Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deweloper
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawą są nieruchomości kraków, ponieważ są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, a ich lokalizacja jest bardzo korzystna. Kupiłem u nich mieszkanie kilka miesięcy temu i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 09:06    Temat postu:

Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić osiedle "Promenady wrocławskie" - blisko wrocławskiego Rynku, a wokół znajdują się tereny zielone oraz Odra. Zawsze, jak mam ochotę się przewietrzyć, to albo idę nad deptak przyrzeczny albo wypożyczam rower z pobliskiej stacji i zaczynam śmigać na dwóch kółkach. Uwierzcie, wiatr we włosach podczas jazdy to super doznanie! I rada dla początkujących w szukaniu mieszkania: przeglądajcie dokładnie oferty deweloperów, czasem na ich stronach są wyszukiwarki mieszkań. A o obecnych trendach możecie poczytać tutaj - http://www.metoda-kanban.pl/jakich-mieszkan-szukaja-polacy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo rozbudowaną ofertę ma ta firma http://alfapark.pl/ Znajdziesz tam m.in mieszkania morena w Gdańsku.
Musisz przejrzeć kilka ofert jeśli chcesz kupic mieszkanie, ja sporo czasu spędzilam na oglądaniu mieszkan ale w koncu wybralam to idealne Smile
Powrót do góry
Miłka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z deweloperami faktycznie różnie bywa. To co jest w ofercie nie zawsze musi pokrywać się z rzeczywistością. Ja zanim kupiłam mieszkanie, które sobie upatrzyłam, to wybrałam się na osiedle zbudowane nieco wcześniej przez tego dewelopera i po prostu rozpytałam się różnych osób na temat ich opinii. Moim zdaniem to naprawdę dobry sposób.
tatankaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry sposób na upewnienie się co do zakupu, ja także obejrzałam wcześniejsze inwestycje dewelopera zanim zdecydowałam się na zakup. Teraz myślimy o inwestycji, taką możliwość daje DS Development proponując dobry model biznesowy jest to inwestycja w apartamenty w miejscowości Mechelinki. Przez cały okres trwania umowy otrzymuje się gwarancję wypłaty czynszu.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś szukając mieszkan brałam pod uwwagę tylko te od dewelopera, ale teraz biorę pod uwagę tylko te już urządzone, ale nie do remontu, a te o wysokim standardzie. Już nawet znalazłam bardzo fajną oferte mieszkań na tej stronie http://www.russjan.com/gdynia-mieszkania,24,pl.html , ale trochę obawiam się tych wysokich cen i tego, że nie uda mi się uzyskać kredytu.
Powrót do góry
Alexa555
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś przekonany o kupnie apartamentu i zastanawiasz się nad rzetelnym deweloperem, który zapewni Ci sprawnie wykonane zlecenie to znakomitym rozwiązaniem będzie wybór firmy koninko. Kompetentne podejście do kupującego i wyśmienita wartość zlecenia sprawi, że będziesz na 100% spełniony. Ja ich usługi wybrałam i nie żałuję.
Powrót do góry
olunia90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo szukałam zanim znalazłam na mieszkanie, które było dla mnie idealne. Dzięki deweloperze http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkanialista.html już je mam. Polecam go jeśli ktoś szuka nowego mieszkania w Rzeszowie i okolicach. Smile
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdemu pasuje Rzeszów ale i w stolicy też można znaleźć bardzo ciekawe oferty mieszkaniowe, np. na osiedlu Atala takie już z wykończeniem pod klucz
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego dewelopera jest bardzo ważny ponieważ najlepsze oferty mieszkań posiadają najlepsze firmy takie jak http://www.profitdevelopment.com.pl/ Warto zapoznać się z oferta ponieważ jest to miejsce, w którym na pewno znajdziesz idealne mieszkanie dla siebie.
Powrót do góry
Jago999
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy marzy o nastrojowym domu lub mieszkaniu. Najefektywniejszym pomysłem, będzie wybór lokum gdzieś niedaleko rozległego miasteczka. Każdy z nas potrzebuje oddychać jak najczystszym powietrzem, a dodatkowo żeby było cichutko. Ja z narzeczonym zamieszkałam na osiedlu pod Poznaniem. Urzekające krajobrazy, śliczna miejscowość, oraz bliski dostęp do najważniejszych hipermarketów. Każdy kto chciałby skorzystać tak jak my z takiego pomysłu, to polecam dewelopera - naturadeweloper.pl.
Powrót do góry
Eryka123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłka napisał:
Z deweloperami faktycznie różnie bywa. To co jest w ofercie nie zawsze musi pokrywać się z rzeczywistością. Ja zanim kupiłam mieszkanie, które sobie upatrzyłam, to wybrałam się na osiedle zbudowane nieco wcześniej przez tego dewelopera i po prostu rozpytałam się różnych osób na temat ich opinii. Moim zdaniem to naprawdę dobry sposób.

No ja się wlasnie strasznie balam tego ze nie zobaczę w rzeczywistości tego co na rzutach mieszkania, ale na zczescie moje mieszkanie w Neptunie w ząbkach wyglądało identycznie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 03, 2018 12:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: