Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie soczewki wolicie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 14:17    Temat postu: Jakie soczewki wolicie Odpowiedz z cytatem

Siema! Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat soczewek. Moje doświadczenie jest takie że początkowo używałam soczewki kontaktowe jednodniowe od Soczewki.net i było super, przez cały dzień nie wysychały i w ogóle ich nie czułem. Następnie chciałem spróbować trzy miesięcznych z innego sklepu (chodziło o względy finansowe) ale niestety byłam strasznie niezadowolona, już po południu miałam wrażenie strasznie suchego oka Hrm Teraz kończę już trzeci miesiąc noszenia i nareszcie wracam do poprzedniczek. Tak więc według mnie, soczewki jednodniowe są dużo lepsze. Jak to w życiu bywa-dla każdego dobre co innego. A wy jakie wolicie i dlaczego ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nigdy nie miałem jednodniowych soczewek więc nie wiem jak one się sprawdzają. Dla wygody kupuje soczewki trzydziestodniowe z Biofinity https://www.dlaoka.com/szukaj?submit_search=&controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=biofinity . To bardzo komfortowe soczewki, których można nie zdejmować nawet przez 30 dni. Używając tych soczewek zapomniałem o wadzie wzroku Smile
Powrót do góry
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbował ktoś z Was tych soczewek https://sklep.megalens.com.pl/miesieczne/15-biofinity-energys-.html ? Widziałam w sieci kilka pozytywnych opinii na ich temat i nie ukrywam, że chciałabym spróbować. Cały czas szukam jakiś idealnych dla siebie, by nosić je na co dzień, bo mojej pracy niestety nie da się wykonywać w okularach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 21:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: