Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór drzwi zewnętrznych do nowego domu - pomożecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 11:48    Temat postu: Wybór drzwi zewnętrznych do nowego domu - pomożecie? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Zabieramy się właśnie za poszukiwanie odpowiednich drzwi zewnętrznych do domu i chcielibyśmy się Was doradzić jakiego producenta warto wybrać i czy postawić na drzwi drewniane, a może stalowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 28, 2018 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście z doświadczenia wybrałabym jednak drzwi stalowe. Przede wszystkim dużo lepsza izolacja i również cena. Porządne drzwi dębowe naprawdę są drogie, a słabe po kilku latach będą do wyrzucenia.
Powrót do góry
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co moim zdaniem jedna z ciekawszych opcji w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych jest model Thermo65. Ja podczas poszukiwań sprawdziłam z mężem wiele opcji i tutaj propozycja od Hormann naszym zdaniem zdecydowanie sie wyróżnia. Dobra jakość wykonania, odpowiednio izolowane (z aluminiowną ościeżnicą o grubości 80mm z przegrodą termiczną) i do tego wykorzystali w nich zamek ryglowany w 5 punktach.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia również mogę powiedzieć, że drzwi stalowe będą jednym z lepszych rozwiązań pod względem izolacji i trwałości.
Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kala212 napisał:
Wiesz co moim zdaniem jedna z ciekawszych opcji w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych jest model Thermo65. Ja podczas poszukiwań sprawdziłam z mężem wiele opcji i tutaj propozycja od Hormann naszym zdaniem zdecydowanie sie wyróżnia. Dobra jakość wykonania, odpowiednio izolowane (z aluminiowną ościeżnicą o grubości 80mm z przegrodą termiczną) i do tego wykorzystali w nich zamek ryglowany w 5 punktach.

Fajne. Ogladałam je też ale mąż stwierdził że lepszym wyborem będą drzwi Hormanna z serii ThermoCarbon. Tu jest jeszcze cieplej i więcej zabezpieczeń. Mąż chyba nawet dopłacał do wersji z poziomem zabezpieczeń RC4. Mamy wzór 305 szaro-czerwony Wink
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo widzę, że już macie dla mnie kilka propozycji, więc dziś postaram się sprawdzić propozycje w zakresie producenta Hormann i pewnie będę miała jeszcze kilka pytań, także nie znikajcie z tematu. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakąś sprawdzoną ekipę, która zajmuje się montażem drzwi? Kupiłam niedawno piękne, dębowe drzwi i nie chcę oddawać ich w ręce kogoś, kto mógłby je uszkodzić...
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że obierasz bardzo dobry kierunek stawiając na tego typu producenta. Sama chętnie sprawdzę co mają w ofercie jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne bo i u nas wielkimi krokami przychodzi czas na generalny remont domu.
Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie poczytałam trochę na temat tych drzwi, czyli Thermo65 i musze przyznać, że robią wrażenie i to nie tylko pod względem wizualnym bo ilość dostępnych kolorów i przeszkleń jest bardzo duża ale również izolacją i warunkami gwarancyjnymi. Jednak stawianie na sprawdzonych producentów jest jak najbardziej słuszne i to na pewno w późniejszym czasie zaprocentuje również trwałością przez długie lata.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz kilka propozycji co do wyboru drzwi i rzeczywiście są one skierowane głównie na producenta Hormann, także powinnaś najpierw sprawdzić ich propozycje oraz zakresy cen Smile
Powrót do góry
EmiliaaCh
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też będę musiała usiąść z mężem i pomyśleć na wyborem nowych drzwi. Nie do końca znam się na parametrach technicznych, ale jeżeli chodzi o wykonanie i design to na stronie internetowej wyglądają świetnie z przeszkleniami. Może będzie opcja sprawdzenia ich na żywo w jakimś sklepie stacjonarnym w okolicy.
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment raczej wszystko jest jasne, więc prawdopodobnie będziemy zamawiali Thermo65, bo cenowo jak i pod względem izolacji, zabezpieczeń, czy wykonania odpowiadają naszym wymaganiom.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o drzwi wejściowe kraków to sporo jest ich z montażem w sieci, wystarczy wygooglać, ja bym radziła zainwestować w drewniane - majestatyczne, trwałe i maja to coś. W końcu drzwi wejściowe to wizytówka
Powrót do góry
EmiliaaCh
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaja343 napisał:
Na ten moment raczej wszystko jest jasne, więc prawdopodobnie będziemy zamawiali Thermo65, bo cenowo jak i pod względem izolacji, zabezpieczeń, czy wykonania odpowiadają naszym wymaganiom.

My również się zdecydowaliśmy Smile Są to drzwi które spełniają nasze wymagania w każdym aspekcie również ceny, więc postanowiliśmy już je zamówić i teraz zostało nam czekać na wykonanie i montaż.
Powrót do góry
Paulinka32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jak najbardziej dobra opcja, ponieważ są to w końcu drzwi które zostały świetnie wykonane pod każdym aspektem od właściwości izolacyjnych, aż po wykorzystany zamek czy wygląd. W domu naszych rodziców prezentują się dobrze i nie mamy jak na razie jakichkolwiek problemów które byłby z nimi związane Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 18, 2018 23:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: