Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypożyczalnia samochodów w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina1918
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wypożyczałam kilka razy w wypożyczalni aut Sierpc, Bako-Auto, tutaj możesz sobie zobaczyć ofertę: http://bako-auto.pl/ i mogę śmiało polecić. Mają konkurencyjne ceny i bezawaryjną flotę, oprócz tego służą pomocą przez telefon w czasie całego okresu wypożyczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 04, 2018 13:25    Temat postu:

Powrót do góry
Kapibarka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy był zmęczony ciąglym wypożyczaniem i zainwestował we własną flotę samochodów dostawczych. Do tego dorzucił monitoring tej floty, bo jak sprawdził kalkulator GPS to wyszlo mu, ze moze zaoszczędzić sporo pieniędzy na przejazdach. I rzeczywiście, to co podawali w kalkulatorze nie różni się mocno od stanu faktycznego.
Powrót do góry
klaudia.wan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, monitoring GPS i własna flota to bardzo duże oszczędności dla firmy. Nie ma sensu wypożyczać, lepiej zainwestować w swoje.
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wcześniej kilka razy korzystałam z wypożyczalni aut, ale w końcu uzbierałam na swój własny samochód. Zdecydowałam się na peugeot 208 , którego zakupiłam na wyprzedaży rocznika. Bardzo to auto mi się podoba bo ma sportowy styl i jego wnętrze i wszystkie elementy zostały stylistycznie doprecyzowane w najmniejszym detalu.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 10:38    Temat postu: Wypożyczalnie Odpowiedz z cytatem

Wypożyczanie aut może być rozwiązaniem skutecznym, ale na krótszą metę. Ja na przykład korzystałam z takiego rozwiązania, gdy musiałam kilka, czasem kilkanaście dni, spędzić służbowo w Warszawie. Aktualnie już nie mam takiej potrzeby i w związku z tym wykupiłam swoje auto, z którego jestem bardzo zadowolona. Jeśli mogę coś jeszcze podpowiedzieć, to warto szukając ubezpieczyciela, korzystać z kalkulatorów - http://www.best-services.pl/czy-warto-korzystac-z-kalkulatorow-ubezpieczeniowych/
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze, że na terenie całej Polski działają wypożyczalnie samochodowe takie jak ta http://wypozyczalnia.konrys.pl/. Jest to zawsze jakieś wyjście awaryjne w razie awarii własnego sprzętu, albo sposób na bezstresowe spędzenie urlopu. Ta wypożyczalnia akurat mieści się w Białymstoku i wielokrotnie z niej korzystaliśmy firmowo, więc jest zaufana.
Powrót do góry
siatkarz32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem opłacalne jest u nas wypożyczanie na minuty
Powrót do góry
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić http://4mobility.pl/ . Mają świetną i wygodną opcję carsharing. Możemy pożyczyć auto i od razu w nie wsiadać i jechać. Wszystko możemy załatwić za pomocą aplikacji. Jeśli nie mamy w swoim zasięgu własnego samochodu warto skusić się właśnie na takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Darjana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu, siostra była z mężem na przejażdżce takim sportowym autem, a wszystko z tej firmy: https://devil-cars.pl. Podobno super sprawa, niezła adrenalina i frajda, jeżeli ktoś jest fanem sportowych, szybkich samochodów, to jak najbardziej mu się spodoba. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Kalimba
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was wie, która wypożyczalnia aut w Warszawie jest najlepsza? Wiele jest możliwości, jednakże niewiele jest polecanych. Podobno Fleetcorp ludzie sobie cenią.
Powrót do góry
MagicznyMarcin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz samochodu do wypożyczenia w Warszawie to koniecznie zajrzyj na: wypożyczalnia samochodów sportowych warszawa. Piękne, szybkie i zadbane sportowe samochody.
Powrót do góry
dominiczka6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wypożyczalnia jest dobra ale na krótki okres, gdzie samochodu dostawczego potrzebujemy jednorazowo lub raz na jakiś czas. A co do dłuższego okresu to wydaje mi się że lepiej jest kupić i mieć na własność auto i korzystać wtedy kiedy chcemy bez żadnego kombinowania. Ciekawą opcję widziałam u nich https://ctc.iveco.pl/samochody-nowe/iveco-daily Mają bardzo szeroki wybór samochodów dostawczych, które idealnie nadają się do wielozadaniowej pozycji w firmie.
Aneta_J
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem samochodów bardzo dobrze sprawdza się u nas w kraju, ludzie chętnie sięgają po takie rozwiązanie. Ja nie chcę brać kredytu na auto a gotówki też nie mam a chciałabym jeździć nowym autem. W moim przypadku wypożyczalnia to najlepsze rozwiązanie. Sporo ciekawych samochodów znalazłam u nich https://www.sixt.pl mają bardzo szeroki wybór aut a do tego działają na szeroką skalę.
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wynajem średnioterminowy samochodów Katowice
Mają atrakcyjną ofertę
Nie będziecie żałować
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 09, 2018 17:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: