Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie wybrac kredyt mieszkaniowy ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:36    Temat postu: gdzie wybrac kredyt mieszkaniowy ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Kto z Was zdecydował się na kredyt mieszkaniowy ? Możecie mi poradzić czy warto wybrać taki kredyt i gdzie się najbardziej opłaca? Wiele czytalam tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ ale nie umiem się zdecydować tak prawdę mówiąc. Może doradzicie mi cos w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku można znaleźć całą masę ofert kredytów mieszkaniowych, dlatego myślę, że wszystko tak naprawdę zależy od oczekiwań kredytobiorców, ponieważ każdy z nas ma inne wymagania i zapotrzebowania. Niektórzy na przykład wolą zapłacić nieco więcej w zamian za rozłożenie kredytu w większej ilości rat. Sama jak brałam kredyt na kupno nowego mieszkania, po przeanalizowaniu i porównaniu aktualnie dostępnych ofert zdecydowałam się na ofertę, która jest dostępna na stronie https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia że lepiej jest spłacać kredyt i mieć własne mieszkanie niż płacić komuś za wynajem. Dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na kredyt. Zdecydowaliśmy się na ofertę w kredyt123 opinie. I teraz mamy własne 4 kąty a dzięki dogodnym warunkom kredyt spłacamy bez żadnych problemów.
Powrót do góry
anetka910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze kredyty to chyba PKO, problem polega na tym, że akurat w nim najtrudniej uzyskać kredyt, mają strasznie trudną ocenę zdolności kredytowej, także próbuj, ale czy się uda to nie mam pojęcia.
Powrót do góry
bogdan22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak myśli się brać kredyt mieszkaniowy to trzeba najpierw posprawdzać wszystkie oferty które są na rynku.Tak chyba każdy robi.
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę doradzić przetestowanie miasta, w którym chcesz mieszkać Smile Wiem, że np. wynajem lokalu warszawa to żaden problem. Wynajem lokalu w Warszawie może obejmować wynajem mieszkania albo domu - jak wolisz. Pojedziesz, wynajmiesz lokal, znajdziesz pracę, zobaczysz jak się żyje i zdecydujesz co dalej. To chyba najwygodniejsza opcja.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 08:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: