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą stronę https://printu.pl/ lub napisz do mnie aleksandra@printu.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
haruhi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio na 40 rocznicy ślubu - był to bardzo wystawny obiad. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę wiek i możliwości gości. Wszystko rozgrywało się w malowniczej okolicy; podziwiane widoki na długo zostaną w pamięci Wink
margo12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moją siostrą postanowiłyśmy zrobić rodzicom taki prezent-niespodziankę. Ich sypialnia już trochę się prosiła o odświeżenie. W sklepie dobraposciel24 zamówiłyśmy praktycznie wszystko: od poduszek i kołdry po pościel i jeszcze narzutę. Żeby taka całość była. Znajoma uszyła nowe firanki, kilka drobiazgów na komodę i pięknie wyszło. Wszystko wcześniej już miałyśmy przygotowane, potrzebny był tylko pretekst żeby rodziców w domu nie było. O to się wnuczki zatroszczyły, wyciągnęły dziadków do zoo. Bardzo się niespodzianka spodobała Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 23, 2018 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: