Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie na temat szkoły ProFuturo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lelek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 18:22    Temat postu: Opinie na temat szkoły ProFuturo Odpowiedz z cytatem

Przeglądałam wpisy na forum pod katem opinii o szkole PROFUTURO. Jest ich sporo, ale niestety większosc sprzed kilku lat i to delikatnie mówiac - niezbyt pochlebnych. Mam znajomego, ktory posłał tam 2 córki i mowi, ze jest zadowolony. Ale chcialabym poznać tez inne AKTUALNE opinie. Czy w tej szkole jest juz wszystko ok? Jak poziom nauczania? Czy jest tam świetlica?
Dziękuję za wszystkie opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
aniołek2
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o tą szkołe to widziałam tutaj whttps://www.facebook.com/szkolyprofu...type=3&theater , świetne zestawienie jej z innymi szkołami w Warszawie. Moim zdaniem bardzo ładnie się to prezentuje. Po za tym czytając opinie na temat tej szkoły na internecie już można zauważyć , że szkoła jest warta zainteresowania.
Powrót do góry
Eryka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej szkoły dla naszego dziecka wiąże się z tym, że szukamy tego już od najmłodszych lat. Sama ślędze wyniki szkół w stolicy by zdecydować jaka będzie dla mojego dziecka najlepsza, i szkoła Pro Futuro, bardzo dobrze się zapowiada.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno trafiłam na informacje na temat szkoły Szkoły Pro Futuro. Jeżeli chcesz naprawde dobrej szkoły dla swojego dziecka to powinnaś wziąć ją pod uwagę. Sprawdzałam tutaj zobacz sobie ich rekomendacje http://www.profuturo.edu.pl/ . Twoje dziecko na pewno zdobędzie tam sporo wiedzy.
Powrót do góry
PaulinkaF
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania. Najlepiej jak dziecko już od najmłodszych lat uczy się obcych języków. Na pewno doceni to gdy będzie już dorosłe. Sama sporo słyszałam o szkole ProFuturo. To moim zdaniem jedna z lepszych szkół w Warszawie. Szukałam też opinii na ich temat i trafiłam na tą rekomandacje https://www.youtube.com/watch?v=gpDU6OCg5ik . Od razu można poczuć że dziecko warto tam wysłać.
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że trzeba dziecko rozwijać i to w jak najlepszym środowisku. Sama szukam opinii właśnie o tej szkole, strona wygląda świetnie widać że jest to szkoła elitarna. Kładąca nacisk na naukę przez poznawanie.Z tego co czytałam każda klasa ma dwoje wychowawców anglojęzycznego i polskojęzycznego. Co do reszty języków, jest to pewnie kwestia wyboru. Ja jestem prawie przekonana do tej szkoły, muszę zobaczyć jak z poza Warszawy tam będziemy mieli dojazd.
Powrót do góry
nastkadi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema
Powrót do góry
martha
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem ale się wypowiem - nie za bardzo wierzę w ogóle w ideę takich szkół..
natkabos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła pro futuro to dobra renomowana szkoła prywatna. Nawet świętują w języku angielskim. Duży nacisk kładą również na sport. Wyniki są zaskakujące. Cieszę, się że takie szkoły powstają, te państwowe placówki tłamszą dzieci, nie ma zawsze na czasie opieki medycznej, logopedycznej czy nawet psychologicznej..
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny powiem Wam szczerze, że dokładnie prześledziłam Wasze rozmowy i jako matka 10-latków muszę stwierdzić, że jeżeli tylko ma się możliwość posłać swoje pociechy do prywatnych szkół, warto skorzystać z takiej opcji. Mnie niestety póki co na to nie stać, ale gorąco kibicuje dzieciom, które uczą się już w Pro Futuro, bądź dopiero zaczną tam uczęszczać. Dwujęzyczna szkoła bowiem otwiera przed nimi mnóstwo możliwości, a co więcej z tak mocnymi podstawami chociażby w zakresie samych języków obcych, na pewno dużo lepiej poradzą siebie w przyszłości .
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mnie najbardziej składania do wysłania dziecka do Pro futuro? Wielkie osobowości takie jak Brian Tracy rekomenduje te szkołę dwujęzyczną. widziałam filmik z jego udziałem : https://www.youtube.com/watch?v=z6Hhk68qiM8 .-Szkoła jest również partnerem znanych instytucji takich jak Cambridge English Language Assessment, nie wiem jak dla Was ale dla mnie to dużo znaczy.
Powrót do góry
Emilia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie była podobna sytuacja, tak się akurat złożyło, że dla naszych dziewczynek (bliźniaczek) nie byliśmy w stanie zapewnić nauki w Pro Futuro, chociaż już wtedy, gdy wybieraliśmy szkołę cieszyła się ona naprawdę dużym uznaniem. No wiadomo, zawsze to dwójka i koszty się mnożą, więc musieliśmy odpuścić i posłać dziewczynki do szkoły samorządowej. Nawet nie ma co porównywać, bo strasznie zależało mi na dwujęzyczności jaka jest w Pro Futuro, no ale niestety, a te kilka godzin co mają teraz angielskiego i kilka ćwiczeń, no to praktycznie niczego je nie nauczy. Wiem, że w Pro Futuro dzieciaki rozwijają swoje pasje, nauczyciele podchodzą do nich indywidualnie i ogólnie chodząc tam ma się lepszy start potem na rynku pracy. Dlatego tak ubolewam. Jak tylko macie możliwość takiej inwestycji w rozwój i pasję waszych dzieci, to korzystajcie, na pewno to zaprocentuje w ich dorosłym życiu.
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co napisałam to wiem o Trancy, zastanawiam się jednak nad tą opieką medyczną, ona jest tak rzeczywiście? Czy tylko 11-13 tak jak w szkołach państwowych? jak już człowiek ma dać kasę to lepiej wiedzieć za co się płaci.
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rodzice posyłają swoje dzieci do takich prywatnych szkół. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest znana i tutaj są bardzo dobre warunki do nauki dla dzieci. Myśleliście właśnie o zdecydowaniu się na prywatną szkołę? Trzeba popatrzeć na placówki tego typu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 17:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: