Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depresja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:47    Temat postu: Depresja Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Mam ostatnio wrażenie że mam depresję. Mam straszne problemy ze sobą i swoim spojrzeniem na świat. Wszystko jest beznadziejne. Kolega mi mówił ze psychoterapia szczecin jest skuteczna ale ja się boję. Co możecie mi doradzić w takiej sytuacji? Życie mi się wali, jestem bezradny, bezsilny... To wszystko nie ma sensu! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 11, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zglosić się z tym do specjalisty.
Powrót do góry
SBGacija
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema! Też miałem problem z depresją.. Szczerze mówiąc wyniszczała mnie i to konkretnie. Długo próbowałem sam sobie z nią poradzić ale no tak się nie da niestety. Walka z tym nierównym wrogiem w pojedynkę wyniszcza jeszcze bardziej. Mogę ci polecić gabinet http://www.psychoterapia.lublin.pl/. Naprawa mojego stanu zajęła pani psycholog dość długo ale poradziła sobie, znacząco wpłynęła na moje życie. Może i twoje dałaby radę odmienić na lepsze Smile
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele odmian depresji, lecz każda, niezależnie od stopnia nasilenia, musi być leczona przez specjalistę z ośrodków takich jak ten https://terapiacentrum.pl/. Jest to choroba, która nawraca, czasem mocno uderzając w świadomość chorego i potrafi być nieprzewidywalna. Nie wolno bagatelizować żadnych objawów!
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pewności na twoim miejscu wybrałabym się do psychologa. Jeśli będzie taka potrzeba zaleci terapię lub przekieruje cie do psychiatry. U nich mają najlepszych https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ i wszystko w jednym miejscu.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na własne oczy było mi dane obserwować jak w zaledwie kilka miesięcy depresja potrafi strawić człowieka pełnego życia, energii, chęci i motywacji. To bardzo wyniszczająca choroba, która choć chorobą fizytczną nie jest to piętno odciska na każdym aspekcie ludzkiego życia. Dziś z większą świadomością co do depresji mogę przynajmniej zachęcać do konsultacji u specjalistów. Podaję też adres miejsca, w którym wiele osób znalazło pomocną dłoń http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - zachęcam do sprawdzenia i pozdrawiam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 16, 2018 21:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: