Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór drzwi zewnętrznych do nowego domu - pomożecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 11:48    Temat postu: Wybór drzwi zewnętrznych do nowego domu - pomożecie? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Zabieramy się właśnie za poszukiwanie odpowiednich drzwi zewnętrznych do domu i chcielibyśmy się Was doradzić jakiego producenta warto wybrać i czy postawić na drzwi drewniane, a może stalowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 28, 2018 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście z doświadczenia wybrałabym jednak drzwi stalowe. Przede wszystkim dużo lepsza izolacja i również cena. Porządne drzwi dębowe naprawdę są drogie, a słabe po kilku latach będą do wyrzucenia.
Powrót do góry
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co moim zdaniem jedna z ciekawszych opcji w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych jest model Thermo65. Ja podczas poszukiwań sprawdziłam z mężem wiele opcji i tutaj propozycja od Hormann naszym zdaniem zdecydowanie sie wyróżnia. Dobra jakość wykonania, odpowiednio izolowane (z aluminiowną ościeżnicą o grubości 80mm z przegrodą termiczną) i do tego wykorzystali w nich zamek ryglowany w 5 punktach.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia również mogę powiedzieć, że drzwi stalowe będą jednym z lepszych rozwiązań pod względem izolacji i trwałości.
Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kala212 napisał:
Wiesz co moim zdaniem jedna z ciekawszych opcji w zakresie wyboru drzwi zewnętrznych jest model Thermo65. Ja podczas poszukiwań sprawdziłam z mężem wiele opcji i tutaj propozycja od Hormann naszym zdaniem zdecydowanie sie wyróżnia. Dobra jakość wykonania, odpowiednio izolowane (z aluminiowną ościeżnicą o grubości 80mm z przegrodą termiczną) i do tego wykorzystali w nich zamek ryglowany w 5 punktach.

Fajne. Ogladałam je też ale mąż stwierdził że lepszym wyborem będą drzwi Hormanna z serii ThermoCarbon. Tu jest jeszcze cieplej i więcej zabezpieczeń. Mąż chyba nawet dopłacał do wersji z poziomem zabezpieczeń RC4. Mamy wzór 305 szaro-czerwony Wink
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo widzę, że już macie dla mnie kilka propozycji, więc dziś postaram się sprawdzić propozycje w zakresie producenta Hormann i pewnie będę miała jeszcze kilka pytań, także nie znikajcie z tematu. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakąś sprawdzoną ekipę, która zajmuje się montażem drzwi? Kupiłam niedawno piękne, dębowe drzwi i nie chcę oddawać ich w ręce kogoś, kto mógłby je uszkodzić...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2018 07:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: