Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyprawa dla dziecka - co kupić?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kideos
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:50    Temat postu: wyprawa dla dziecka - co kupić? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Chciałabym się dowiedzieć od dziewczyn, które już są mamami albo dopiero będą jak kompletowałyście wyprawkę dla dziecka? Co u was się znalazło? Znalazłam taki sklep: http://bobasnafali.pl/ gdzie mają bardzo dużo ciekawych rzeczy i teraz tylko zastanawiam się co będzie warto kupić na początek, dawajcie wszystkie propozycje, wasze cenne doświadczenie bardzo się tutaj przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 12:50    Temat postu:

Powrót do góry
stefa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako mama 3 latki za długo nie kompletowałam wyprawki. Kupiłam kilka ubranek , pieluszki tetrowe, kocyk , ręczniczek najlepiej z kapturkiem, rękawiczki niedrapki iskarpetki oraz czapeczki ,żeby założyć po kąpieli Smile najważniejsza jest odpowiednia kosmetyka delikatnego ciałka, kosmetyki kupiłam na stronie https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty w bardzo przystępnej cenie i rekomendowanych przez dermatologów. Smile
Powrót do góry
martawitek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja praktycznie całą kosmetyczną wyprawkę kupiłam przez internet Wink większość rzeczy zamówiłam w aptece Melissa, więc udało mi się trochę zaoszczędzić
Powrót do góry
emama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mamy! Smile Ja kupowałam wszystko oddzielnie, bo raczej bym sobie nie poradziła finansowo z kupnem wszystkiego naraz. Najpierw pajacyki, śpiochy i body kopertowe dla niemowląt, miękki kocyk i jakieś tam buciki. Było z tym sporo zachodu, ale wiem teraz, że oszczędziłam mnóstwo pieniędzy i czasu, bo robiłam zakupy w sieci.
Powrót do góry
Wilkat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisz sobie w wyszukiwarkę wyprawka dla noworodka pdf i od razu pojawi się strona z listą niezbędnych rzeczy. Wystarczy wydrukować i iść na zakupy Smile
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie przemyślane kosmetyki. Ja osobiście mogę polecić kosmetyki tej firmy https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/skora-bardzo-wrazliwa używałam ich jeszcze zanim mój synek się urodził gdy dostałam od nich darmowe próbki. Nie wyobrażam sobie ich nie mieć w domu, od tamtej pory jestem ich wierną fanką.
Powrót do góry
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buciki dla dziecka to jakby nie było bardzo ważny wybór. Trzeba dobrać takie buciki, które będą odpowiednio dopasowane do stópki, nie będą uciskały i będą miały dobry wpływ podczas nauki chodzenia. Dobrej jakości obuwie dla dzieci w różnym wieku znajdziecie tutaj - https://slippersfamily.com/. Są tam zarówno buciki specjalnie do nauki chodzenia, jak i już dla przedszkolaków czy dzieci w wieku szkolnym.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdze ubranka?

Ostatnio zmieniony przez leila254 dnia Pią Sie 31, 2018 07:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wyprawki wszystko kupowałam w stacjonarnych sklepach, bo chciałam mieć pewność, że wszystko będzie najwyższej jakości, ale za to teraz kupuję głównie przez internet. Nawet jedzenie dla Maluszka kupuję w sieci, ale tylko ekologiczne: https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-produkty-dla-dzieci Macie może jeszcze jakieś sprawdzone sklepy? Smile
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyprawce dla malucha na pewno musi znaleźć się pieluszka bambusowa To przydatny gadżet zarówno dla mamy jak i malucha. Taka pieluszka bambusowa jest bezpieczna dla skóry dziecka, nie powoduje odparzeń ani stanów zapalnych skóry. Dodatkowo posiada właściwości termoregulacyjne. Warto zaopatrzyć się w taką pieluszkę bambusową, nie kosztuje wiele.
Powrót do góry
mimi2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wanienka, ubranka, przewijak i dużo pampersów. Wszytko i tak wyjdzie w praniu;)
aguniia_kl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek, pampersy, chusteczki, butelka, pościel, łóżeczko. Tak na początek. Ja wszystko to kupiłam tutaj https://www.al.to/g/24-mama-i-dziecko.html i zdecydowanie polecam. Wszystko w jednym miejscu, świetne ceny, kompleksowo opisane więc można wybrać coś co na pewno sprosta naszym wymaganiom. Poza tym istnieje też opcja zakupów na raty a co chwile są jakieś promocje tak więc zdecydowanie polecam Smile
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łóżeczko i wózek - najważniejsze z największych potrzebnych rzeczy Smile Jak jeszcze wózeczka nie masz, to polecam zerknąć na Anexy - u mnie sprawdza się świetnie Smile
Powrót do góry
lina93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co też kupować za dużo (szczególnie ubranek), bo dzieci szybko z nich wyrastają.
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ubrania? Wydaje mi się, że to też może być całkiem dobry pomysł. Przerób ubrań u dzieci zawsze jest dość duży Polecam rzucić okiem na spodenki niemowlęce sklep. Do wyboru macie wiele różnych modeli więc myślę, że bez problemu uda się na coś zdecydować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 16:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: