Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wybieracie fryzjera?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej z polecenia, opinie klientów są bardzo ważne. Tak trafiłam do warszawskiego salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona. Taki zespół zgranych profesjonalistów rzadko się zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 14, 2018 17:22    Temat postu:

Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafić na dobrego fryzjera jest rzeczywiście trudno więc najlepiej bazować na kontaktach z polecenia. Skoro już mówisz o rynku warszawskim, to ja mogę podrzucić namiar na sieć Studio Calypso - http://studiocalypso.pl/ , zlokalizowaną w różnych częściach miasta. Słyszałam, że mają badzo dobrych fryzjerów i wysoką jakość usług. Z ciekawości sprawdzałam też cennik i wydaje się przystępny. Możesz zerknąć.
Powrót do góry
pitrunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ja od zawsze chodzę do takiej już starszej pani na osiedlu i u niej się zawsze obcinam i wszystkie koloryzacje robię Smile Najlepsza fryzjerka jaką znam, bo ma już fach w ręku
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od wielu, wielu lat mam swoja ulubioną fryzjerkę i nie zamierzam jej zmieniać. Nawet nie wiem szczerze, jak do niej trafiłam. Tydzień temu farbowałyśmy włosy i mam piękny rudy kolor.
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi poleciła siostra i teraz specjalnie z Woli na Ursynów przyjeżdżam do Corte Del Sole bo zgadzam się, ze warto. Dobrze tam dbają o moje włosy, zawsze są perfekcyjnie przycięte i kolor fajnie mi dobierają. Ostatnio wahałam się nad ombre, namówiły mnie i rzeczywiście super w tym wygląda, ożywiło mi twarz Smile
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest fryzjer z polecenia. Ja za namową koleżanki skorzystałam z usług fryzjerki z Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/ , która wykonała fryzurę ślubną.
Salon oferuje fryzury okazjonalne z dojazdem na terenie Warszawy i okolic. Mają naprawdę fajne fryzjerki, które potrafią dobrać fryzurę do potrzeb klientki. Ponadto używają bardzo profesjonalnych kosmetyków, dzięki czemu fryzura jest trwała.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba koniecznie zajrzeć sobie tutaj https://www.moment.pl . Znajdziecie tam ciekawy portal, na którym znajdują się najlepsze salony fryzjerskie w danej okolicy. Szybko i bez problemu można tam znaleźć fryzjera, który spełni nasze oczekiwania i umówić się na wizytę.
Powrót do góry
tolla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kieruje głównie opiniami koleżanek, bo to dla mnie najlepsza rekomendacja. Korzystam więc regularnie z salonu w podwarszawskim Piasecznie: http://studiocalypso.pl/piaseczno i z czystym sumieniem mogę i Wam polecić! Super fryzjerzy, którzy doradzają fryzury + pracują na bardzo dobrych materiałach. Czegóż chcieć więcej? Smile
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie niedawno przeprowadziłam się do Poznania i postanowiłam, że skoro mamy teraz prawie lato to przydałoby się też parę zmian w moim wyglądzie. Zastanawiam się do jakiego fryzjera się wybrać? Na internecie znalazłam Gabinet Stylizacji http://studiostylizacji63.pl , czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Wydają mi się naprawdę profesjonalni i w dodatku zauważyłam, że ceny mają całkiem dobre.
Powrót do góry
Balabala
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również długo szukałam salonu fryzjerskiego, który by spełnił moje oczekiwania, dopiero kiedy dowiedziałam się na co należy zwracać uwagę podczas pierwszej wizyty udało mi się znaleźć ten wyjatkowy http://ourodzie.pl/wyglad-i-uroda/po-czym-poznac-ze-salon-urody-dba-o-klientow/lri_eaxm
Powrót do góry
zapominalska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kieruje się rekomendacjami znajomych. Jeżeli spodoba mi się po pierwszej wizycie, zwykle nie rozstaje się przez lata. Bardzo się boje, że nowy fryzjer nie spełni moich oczekiwań, a nie mam zamiaru przypłacać tego obciachową fryzurą, którą bardzo ciężko będzie doprowadzić do stanu "używalności". Razz
Powrót do góry
kaskasikor
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczesciej pytam kolezanki albo szukam opinii w internecie. Czasem tez przegladam konta na instagramie, gdzie od razu moge zobaczyc efekty na wlosach innych klientek. W ten sposob trafilam na Hair Atelier&Spa Piotra Sierpinskiego i bylam tam na przedluzaniu wlosow. Polecam, profesjonalny ekskluzywny salon, mila atmosfera, a pan Piotr wyczarowal mi piekne dlugie naturalne pasma- zabieg bezbolesny, a efekty sa bajeczne.
Powrót do góry
Kittyxd
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć użytkownicy forum Wink jesli potrzebujecie pomocy w kwestii zakupu sprzętu fryzjerskiego i profesjonalnych kosmetyków do salonu to polecam Wam (czytam, ze często o to pytacie) stronkę https://hairbeautynails.pl tam znajdziecie kompleksowe porady, przemiła obsługę i dobre ceny
Powrót do góry
martakurek0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie szukam. Pytam znajomych i kieruję się poleceniem. Wolałabym nie trafić na kogoś, kto zrobi mi coś strasznego na głowie
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie poleciła znajoma, zawsze tak z poczty pantoflowej Wink In Harmony w warszawie, więc i ja też polecam Wam. Zrobiłam sombre ostatnio. Bardzo dobrze dobrano mi kolor itd. Jestem zachwycona efektem Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 25, 2018 09:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: